• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

WINTER RUN OLOMOUC

Kdy: 13.2.2021 Kde: innogy OLOMOUC - SMETANOVY SADY

Startovní listina

Příjmení ▼JménoKategorieMěstoTeamPlatba
BábekMartin8km - Muži (50 let a starší)MoravanyŠneci v běhuzaplaceno
BadalováVeronika8km - Ženy (24-39 let)Prostějovzaplaceno
BaliharJiří4km - Muži (40-49 let)OlomoucBalini FSCzaplaceno
BaliharováHana8km - Ženy (50let a starší)OlomoucBalini FSCzaplaceno
BartošekTomáš4km - Muži (40-49 let)Olomouczaplaceno
BejčekPatrik8km - Muži (24-39 let)BrnoSportobchod.czzaplaceno
Benešová Jitka 8km - Ženy (40-49 let)Olomouc zaplaceno
BitalováJana4km - Ženy (50 let a starší)OplocanyHasiči Oplocanyzaplaceno
BobekJiří8km - Muži (24-39 let)Brnozaplaceno
BortlováVanessa800m - Žákyně 2 (9-10 let, 2011-2012)TroubkyOstwindzaplaceno
BortlováMelissa 800m - Mladší Žákyně (11-12 let, 2009-2010)TroubkyOstwindzaplaceno
BřezinováMilena4km - Ženy (50 let a starší)OlomoucKolárnazaplaceno
BrzobohatáJohanna400m - Žákyně 1 (7-8 let, 2013-2014)ZábřehTJ Šumperkzaplaceno
BrzobohatýLudvík400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)ZábřehTJ Šumperkzaplaceno
CekulováAdéla4km - Ženy (24-39 let)ProstějovNight Run Teamzaplaceno
CekulováAdéla8km - Ženy (24-39 let)ProstějovNight Run Teamzaplaceno
CharvátMiroslav4km - Muži (50 let a starší)OlomoucMaDoElzaplaceno
CharvátMiroslav4km - Muži (40-49 let)Majetínzaplaceno
CharvátováJulie4km - Juniorky (12-23 let,)zaplaceno
ChromčákováLenka4km - Ženy (24-39 let)BohuňoviceKrutopřísní hustodémonizaplaceno
DopitováLucie4km - Ženy (40-49 let)LutínTurbošnecizaplaceno
DostálJosef8km - Muži (24-39 let)Náklozaplaceno
DrábekRadim400m - Žáci 1 (7-8 let, 2013-2014)zaplaceno
Drábek Dominik800m - Žáci 2 (9-10 let, 2011-2012)zaplaceno
EmingerováKateřina4km - Ženy (24-39 let)HoroměřiceNight Run Teamzaplaceno
EmingerováKateřina8km - Ženy (24-39 let)HoroměřiceNight Run Teamzaplaceno
EyerováKateřina4km - Ženy (24-39 let)Olomouczaplaceno
FelcmanMartin4km - Muži (40-49 let)Vlkovzaplaceno
FraisJakub8km - Muži (24-39 let)Šumvaldzaplaceno
GaletkováPetra4km - Ženy (24-39 let)Měrovice nad Hanouzaplaceno
GálováJana4km - Ženy (40-49 let)Ostrožská Lhotazaplaceno
HankeMarika8km - Ženy (40-49 let)KopřivnicePomalé šípy Kopřivnicezaplaceno
HankeDavid8km - Muži (50 let a starší)KopřivniceAKEZ+Pomalé šípy Kopřivnicezaplaceno
HanousekJiří8km - Muži (24-39 let)DobruškaRoad racing Podorlickozaplaceno
HavlíčekFilip400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)OlomoucJK Veronazaplaceno
HierschMarek4km - Muži (40-49 let)Ostrava-Výškovicezaplaceno
HilšerPavel8km - Muži (40-49 let)Olomouczaplaceno
HilšerRenata4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letOlomouczaplaceno
HladíkJiří8km - Muži (50 let a starší)OlomoucGYM Ladies Studio Olomouczaplaceno
HlavatáMonika4km - Ženy (24-39 let)Lanškrounzaplaceno
HolubováMichaela8km - Ženy (24-39 let)Opava Kylešovicezaplaceno
HorákJiří4km - Muži (40-49 let)Rokytnice u Přerovazaplaceno
JakešJiří8km - Muži (40-49 let)NapajedlaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
JankotFrantišek4km - Muži (24-39let)TovačovSDH Oplocany zaplaceno
JanotaMartin4km - Muži (24-39let)OrlováŠneci v běhuzaplaceno
JanotováTereza8km - Ženy (24-39 let)OrlováŠneci v běhuzaplaceno
JedlickováGabriela8km - Ženy (40-49 let)Bruntálzaplaceno
JeřábkováMilena4km - Ženy (40-49 let)Velký Týnec zaplaceno
JindřišekDavid400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)Staré Město u Moravské Třebovézaplaceno
JindřišekTomáš400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)Staré Město u Moravské Třebovézaplaceno
JirouškováEma4km - Juniorky (12-23 let,)Holešovzaplaceno
Jochcovásakki4km - Ženy (24-39 let)Olomouczaplaceno
Kallehauge Jesper8km - Muži (50 let a starší)Praha 1zaplaceno
KašnáMarkéta 4km - Ženy (24-39 let)HlučínTJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovicezaplaceno
KašpárekTomáš8km - Muži (40-49 let)Prostějovzaplaceno
KašpárkováGabriela4km - Ženy (40-49 let)Prostějovzaplaceno
Knapová Michaela 4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letZlín-Štípa zaplaceno
KnausováAdélka400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)zaplaceno
KochaníčkováNikola4km - Ženy (24-39 let)Dub nad Moravouzaplaceno
KochaníčkováNikola8km - Ženy (24-39 let)Dub nad Moravouzaplaceno
KolářováMartina4km - Ženy (40-49 let)Zlínzaplaceno
KolečekJiří 8km - Junioři (12-23 let,)Valašské meziříčí zaplaceno
KopeckýJakub8km - Muži (24-39 let)StřeliceKubíčkovi holkyzaplaceno
KosztyuPeter8km - Muži (50 let a starší)PteníK+Kzaplaceno
KoudelkaJiří400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)Lutínzaplaceno
KoudelkaŠtěpán 800m - Žáci 2 (9-10 let, 2011-2012)zaplaceno
Koutná Božena 8km - Ženy (50let a starší)DržoviceRUN magazine team zaplaceno
KřížekKryštof 800m - Žáci 2 (9-10 let, 2011-2012)zaplaceno
KřižkaRadim8km - Muži (24-39 let)Březolupyzaplaceno
KubátAleš4km - Muži (50 let a starší)Olomouczaplaceno
KubátováJaroslava4km - Ženy (50 let a starší)Olomouczaplaceno
KubováRenata4km - Ženy (40-49 let)Prostějovzaplaceno
KudrnovaPatricie4km - Ženy (24-39 let)Mohelnicezaplaceno
KudrnovaPatricie4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letMohelnicezaplaceno
LátalRadek8km - Muži (40-49 let)BochořLátalícizaplaceno
LeitlDaniel8km - Junioři (12-23 let,)ŠternberkOnderaxzaplaceno
LipowskáŠárka4km - Ženy (24-39 let)Ostrava - PorubaBáječné ženy v běhu zaplaceno
LiščinskýPetr8km - Muži (24-39 let)Olomouczaplaceno
MachůErik4km - Junioři (12-23 let)NedašovTJ Dukla Prahazaplaceno
MatějPetr4km - Muži (40-49 let)BludovČumáčcizaplaceno
MatějováKateřina4km - Ženy (40-49 let)BludovČumáčcizaplaceno
MatějováTereza4km - Juniorky (12-23 let,)BludovČumáčcizaplaceno
MatějováAdéla4km - Juniorky (12-23 let,)BludovČumáčcizaplaceno
MateřánkováAdéla800m - Mladší Žákyně (11-12 let, 2009-2010)Troubkyzaplaceno
MateřánkováGabriela4km - Ženy (40-49 let)TroubkyBKČSzaplaceno
MatlochováLucie8km - Ženy (40-49 let)Hlučínzaplaceno
MatlochováLucie4km - Ženy (40-49 let)Hlučínzaplaceno
MazáčMichal800m - Mladší Žáci (11-12 let, 2009-2010)PříborAmmazying teamzaplaceno
MazáčJakub800m - Starší Žáci (13-14 let, 2007-2008)PříborAmmazying teamzaplaceno
MazáčováMartina4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letPříborAmmazying teamzaplaceno
MazáčováMartina8km - Ženy (40-49 let)PříborAmmazying teamzaplaceno
MelicharMartin400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)Suchdol nad Odrouzaplaceno
MelicharTomáš800m - Žáci 2 (9-10 let, 2011-2012)Suchdol nad Odrouzaplaceno
MenclMiloš4km - Muži (24-39let)Hradec KrálovéNN Night Run Teamzaplaceno
MenclováŠárka400m - Žákyně 1 (7-8 let, 2013-2014)Tj Sokol Hradec Královézaplaceno
NadymáčkováMagda4km - Ženy (50 let a starší)Prostějovzaplaceno
necaslubomir8km - Muži (40-49 let)ostrov u macochy 80šneci v běhuzaplaceno
NejezchlebováJana4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letOlomoucTurbošneci Olomouczaplaceno
NovákováElena 800m - Mladší Žákyně (11-12 let, 2009-2010)PříborAKEZ Kopřivnicezaplaceno
OnderkaŠimon800m - Mladší Žáci (11-12 let, 2009-2010)ŠTĚPÁNOV Onderaxzaplaceno
OnderkaJaroslav8km - Muži (40-49 let)ŠTĚPÁNOV Onderaxzaplaceno
OnderkováNela400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)ŠTĚPÁNOV Onderaxzaplaceno
PapouškováKlára8km - Juniorky (12-23 let,)Velká Bystřicezaplaceno
PartschováVeronika4km - Ženy (24-39 let)Olomouczaplaceno
PechrováVlasta4km - Ženy (40-49 let)LitovelInzulínekzaplaceno
Peterek DědkováKateřina4km - Ženy (24-39 let)OtrokoviceŠneci v běhuzaplaceno
Peterková Veronika 4km - Ženy (24-39 let)Olomouc zaplaceno
PetrJan8km - Junioři (12-23 let,)Rychnov nad KněžnouJeštěticezaplaceno
PetrJan4km - Junioři (12-23 let)Rychnov nad KněžnouJeštěticezaplaceno
PisarMartin4km - Muži (24-39let)Heřmanův MěstecTeam CykloTrenerzaplaceno
PiterkaRudolf8km - Muži (24-39 let)Náměšť na Hanézaplaceno
PokornýKryštof4km - Muži (24-39let)OlomoucBěh Životazaplaceno
PolákováLenka8km - Ženy (24-39 let)Křelovzaplaceno
PospíšilPetr8km - Muži (40-49 let)OticeTJ Sokol Opavazaplaceno
PřikrylMichal8km - Muži (24-39 let)Olomouc zaplaceno
přikrylmiroslav4km - Muži (50 let a starší)kokoryzaplaceno
PřikrylMichal4km - Muži (24-39let)Olomouc zaplaceno
PrusJan4km - Junioři (12-23 let)Petrovice u Karvinézaplaceno
PrusRoman4km - Muži (24-39let)Petrovice u KarvinéSSK Vítkovicezaplaceno
PrusJan8km - Junioři (12-23 let,)Petrovice u Karvinézaplaceno
PrusRoman8km - Muži (24-39 let)Petrovice u KarvinéSSK Vítkovicezaplaceno
RašnerJiří800m - Starší Žáci (13-14 let, 2007-2008)ZábřehTJ Šumperkzaplaceno
ReichlováJiřina4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letŠumperkŠneci v běhuzaplaceno
RolincKuba8km - Muži (24-39 let)HulinŠneci v běhuzaplaceno
RůžičkováJana4km - Ženy (40-49 let)OlomoucMy teamzaplaceno
RybkaMartin8km - Junioři (12-23 let,)Prosenicezaplaceno
SakařováPetra4km - Ženy (24-39 let)ÚhřeticeNight Run Teamzaplaceno
SchmidaAlbert400m - Žáci 1 (7-8 let, 2013-2014)Ostravazaplaceno
SchmidováBeáta400m - Děti do 6 let včetně (2015 a mladší)Ostravazaplaceno
SchmidtováZuzana8km - Ženy (24-39 let)BrnoEXTRA Brnozaplaceno
SečkárAlois4km - Muži (24-39let)Praha 4TJ Sokol Praha-Krčzaplaceno
SitekViktor8km - Muži (40-49 let)Moravský Berounzaplaceno
SkřivánekPetr8km - Muži (40-49 let)NákloSK Náklo - Cemexzaplaceno
Skřivánková-IštvánkováDagmar4km - Ženy (40-49 let)NákloSK Cemex - nakelská střelazaplaceno
SlaměníkováSimona8km - Juniorky (12-23 let,)OlomoucSímazaplaceno
SloukováŠárka8km - Ženy (40-49 let)Vyškovzaplaceno
StaněkDaniel4km - Muži (40-49 let)ŠumperkČumáčcizaplaceno
StaněkDavid4km - Junioři (12-23 let)ŠumperkČumáčcizaplaceno
StaňkováLenka4km - Ženy (40-49 let)Šumperkzaplaceno
StuchlíkJan4km - Muži (50 let a starší)Olomouczaplaceno
Svojanovská Petra 4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letVranová Lhota 86 zaplaceno
ŠandováPetra4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letHolešov Atletika Holešovzaplaceno
ŠenkýřováAneta4km - Ženy (24-39 let)Lanškrounzaplaceno
ŠlaisováBarbora400m - Žákyně 1 (7-8 let, 2013-2014)Atletika Hvězda Pardubicezaplaceno
ŠmídováKlára8km - Juniorky (12-23 let,)Příborzaplaceno
ŠpilerováAnna400m - Žákyně 1 (7-8 let, 2013-2014)PřerovSK Přerovzaplaceno
Špírek Jiří 8km - Muži (24-39 let)Ústí nad Labem zaplaceno
ŠtefkováNela800m - Starší Žákyně (13-14 let, 2007-2008).zaplaceno
ŠteklováMichaela800m - Starší Žákyně (13-14 let, 2007-2008).zaplaceno
ŠtěpánMarek8km - Muži (40-49 let)Týn nad BečvouTJ Sokol Týn nad Bečvouzaplaceno
ŠtipčákPetr8km - Muži (24-39 let)Olomouc (okr. Olomouc)zaplaceno
ŠvorcJiří8km - Muži (24-39 let)Rychnov nad KněžnouJeštěticezaplaceno
TaranaJan Adam 8km - Junioři (12-23 let,)Frýdek Místek Mattoni Freerun Frýdek Místek zaplaceno
TaranaJan Adam 4km - Junioři (12-23 let)Frýdek Místek Mattoni Freerun Frýdek Místek zaplaceno
TovarkovaKatka4km - Ženy (40-49 let)Olomouczaplaceno
TsogooMunkhnaran8km - Muži (24-39 let)Brnozaplaceno
TylšarŠtěpán4km - Junioři (12-23 let)Olomouczaplaceno
TylšarMiloslav4km - Muži (50 let a starší)Olomouczaplaceno
UnzeitigMichal4km - Muži (40-49 let)LutínTurbošnecizaplaceno
VágnerJiří4km - Muži (40-49 let)OlomoucTurbošnecizaplaceno
VávrůIvana8km - Ženy (24-39 let)ChomutovTJ VTŽ Chomutovzaplaceno
VenclJiří4km - Muži (40-49 let)Hradec Královézaplaceno
VítekAleš8km - Muži (24-39 let)Petřvaldzaplaceno
VítkováIvana4km - Ženy (24-39 let)Jezernicezaplaceno
VybíralováPavla4km - Ženy (40-49 let)OplocanyHasiči Oplocanyzaplaceno
WagnerováTereza8km - Ženy (40-49 let)Ostravazaplaceno
WawreczkaDavid4km - Muži (40-49 let)Cesky Tesin TJ Jakl Karvina zaplaceno
WawreczkaDavid8km - Muži (40-49 let)Cesky Tesin TJ Jakl Karvina zaplaceno
WittnerováBronislava4km - Ženy (24-39 let)OlomoucShort bike Academy Opletalzaplaceno
ZálešákováErika4km - Ženy (24-39 let)ŠumperkŠneci v běhuzaplaceno
ZaoralováNatálie8km - Ženy (24-39 let)Majetínzaplaceno
ZatloukalRadim8km - Muži (24-39 let)Bouzovzaplaceno
ZatloukalMatěj400m - Žáci 1 (7-8 let, 2013-2014)zaplaceno
ZatloukalAdam400m - Žáci 1 (7-8 let, 2013-2014)zaplaceno
ZatloukalováPavlína8km - Ženy (24-39 let)Bouzovzaplaceno
ZdrubeckáJana4km - Juniorky (12-23 let,)Night Run Teamzaplaceno
ZdrubeckýVratislav4km - Muži (40-49 let)Rájec -JestřebíNight Run Teamzaplaceno
ZdrubeckýMikuláš4km - Junioři (12-23 let)Rájec -Jestřebízaplaceno
ZedekLukáš4km - Muži (24-39let)Lipník nad BečvouNigth Run Teamzaplaceno
ZítkováViktorie400m - Žákyně 1 (7-8 let, 2013-2014)Prostějovzaplaceno
ZlámalPetr8km - Muži (24-39 let)Olomouczaplaceno
ZuščíkováLenka4km - Ženy (40-49 let)OlomoucŽeny v běhuzaplaceno

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři