ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kdy: 2.2.2019 . Kde: SOKOL České Budějovice .

Startovní listina

Příjmení ▼JménoKategorieMěstoTeamPlatba
BorovkaJiří8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)České Budějovicezaplaceno
BrožekTomáš8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)Borovanyzaplaceno
ČechtickáEva4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Veselí nad Lužnicízaplaceno
DalikovaMartina8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České BudějoviceButterflykillerszaplaceno
DítkoRobert400m - Děti do 6 let včetně (2013 a mladší)zaplaceno
DominováLenka4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Větřnízaplaceno
ErbenFilip8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)Jindřichův HradecAR BOYSzaplaceno
FlegrováMartina8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České BudějoviceButterflykillerszaplaceno
Hájková Kristýna 4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)České Budejovice zaplaceno
HanousekMiroslav4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)Veltrusyzaplaceno
HanouskováMartina4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Veltrusyzaplaceno
HerrmanMarek8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)PrahaPrahazaplaceno
HippmannJan8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)PelhřimovAR BOYSzaplaceno
HlaváčováKlára4km - Juniorky (12-23 let, 1996-2007)České Budějovicezaplaceno
HouskováMichaela8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České Budějovicezaplaceno
JíchováAdéla400m - Děti do 6 let včetně (2013 a mladší)zaplaceno
JíchováMonika8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)PísekMedvězaplaceno
JindrováEliška4km - Juniorky (12-23 let, 1996-2007)Trhové SvinySk Čtyři Dvory České Budějovicezaplaceno
KohoutVáclav4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)Bechynězaplaceno
KomárekFilip 800m - Mladší Žáci (11-12 let, 2007-2008)zaplaceno
KonopickáOlga4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Veselí nad Lužnicízaplaceno
KopeckáAndrea8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České Budějovicezaplaceno
KrejčíkMilan8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)StrakoniceSportisimo Hvězdyzaplaceno
KropáčekMilan4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)Zlivzaplaceno
KrýdováNikola4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)PříbramSK Sporting Příbramzaplaceno
KučeraDaniel8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)VoticeInnogyzaplaceno
KUČEROVÁ Blanka 8km - Ženy (40-49 let, 1970-1979)Votice Innogyzaplaceno
KučerováLucie4km - Juniorky (12-23 let, 1996-2007)VoticeInnogyzaplaceno
KultováLenka8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)ČESKÉ BUDĚJOVICEnezaplaceno
LiškováJitka4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Bechynězaplaceno
LopušanSebastian400m - Děti do 6 let včetně (2013 a mladší)zaplaceno
MarekVojtěch4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)Praha 8 - KarlínSK Svěrákzaplaceno
MarkováPavla4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Český Krumlovzaplaceno
MarkováOlga4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Český Krumlovzaplaceno
MlynářJan4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)DívčiceCYKLO JIŘIČKAzaplaceno
MyslivečekJiří8km - Muži (50-59 let, 1960-1969Lišovzaplaceno
NosálJakub400m - Žáci 1 (7-8 let, 2011-2012)nezaplaceno
NosálPetr8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)Suchdol nad Lužnicínezaplaceno
ObselkováPavla8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)Hradec KrálovéNight Run Teamzaplaceno
PelíšekDaniel8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)České Budějovice 2BěžímPro.cz Centrum Bazalkazaplaceno
PeterkaJan 8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)České Budějovicezaplaceno
RyplAlexandr8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)Úsilnézaplaceno
SchánělováJosefína400m - Děti do 6 let včetně (2013 a mladší)zaplaceno
SečkárAlois4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)Praha 4Svobodní Praha 4zaplaceno
SingrMartin8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)Luka nad JihlavouSKP Nymburkzaplaceno
SkallaVladimír 8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)ČisoviceSK Záhořanyzaplaceno
StejskalVaclav8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)písekzaplaceno
ŠiteraJaroslav8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)ŠevětínŠityzaplaceno
ŠpokStanislav8km - Muži (60 let a starší, 1959 a starší)VratimovNIGHT RUN TEAMzaplaceno
Šťastný Miroslav 4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)Zlivzaplaceno
ŠtefflováTereza8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)KolovečOnly Crazy Runnerszaplaceno
ŠtěpánekMartin8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)Včelnázaplaceno
ToufarováIvana4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)SoběslavRozběháme Česko - Soběslavzaplaceno
ValachPetr8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)České Budějovicezaplaceno
ValentaTadeáš4km - Junioři (12-23 let, 1996-2007)PelhřimovVelosport Valenta Scott teamzaplaceno
ValentaDavid8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)PelhřimovVelosport Valenta Scott team Pelhřimovzaplaceno
ValentováMarkéta4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)PelhřimovVelosport Valenta Scott team Pelhřimovzaplaceno
VlčkováLucie8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České Budějovicezaplaceno
VoleníkováAnna8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České BudějoviceButterflykillerszaplaceno
VotavaMiroslav8km - Muži (50-59 let, 1960-1969České Budějovicezaplaceno
ZákosteleckýFrantišek8km - Muži (60 let a starší, 1959 a starší)LitvínoviceSOBSA Mokrézaplaceno
ZemanPetr8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)Benešovzaplaceno