• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

WINTER RUN HRADEC KRÁLOVÉ

Kdy: 8.1.2022 Kde: Hradec Králové

Startovní listina

Příjmení ▼JménoKategorieMěstoTeamPlatba
AjŠmanováKamila4km - Ženy (24-39 let)Ceska lipazaplaceno
Baloušková Lucie 4km - Ženy (24-39 let)Hradec Královézaplaceno
BarvínekMartin8km - Muži (50 let a starší)Šimonovice-MinkoviceAC liberečtí chrtizaplaceno
Beckatim800m - Mladší Žáci (11-12 let)LYSA NAD LABEMzaplaceno
BečákBedřich8km - Muži (24-39 let)Praha 6 - ŘepyProstě běž!zaplaceno
Bednář Petr4km - Muži (50 let a starší)Olomouc zaplaceno
BednářRichard8km - Muži (24-39 let)Olomouc Night run team, CEPro team zaplaceno
BednářRichard4km - Muži (24-39let)Olomouc Night run team, CEPro team zaplaceno
BenešováPavlína4km - Juniorky (12-23 let,)KadaňKatovy holkyzaplaceno
BenešováVěra8km - Ženy (24-39 let)Chrudim 1zaplaceno
BenešováKateřina4km - Ženy (40-49 let) KadaňKatovy holkyzaplaceno
BenešováKristýna4km - Juniorky (12-23 let,)KadaňKatovy holky zaplaceno
Beránková Eva4km - Ženy (50 let a starší)Hradec Královékočky+zaplaceno
Beranová Karolína4km - Juniorky (12-23 let,)Janské Láznězaplaceno
BezvodaJiří4km - Muži (50 let a starší)Hradec KraloveMateřská škola Antoniezaplaceno
BinarPetr 4km - Muži (50 let a starší)PardubiceRozbehame Pardubicezaplaceno
BinarováEmma 400m - Děti do 6 let včetně Pardubicezaplaceno
BinarováMonika4km - Ženy (24-39 let)Pardubicezaplaceno
BlažejJiří4km - Muži (50 let a starší)Kutná Hora-Sedleczaplaceno
BlažekLuboš8km - Muži (40-49 let)Plačicezaplaceno
BlechováNela 800m - Žákyně 2 (9-10 let)Česká Rybná SDH Bohousovázaplaceno
BlechováNikola 800m - Mladší Žákyně (11-12 let)Česká Rybná SDH Bohousovázaplaceno
BlechováNatálie400m - Žákyně 1 (7-8 let)Česká Rybná SDH Bohousovázaplaceno
BochMatthew8km - Muži (24-39 let)Hradec Královézaplaceno
BochníčekJaroslav4km - Muži (24-39let)Kutná Hora 1zaplaceno
Bohuš Michal 8km - Muži (50 let a starší)Pardubice Rozběháme Pardubice zaplaceno
BoumaLukáš8km - Muži (40-49 let) Mnichovo HradištěLovci trofejí zaplaceno
BoumaLukáš4km - Muži (40-49 let) Mnichovo HradištěLovci trofejí zaplaceno
BrázdováDominika800m - Žákyně 2 (9-10 let)Poděbrady 2Atom Kids Prahazaplaceno
BrejtrJiří4km - Muži (50 let a starší)Hradec KrálovéNN2022zaplaceno
BudínováAnita400m - Děti do 6 let včetně Hradec Královézaplaceno
BušováJana 8km - Ženy (40-49 let)Žehušicezaplaceno
CekulováAdéla4km - Ženy (24-39 let)ProstějovNight Run Teamzaplaceno
CekulováAdéla8km - Ženy (24-39 let)ProstějovNight Run Teamzaplaceno
CharbuskáLeona4km - Ženy (50 let a starší)PardubiceProstě běžzaplaceno
ChlubnaPatrik4km - Junioři (12-23 let)Poděbrady 1FK Bohemia Poděbradyzaplaceno
ChlupáčJan8km - Muži (24-39 let)Semilyzaplaceno
ChlupáčJan4km - Muži (24-39let)Semilyzaplaceno
ChybaJiří8km - Muži (40-49 let)Praha 7Nutrend Specializedzaplaceno
CísařOtto4km - Muži (40-49 let)DobřeniceNight Run Teamzaplaceno
Císařová Lenka4km - Ženy (40-49 let)DobřeniceNight Run Teamzaplaceno
Císařová Karolína4km - Juniorky (12-23 let,)Holohlavyzaplaceno
CivínováBarbora4km - Ženy (24-39 let)Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
CzakojJan8km - Muži (50 let a starší)Praha 8Prostě běž zaplaceno
ČápOndřej8km - Muži (40-49 let)DobruškaSK Dobruškazaplaceno
ČechalPetr4km - Muži (40-49 let)PoděbradySKP Nymburkzaplaceno
ČechalováAndrea800m - Žákyně 2 (9-10 let)PoděbradySKP Nymburkzaplaceno
ČechalováKlára 800m - Mladší Žákyně (11-12 let)PoděbradySKP Nymburkzaplaceno
ČejkaBořivoj8km - Muži (40-49 let)Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
ČejkaBořivoj4km - Muži (40-49 let)Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
ČermákováMartina8km - Ženy (24-39 let)Solnicezaplaceno
ČernáAdéla8km - Ženy (24-39 let)Litoměřice zaplaceno
ČerníkViktor4km - Muži (40-49 let)Praha 10zaplaceno
ČerníkováAnna4km - Ženy (50 let a starší)Lázně Bohdanečzaplaceno
ČernýPavel8km - Muži (40-49 let)Praha 7Malý Berlínzaplaceno
ČernýPavel4km - Muži (40-49 let)Praha 7Malý Berlínzaplaceno
ČervinkovaLeona8km - Ženy (50let a starší)Rychnov nad Kneznouzaplaceno
ČihákováAlexandra8km - Ženy (40-49 let)VamberkSTG Česká Třebovázaplaceno
ČiripLukáš8km - Muži (40-49 let)Doudleby nad Orlicízaplaceno
ČivrnýMatěj400m - Žáci 1 (7-8 let)Horní BrannáProstě běž!zaplaceno
DavidPavel4km - Muži (50 let a starší)NymburkNymburkzaplaceno
DLASKTOMÁŠ8km - Muži (40-49 let)HoliceSkorogladiatorizaplaceno
Doležel Zdeněk4km - Muži (50 let a starší)Olomouc - Nedvězí zaplaceno
DOLEŽELFilip800m - Mladší Žáci (11-12 let)Litomyšlzaplaceno
DOLEŽELRadim8km - Muži (40-49 let)Litomyšlzaplaceno
Doleželová Markéta 4km - Ženy (40-49 let)Olomouc - Nedvězí zaplaceno
DoubravováMichaela 4km - Ženy (24-39 let)Praha 10innogyzaplaceno
DvořákováAneta8km - Ženy (24-39 let)Vysoká nad Labemzaplaceno
EmingerováKateřina4km - Ženy (24-39 let)HoroměřiceNight Run Teamzaplaceno
FidlerJan8km - Muži (40-49 let)Všetatyzaplaceno
FidlerJan4km - Muži (40-49 let)Všetatyzaplaceno
FördösMartin8km - Muži (40-49 let)Kolínzaplaceno
FridrichováKateřina8km - Ženy (24-39 let)ChoceňSTG Choceňzaplaceno
FrodlMartin8km - Muži (24-39 let)HolicePOLLzaplaceno
FrühaufováLucie4km - Ženy (40-49 let)Mnichovo HradištěSlabotaskadosvetazaplaceno
GajdárPeter8km - Muži (24-39 let)Pardubicezaplaceno
Germcovakarolina800m - Žákyně 2 (9-10 let)LYSA NAD LABEMzaplaceno
GlosPetr4km - Muži (24-39let)Nová PakaNN2022zaplaceno
GoldováVeronika4km - Ženy (24-39 let)Přeloučzaplaceno
GranátLukáš800m - Žáci 2 (9-10 let)Kostelec nad OrlicíNN2021zaplaceno
GranátJiří4km - Muži (40-49 let)Kostelec nad OrlicíNN2021zaplaceno
GranátováEliška800m - Starší Žákyně (13-14 let)Kostelec nad OrlicíNN2021zaplaceno
GrulichTomáš4km - Junioři (12-23 let)Borohrádekkluk z Borohrádkuzaplaceno
GrygeraTomáš8km - Muži (24-39 let)Hradec KrálovéSHINDA RUNNINGzaplaceno
GuňkaIgor4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letHradec Královézaplaceno
GuňkaLukáš800m - Starší Žáci (13-14 let)zaplaceno
GuňkaJakub800m - Žáci 2 (9-10 let)zaplaceno
Hajníková Štěpánka 4km - Ženy (50 let a starší)LiberecProstě běž!zaplaceno
HajpišlováPavla4km - Ženy (24-39 let)PrahaLišky Libeňzaplaceno
HankeMarika4km - Ženy (50 let a starší)KopřivniceNight Run Teamzaplaceno
HankeDavid8km - Muži (50 let a starší)KopřivniceNight Run Teamzaplaceno
HankeDavid4km - Muži (50 let a starší)KopřivniceNight Run Teamzaplaceno
HankeMarika8km - Ženy (50let a starší)KopřivniceNight Run Teamzaplaceno
HanušPavel4km - Muži (50 let a starší)Trutnov 4OB Loko Trutnovzaplaceno
HanušováJitka4km - Ženy (50 let a starší)Trutnov 4OB Loko Trutnovzaplaceno
HastíkKamil8km - Muži (40-49 let)Napajedlazaplaceno
Hastíková Jarmila8km - Ženy (40-49 let)Veselí nad Moravouzaplaceno
HavlíčekTomáš 800m - Mladší Žáci (11-12 let)Hradec Králové zaplaceno
HavlíčkováGabriela400m - Děti do 6 let včetně VšestaryGladiator race kids Hradec Královézaplaceno
Havlíčková Tereza 800m - Mladší Žákyně (11-12 let)Hradec Králové zaplaceno
HavlíčkováJulie400m - Žákyně 1 (7-8 let)VšestaryGladiator race kids Hradec Královézaplaceno
HavlíčkováEliška800m - Žákyně 2 (9-10 let)VšestaryGladiator race kids Hradec Královézaplaceno
HavlováBlanka4km - Ženy (40-49 let)Nová Ves nad Nisou Krasavy zaplaceno
HeidrichováLenka4km - Ženy (50 let a starší)BedřichovNovovesanzaplaceno
HierschMarek4km - Muži (40-49 let)Ostrava-Výškovicezaplaceno
HlaváčekMartin8km - Muži (40-49 let)Poříčí nad Sázavouzaplaceno
HlavatáMonika4km - Ženy (24-39 let)Lanškrounzaplaceno
HloušekJáchym400m - Děti do 6 let včetně Hradec Královézaplaceno
HloušekOndřej 400m - Žáci 1 (7-8 let)Hradec Královézaplaceno
HofmanTomáš8km - Muži (24-39 let)HronovDecathlon Hradec Královézaplaceno
Hofman Jan8km - Muži (40-49 let)Slovečzaplaceno
HolečkováJana4km - Ženy (24-39 let)HořiceHořicezaplaceno
HoloubkováIlona4km - Ženy (24-39 let)Černíkovicezaplaceno
HolubVladimir8km - Muži (40-49 let)DobruškaSpartanzaplaceno
HolubovaKamila4km - Ženy (40-49 let)Dobruška Dobruška zaplaceno
HonskusováAnežka 800m - Mladší Žákyně (11-12 let)HejniceSDH Bohousovázaplaceno
HorváthAdolf4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letKutná Hora 1zaplaceno
HrdinaTomáš8km - Muži (40-49 let)ČernilovThe Heroeszaplaceno
HrdinaTomáš8km - Junioři (12-23 let,)ČernilovThe Heroeszaplaceno
HrkalováMichaela8km - Ženy (24-39 let)Kladnozaplaceno
HumhejIvan4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letÚstí nad Labemzaplaceno
HumhejováVeronika800m - Mladší Žákyně (11-12 let)zaplaceno
HumhejováDaniela4km - Ženy (40-49 let)Ústí nad Labemzaplaceno
Hvězdová DohnálkováKateřina4km - Ženy (40-49 let)Kvasinyzaplaceno
HvolkaPetr8km - Muži (40-49 let)Frýdek-MistekKilpi Racing Teamzaplaceno
IzaiaszováTereza4km - Ženy (24-39 let)Holicezaplaceno
IzaiaszováTereza8km - Ženy (24-39 let)Holicezaplaceno
JanderaJakub8km - Muži (40-49 let)SlatiňanyPenny Market s.r.o.zaplaceno
JanderaJakub4km - Muži (40-49 let)SlatiňanyPenny Market s.r.o.zaplaceno
JanderováVeronika8km - Ženy (24-39 let)SlatiňanyBěžecký klub České Spořitelnyzaplaceno
JanderováVeronika4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letSlatiňanyBěžecký klub České Spořitelnyzaplaceno
JankoJan8km - Muži (24-39 let)ChoceňSTG Choceňzaplaceno
JanošíkováLenka4km - Ženy (24-39 let)Chrudimzaplaceno
JašekVojtěch8km - Junioři (12-23 let,)JičínPoko Running Teamzaplaceno
JelínekPavel8km - Muži (24-39 let)Hradec KrálovéTJ Sokol Nový Bydžovzaplaceno
JemelkaLuboš4km - Muži (40-49 let)Praha 9zaplaceno
JežekPetr8km - Muži (50 let a starší)TřebihošťHorní Dehtovzaplaceno
JežkováKateřina8km - Ženy (24-39 let)Prahazaplaceno
JiráskoLubomír8km - Muži (50 let a starší)SrchSK SRCHzaplaceno
JirkůRadek4km - Muži (40-49 let)Jablonec nad Nisouzaplaceno
JirousJosef4km - Muži (50 let a starší)Hradec Královékadado.czzaplaceno
JirouskováPavla8km - Ženy (40-49 let)Černožice#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
JiroušDavid4km - Muži (40-49 let)Hradec KrálovéKADADOzaplaceno
JiroušDominik800m - Mladší Žáci (11-12 let)KADADOzaplaceno
JiroušováKarolína Francis400m - Žákyně 1 (7-8 let)KADADOzaplaceno
JiroušováKamila4km - Ženy (24-39 let)Hradec KrálovéKADADOzaplaceno
Jungwirth Jan4km - Muži (24-39let)Náchod SVVATzaplaceno
KadeřábkováDominika8km - Ženy (24-39 let)PrahaNN2021zaplaceno
KalkusRoman8km - Muži (40-49 let)Hradec KrálovéRun4Funzaplaceno
KalusMartin8km - Muži (24-39 let)ZahrádkyLovci trofejízaplaceno
KalusMartin4km - Muži (24-39let)ZahrádkyLovci trofejízaplaceno
KaňkováBlanka 8km - Ženy (24-39 let)Choceňzaplaceno
KaráskováDarina 8km - Ženy (50let a starší)PrahaBáječné ženy v běhuzaplaceno
KaraskovaPetra8km - Ženy (24-39 let)Dolní Ředicezaplaceno
Kastlerová Marie8km - Ženy (24-39 let)Kratonohy Samasebouzaplaceno
KavkaMartin4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letKostelec nad LabemOCR Čelákovicezaplaceno
KecinaTomáš8km - Muži (40-49 let)Trutnovzaplaceno
KindlJosef4km - Muži (24-39let)Hradec Královézaplaceno
KlenovskáVeronika4km - Ženy (40-49 let)Pardubice 2zaplaceno
KlenovskáAriana400m - Žákyně 1 (7-8 let)Pardubice 2Prostě běžzaplaceno
KlenovskýAlex400m - Děti do 6 let včetně Pardubice 2Prostě běžzaplaceno
KmentovaOlga4km - Ženy (40-49 let)Maslovicezaplaceno
KmeťováAlena8km - Ženy (24-39 let)Kolinzaplaceno
KocekDavid400m - Žáci 1 (7-8 let)Šneci v běhuzaplaceno
KočajdaVojtěch 4km - Junioři (12-23 let)Záchlumí SDH Bohousovázaplaceno
KočajdováNela 800m - Mladší Žákyně (11-12 let)Záchlumí SDH Bohousovázaplaceno
KočíPetra4km - Ženy (40-49 let)Světicezaplaceno
KočíPetra8km - Ženy (40-49 let)Světicezaplaceno
KohoutováEva4km - Ženy (40-49 let)Hradec KrálovéAVZdrzaplaceno
KokšálováMichaela4km - Juniorky (12-23 let,)LomKILPI KOME klubzaplaceno
KolářováMartina4km - Ženy (40-49 let)Dlouhý Mostzaplaceno
KorejzaMilan8km - Muži (24-39 let)Mlada BoleslavSTG Mlada Boleslavzaplaceno
KorejzaMilan4km - Muži (24-39let)Mlada BoleslavSTG Mlada Boleslavzaplaceno
KosováLenka4km - Ženy (40-49 let)Pardubicezaplaceno
KotenovaBohunka4km - Ženy (50 let a starší)MiloviceSSC Otrokovicezaplaceno
KotíkTomáš4km - Muži (40-49 let)HoliceSkorogladiatořizaplaceno
KoubaMiroslav4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letHradec KrálovéKoubícizaplaceno
KoulováKateřina4km - Ženy (24-39 let)Hradec Královézaplaceno
KrálJiří4km - Muži (50 let a starší)Stěžery Pardubicezaplaceno
KramuleTadeáš800m - Žáci 2 (9-10 let)zaplaceno
KrejzlováMarkéta4km - Ženy (24-39 let)Praha 4zaplaceno
KřepelkaKarel8km - Muži (24-39 let)Police nad MetujíZdravotní klaunzaplaceno
KrobotováPetra4km - Juniorky (12-23 let,)OslavanyNight Run Teamzaplaceno
KrouskýVáclav4km - Muži (50 let a starší)Praha 10zaplaceno
KrupičkaPřemysl4km - Muži (50 let a starší)Hradec KrálovéNN2022zaplaceno
KrušinováMichaela4km - Ženy (24-39 let)Hradec Královézaplaceno
KubečekMartin4km - Muži (24-39let)Broumovzaplaceno
KubiasDavid4km - Muži (40-49 let)Pardubicebezecketreninkyonlinezaplaceno
KubiasDavid8km - Muži (40-49 let)Pardubicebezecketreninkyonlinezaplaceno
KubíčkováJitka8km - Ženy (40-49 let)JilemnicePROSTĚ BĚŽzaplaceno
KubištaMichal8km - Muži (50 let a starší)Hořicezaplaceno
KučaMartin8km - Muži (50 let a starší)Skuhrov nad Bělouzaplaceno
KučeraSebastian400m - Žáci 1 (7-8 let)Staré Hradištězaplaceno
KučeraJakub 4km - Muži (24-39let)Hradec KrálovéSportpark HIT Hradec Královézaplaceno
KučerováRenata8km - Ženy (24-39 let)Mochovzaplaceno
KúdelováTereza 8km - Ženy (24-39 let)Šternberk TR's ♥zaplaceno
KulhánekLukáš8km - Muži (24-39 let)Sezemicezaplaceno
KulíkováAneta8km - Ženy (24-39 let)Hradec Králové zaplaceno
KuncováLucie4km - Juniorky (12-23 let,)Lanškroun Stg Česká Třebová zaplaceno
KuzmováTatiana4km - Ženy (24-39 let)HlavečníkPROSTĚ BĚŽ zaplaceno
LienertováLenka4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letHoliceSDH Ostřetínzaplaceno
LigasJakub4km - Muži (24-39let)Hostinnézaplaceno
LipenskáHana8km - Ženy (24-39 let)Raspenavazaplaceno
LukaskovaEva4km - Ženy (40-49 let)Hradec Královézaplaceno
LuňáčekŠimon 800m - Žáci 2 (9-10 let)Záchlumí SDH Bohousovázaplaceno
MacháčekVít800m - Žáci 2 (9-10 let)Orli Choceňzaplaceno
MacháčkováKateřina800m - Starší Žákyně (13-14 let)K.O.B. Choceňzaplaceno
MaivaldováNikola800m - Žákyně 2 (9-10 let)Hradec KrálovéGladiator race kids Hradec Královézaplaceno
MaixnerováŽaneta8km - Ženy (40-49 let)Vysoké MýtoBěhám pro radostzaplaceno
MakovecTadeas800m - Mladší Žáci (11-12 let)Vrbová LhotaBěhej Poděbradyzaplaceno
MakovecTadeas4km - Junioři (12-23 let)Vrbová LhotaBěhej Poděbradyzaplaceno
MálekOndřej4km - Muži (24-39let)Holicezaplaceno
MarekVojtěch8km - Muži (24-39 let)Praha 8 - KarlínNN2021zaplaceno
MarkováVendula8km - Ženy (24-39 let)Praha 15NN2022zaplaceno
MatějkováSabinka400m - Děti do 6 let včetně Rokytnozaplaceno
MazáčMichal800m - Mladší Žáci (11-12 let)PříborAmmazying teamzaplaceno
MazáčJakub800m - Starší Žáci (13-14 let)PříborAmmazying teamzaplaceno
MazáčováMartina8km - Ženy (40-49 let)PříborNN Night Run Teamzaplaceno
MazáčováMartina4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letPříborNN Night Run Teamzaplaceno
MeissnerJan8km - Muži (40-49 let)ChoceňSTG Choceňzaplaceno
MenclMiloš4km - Muži (24-39let)Hradec KrálovéNN2021zaplaceno
MenclováMonika4km - Ženy (40-49 let)Hradec Královézaplaceno
MenclováŠárka800m - Žákyně 2 (9-10 let)Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Královézaplaceno
MertlíkováLenka4km - Ženy (40-49 let)Kvasinyzaplaceno
MetelkaVlastimil4km - Muži (40-49 let)Velký ÚjezdMedvědizaplaceno
MetelkováKamila4km - Ženy (24-39 let)Trutnovzaplaceno
MetelkováLucie4km - Ženy (24-39 let)Hradec KrálovéMusher club Český rájzaplaceno
MihulkaJiří4km - Muži (40-49 let)Záchlumí SDH Bohousovázaplaceno
MihulkaJiří800m - Mladší Žáci (11-12 let)Záchlumí SDH Bohousovázaplaceno
MihulkaJan 800m - Žáci 2 (9-10 let)Záchlumí SDH Bohousovázaplaceno
MilatováIva8km - Ženy (40-49 let)Pardubice 3zaplaceno
MiškolciTomáš 4km - Junioři (12-23 let)LanškrounStg Česká Třebová zaplaceno
Miškolciová Martina4km - Ženy (40-49 let)LanškrounStg Česká Třebová zaplaceno
MokaMichal8km - Muži (40-49 let)SlatiňanyKRB Chrudimzaplaceno
MoravecMilan 4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letLanskrounOblecsvujtym.cz , Extreme Obstacle Runnerszaplaceno
MotlováEva4km - Ženy (40-49 let)Dvůr Králové nad LabemBěhání pro radostzaplaceno
MüllerováKarolina8km - Ženy (40-49 let)Hradec Královézaplaceno
MyšičkováAlena8km - Ženy (24-39 let)PrahaNN2021zaplaceno
NajmanováMarcela4km - Ženy (40-49 let)Hradec KrálovéSokol Hradec Královézaplaceno
NejedláIvana8km - Ženy (24-39 let)Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
NěmcováMichaela8km - Juniorky (12-23 let,)Velká Losenicezaplaceno
NěmecMichal8km - Muži (40-49 let)Velká LoseniceVepřovázaplaceno
NěmecVladimír8km - Muži (50 let a starší)Sezemicezaplaceno
NovákJosef400m - Děti do 6 let včetně Čáslavzaplaceno
NovákOndřej8km - Muži (24-39 let)Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
NovákJosef4km - Muži (24-39let)Čáslavzaplaceno
NovákováJana400m - Děti do 6 let včetně Čáslavzaplaceno
NovákováHana4km - Ženy (24-39 let)Čáslavzaplaceno
NovotnáEliška8km - Ženy (24-39 let)Hradec Královézaplaceno
NývltováTereza800m - Žákyně 2 (9-10 let)PardubiceAC Pardubicezaplaceno
NývltováVeronika400m - Žákyně 1 (7-8 let)PardubiceNývlťácizaplaceno
PáchováKlára4km - Ženy (24-39 let)Mladá Boleslavzaplaceno
PaličkaJan8km - Muži (24-39 let)Praskačkazaplaceno
PanchártekEliáš400m - Děti do 6 let včetně Srchzaplaceno
PanchártekTomáš 800m - Žáci 2 (9-10 let)zaplaceno
PanchártkováZuzana4km - Ženy (24-39 let)SrchŠneci v běhuzaplaceno
PásekBohdan8km - Muži (40-49 let)Praha 4Analoguezaplaceno
PauserMiroslav4km - Muži (24-39let)JihlavaRodina Pauserzaplaceno
PauserMatěj400m - Žáci 1 (7-8 let)Rodina Pauserzaplaceno
PavlíčekJan8km - Muži (24-39 let)ChoceňSTG Choceňzaplaceno
PekařováJana8km - Juniorky (12-23 let,)TurnovTJ Turnovzaplaceno
PekařováJana4km - Juniorky (12-23 let,)TurnovTJ Turnovzaplaceno
PenJan4km - Muži (50 let a starší)PardubiceProstě běžzaplaceno
PenJan8km - Muži (50 let a starší)PardubiceProstě běžzaplaceno
Pešková ChramostováMichaela4km - Ženy (40-49 let)Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
PeterkováLucie8km - Ženy (24-39 let)Prahazaplaceno
PetrusekLukáš4km - Muži (24-39let)Praha 7RunCzech team zaplaceno
PetrusekLukáš8km - Muži (24-39 let)Praha 7RunCzech team zaplaceno
PihýkováJana4km - Ženy (24-39 let)Mladá Boleslavzaplaceno
PihýkováJana8km - Ženy (24-39 let)Mladá Boleslavzaplaceno
PilařováJana8km - Ženy (24-39 let)Čáslavzaplaceno
Pirklová Alžběta 4km - Ženy (24-39 let)Nová Ves zaplaceno
PisarMartin4km - Muži (24-39let)Heřmanův MěstecTeam CykloTrenerzaplaceno
Píšová Věra4km - Ženy (40-49 let)Hradec Královékočky+zaplaceno
PleslováMartina4km - Ženy (40-49 let)České Meziříčízaplaceno
PodolákováPavla8km - Ženy (50let a starší)NymburkProstě běžzaplaceno
PomeznáŽofie800m - Žákyně 2 (9-10 let)Jaroměřzaplaceno
PopelkaMiloslav 4km - Muži (50 let a starší)Hradec Králové zaplaceno
Popelková Eva4km - Ženy (50 let a starší)Hradec Králové zaplaceno
PospíšilJaroslav8km - Muži (40-49 let)Nový Bydžovzaplaceno
PřidalPetr8km - Muži (24-39 let)Němčice nad HanouNěmčice nad Hanouzaplaceno
ProcházkováMartina4km - Ženy (24-39 let)Týniště nad Orlicízaplaceno
ProtivaMarek8km - Muži (24-39 let)Kolínzaplaceno
PrusOndřej4km - Muži (24-39let)Petrovice u Karvinéprusovic trojkazaplaceno
PrusRoman8km - Muži (24-39 let)Petrovice u KarvinéSSK Vítkovicezaplaceno
PrusJan4km - Junioři (12-23 let)Petrovice u Karvinézaplaceno
PrusRoman4km - Muži (24-39let)Petrovice u KarvinéSSK Vítkovicezaplaceno
RálišVáclav4km - Muži (40-49 let)Rybitvízaplaceno
RálišTomáš4km - Muži (40-49 let)Staré HradištěRozběháme Pardubicezaplaceno
RálišTomáš8km - Muži (40-49 let)Staré HradištěRozběháme Pardubicezaplaceno
RejhonováEliška4km - Ženy (24-39 let)VýravaProstě běžzaplaceno
ŘíhaTomáš4km - Muži (40-49 let)Pardubice IIIGladiátor racezaplaceno
ŘíhaTomáš8km - Muži (40-49 let)Pardubice IIIGladiátor racezaplaceno
RůžičkaPavel 4km - Muži (24-39let)RakovníkNight Run Team zaplaceno
RychteraVáclav8km - Muži (24-39 let)Hořice#pinkpower_firesportzaplaceno
RygrováVěra4km - Ženy (24-39 let)Skuhrov nad Belouzaplaceno
SantováPetra4km - Ženy (24-39 let)Rosice u Chrastizaplaceno
SchindlerováKateřina4km - Ženy (24-39 let)Jihlavaosadnícizaplaceno
SečkárAlois4km - Muži (24-39let)Praha 4TJ Sokol Praha-Krčzaplaceno
SemrádLadislav8km - Muži (50 let a starší)Čáslav Čáslavzaplaceno
SklenářováDenisa8km - Juniorky (12-23 let,)Praha-Kunraticezaplaceno
SkořepováLadislava8km - Ženy (40-49 let)Vlkovzaplaceno
SlaninaJosef8km - Junioři (12-23 let,)Letohradzaplaceno
SlepánekPetr4km - Junioři (12-23 let)PrahaŠakal Kbelyzaplaceno
SlepánekMartin4km - Junioři (12-23 let)PrahaŠakal Kbelyzaplaceno
SlepánekPetr4km - Muži (40-49 let)Prahazaplaceno
SlepánkováJana4km - Ženy (40-49 let)Prahazaplaceno
SobotkaVáclav4km - Muži (24-39let)Hradec Králové zaplaceno
Soukupová Zuzana 4km - Ženy (40-49 let)Hradec Králové Soukupovi zaplaceno
SpulakJosef8km - Muži (50 let a starší)Hradec Kralovezaplaceno
StarýOndřej4km - Muži (24-39let)Hradec Královézaplaceno
StaveníkPavel4km - Muži (24-39let)Prahazaplaceno
StejskalováLucie4km - Ženy (40-49 let)Jenišovicezaplaceno
StohwasserPetr4km - Muži (40-49 let)Hradec Královézaplaceno
StránskáBarbora400m - Děti do 6 let včetně PardubiceProstě běžzaplaceno
StránskáKateřina4km - Ženy (40-49 let)PardubiceProstě běžzaplaceno
StránskáKateřina8km - Ženy (40-49 let)PardubiceProstě běžzaplaceno
StříteskáPetra8km - Ženy (40-49 let)Nemošicezaplaceno
StruhárMilan8km - Muži (40-49 let)HořiceMilovicezaplaceno
StrzepekováLucie4km - Ženy (24-39 let)Hradec KrálovéAVZdrzaplaceno
SuchýJaroslav8km - Muži (24-39 let)Lišicezaplaceno
SvobodaAdam 800m - Mladší Žáci (11-12 let)Roudnice nad Labemzaplaceno
SvobodaMarián8km - Muži (40-49 let)Vysoké Mýtozaplaceno
SvobodováAnna Rozálie800m - Mladší Žákyně (11-12 let)Roudnice nad Labemzaplaceno
ŠádkováLucie8km - Ženy (24-39 let)Hradec Královézaplaceno
ŠejnováBeáta4km - Ženy (24-39 let)Nový Bydžovzaplaceno
ŠenkýřováAneta4km - Ženy (24-39 let)Lanškrounzaplaceno
ŠeratovskýJiří8km - Muži (24-39 let)Karlovy Varyzaplaceno
ŠestákJiří8km - Muži (24-39 let)OsičkySKAPAzaplaceno
ŠilhaváKristýna4km - Ženy (24-39 let)Mezibořízaplaceno
ŠimekJakub8km - Muži (24-39 let)VikýřoviceMorek.czzaplaceno
ŠimekVáclav8km - Muži (24-39 let)BohdíkovBohdíkovzaplaceno
ŠimekJakub4km - Muži (24-39let)VikýřoviceMorek.czzaplaceno
ŠpičkováTereza4km - Ženy (24-39 let)Liberec 6zaplaceno
Šrejmová Petra4km - Ženy (40-49 let)Jablonec nad nisou Běhámespolu.cz, Prostě běž!zaplaceno
ŠtefanováKristýna8km - Ženy (24-39 let)Výravazaplaceno
ŠtěpánMarek8km - Muži (50 let a starší)Týn nad BečvouTJ Sokol Týn nad Bečvouzaplaceno
Štětka Robert8km - Muži (50 let a starší)Hradec KrálovéRakeťáci z IBLzaplaceno
ŠtréglDaniel8km - Muži (40-49 let)Holohlavyzaplaceno
ŠvadlákPetr8km - Muži (50 let a starší)Trutnov 4Svídnický Extrém Teamzaplaceno
TáborskýTobias 400m - Žáci 1 (7-8 let)Záchlumí SDH Bohousovázaplaceno
TakácsMartin8km - Muži (24-39 let)Ličnozaplaceno
TaranaJan Adam 4km - Junioři (12-23 let)Frýdek Místek Mattoni Freerun Frýdek Místek zaplaceno
TaranaJan Adam 8km - Junioři (12-23 let,)Frýdek Místek Mattoni Freerun Frýdek Místek zaplaceno
TesařAlex 400m - Děti do 6 let včetně Hradec Kralovezaplaceno
TesařMichael8km - Muži (24-39 let)LiberecMattoni FreeRun Libereczaplaceno
ToldaDaniel4km - Muži (24-39let)Červený Kosteleczaplaceno
TrdlaJiří8km - Muži (40-49 let)Česká Lípazaplaceno
TřískováKatarína4km - Ženy (50 let a starší)Prahazaplaceno
TřískováKatarína8km - Ženy (50let a starší)Prahazaplaceno
TRNEČKOVÁŠÁRKA 800m - Žákyně 2 (9-10 let)Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Královézaplaceno
TrnkováIva8km - Ženy (24-39 let)Praha 4 - BraníkSalming Praha Pankráczaplaceno
TrojanMatyáš800m - Žáci 2 (9-10 let)ČáslavAC Čáslavzaplaceno
TrojanováEliška400m - Žákyně 1 (7-8 let)ČáslavAC Čáslavzaplaceno
TylšováPavlína8km - Ženy (40-49 let)Dolní RadechováBáječné ženy v běhuzaplaceno
UrbanováMarie8km - Ženy (50let a starší)NáchodProstě běž!zaplaceno
UrbanováDaniela4km - Ženy (24-39 let)NáchodNáchodzaplaceno
VacekJaromír4km - Muži (24-39let)Týniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
VACHALOVÁŠÁRKA8km - Ženy (24-39 let)Hradec Králové#Gladiator Race Teamzaplaceno
VackovaBarbora400m - Žákyně 1 (7-8 let)Týniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
VackovaAdela800m - Mladší Žákyně (11-12 let)Týniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
VáclavekOndřej8km - Muži (24-39 let)Třebechovice pod Orebemzaplaceno
ValáškováLenka8km - Ženy (40-49 let)Dolní Radechovázaplaceno
VargaDominik400m - Žáci 1 (7-8 let)Šestajovicezaplaceno
VargováKlaudie800m - Mladší Žákyně (11-12 let)Šestajovicekids cupzaplaceno
VavřichováAndrea8km - Ženy (24-39 let)Hodkovice nad Mohelkouzaplaceno
VeckaMichal4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letPraha 9Báječné ženy v běhuzaplaceno
VeckaJonáš400m - Žáci 1 (7-8 let)Praha 9Atletika Človíčekzaplaceno
VeckováJohana400m - Děti do 6 let včetně Praha 9Atletika Človíčekzaplaceno
VeckováHana8km - Ženy (40-49 let)Praha 9Báječné ženy v běhuzaplaceno
VejběraJan8km - Muži (50 let a starší)Hradec KrálovéMojekolo.czzaplaceno
VejběrováEva 4km - Rodinný běh - dospělý + dítě do 14 letHradec KrálovéNightrunzaplaceno
VejtasováIlona4km - Ženy (40-49 let)HoliceHaKi Run zaplaceno
VelcováTereza8km - Ženy (24-39 let)Hradec KrálovéDecathlon Hradec Královézaplaceno
VenclJakub4km - Junioři (12-23 let)Kutna Horazaplaceno
VenclLibor4km - Junioři (12-23 let)Kutna HoraEleven Mercedes Bleck ETzaplaceno
VenclLibor4km - Muži (40-49 let)Kutna Horazaplaceno
VepřkováMichaela4km - Ženy (24-39 let)Praha 12zaplaceno
Verenov Hlieb800m - Žáci 2 (9-10 let)Hradec Králové ZŠ Mandysovazaplaceno
VeseláNatálie800m - Mladší Žákyně (11-12 let)Dolní Roveňzaplaceno
Veselá Dana 4km - Ženy (24-39 let)Hradec KrálovéLeDaJaKyzaplaceno
Veselá Kristýna 400m - Děti do 6 let včetně Hradec Králové zaplaceno
Veselý Jakub400m - Děti do 6 let včetně LeDaJazaplaceno
VítekPavel8km - Muži (40-49 let)PardubiceHasiči Kočízaplaceno
VítekMojmír400m - Žáci 1 (7-8 let)zaplaceno
VítekLumír800m - Žáci 2 (9-10 let)zaplaceno
VítkováStela800m - Mladší Žákyně (11-12 let)zaplaceno
VízkováMarkéta4km - Ženy (24-39 let)Nechanicezaplaceno
Vlachynská Kristýna 4km - Ženy (40-49 let)Stěžery HaKi-Runzaplaceno
Vlková Irena 4km - Ženy (40-49 let)Jablonec nad Nisou Krasavyzaplaceno
VoborníkováAdéla4km - Ženy (24-39 let)Čermnázaplaceno
VognarováAnna8km - Ženy (24-39 let)Třebechovice pod Orebemzaplaceno
VokounováMarcela4km - Ženy (24-39 let)ŘíčanyŠnecizaplaceno
VolnýVáclav4km - Muži (40-49 let)PřeloučOkounzaplaceno
VopařilMarek4km - Muži (24-39let)Třebestovicezaplaceno
VopařilŠtěpán 4km - Junioři (12-23 let)Třebestovice zaplaceno
VostrčilováMartina8km - Ženy (40-49 let)Vysoké MýtoVysoké Mýtozaplaceno
VošmikMilan4km - Muži (50 let a starší)Nechanicezaplaceno
VošmikMatěj8km - Junioři (12-23 let,)Nechanicezaplaceno
VošmikJáchym800m - Mladší Žáci (11-12 let)Nechanicezaplaceno
VotavaFilip400m - Žáci 1 (7-8 let)Hradec Královézaplaceno
VotavováAdéla400m - Děti do 6 let včetně Hradec Královézaplaceno
Vrabcová Soňa 4km - Ženy (50 let a starší)Hořice zaplaceno
VrbaMartin4km - Muži (40-49 let)Jablonec nad NisouBěhámespolu.czzaplaceno
VRBICKÁPavla8km - Ženy (40-49 let)Rokytnozaplaceno
VrbickýRoman8km - Muži (40-49 let)Rokytnozaplaceno
Wernerová Jaroslava 4km - Ženy (40-49 let)Trutnov zaplaceno
WildtSilvie4km - Ženy (40-49 let)Hradec Králové 7zaplaceno
ZdrubeckáJana4km - Juniorky (12-23 let,)Night Run Teamzaplaceno
ZdrubeckýVratislav8km - Muži (50 let a starší)Rájec -JestřebíNight Run Teamzaplaceno
ZdrubeckýVratislav4km - Muži (50 let a starší)Rájec -JestřebíNight Run Teamzaplaceno
Zedníček Luboš 8km - Muži (40-49 let)Hradec Králové Třeso Vice zaplaceno
ZelenkaPetr800m - Mladší Žáci (11-12 let)Praha 4ATOM KIDS Prahazaplaceno
ZelenkaPetr4km - Junioři (12-23 let)Praha 4ATOM KIDS Prahazaplaceno
ZemanováJitka8km - Ženy (50let a starší)Bakov nad JizerouBakov nad Jizerouzaplaceno
ZemanováKristýna 4km - Ženy (24-39 let)Bakov nad Jizerouzaplaceno
ZichaViktor400m - Žáci 1 (7-8 let)DobruškaMamaVikzaplaceno
ZichováJana4km - Ženy (40-49 let)Hradec KrálovéPoudizaplaceno
ZimákováKlára 4km - Ženy (24-39 let)Nový nemojov zaplaceno
ZiškováTereza400m - Žákyně 1 (7-8 let)Doudleby nad Orlicízaplaceno
ZítkováEdita800m - Mladší Žákyně (11-12 let)KoldínSTG Choceňzaplaceno
ZítkováPavla4km - Ženy (50 let a starší)NáchodŠneci v běhuzaplaceno
ZítkováBarbara4km - Ženy (24-39 let)LuštěniceBěžec +zaplaceno
ZýskalováIva4km - Ženy (24-39 let)Hradec Královézaplaceno
ŽďárskáMarcela8km - Ženy (40-49 let)Dolní Radechovázaplaceno
ŽítekTomáš8km - Muži (24-39 let)Ronov nad Doubravouzaplaceno
ŽítekTomáš4km - Muži (24-39let)Ronov nad Doubravouzaplaceno
Kudy z nudy

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři