• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Výsledky 2022

Série

2022, Praha
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKBody za závodRealtimeČasZtráta
1.D_M30Vít Doležal Poko Running Team4391.3000:28:03.4Diplom
1.D5_DM14Jan Skokan Roudnice nad Labem9081.3000:03:03.39Diplom
1.D1_DZ6Adéla Zábranská 32981.3000:02:02.86Diplom
1.D3_DZ10Štěpánka Skokanová PSK OLYMP PRAHA9091.3000:03:33.15Diplom
1.D4_DM12Filip Dřevínek Dukla Praha31751.3000:03:05.78Diplom
1.K_MJJanis Mach TJ Dukla Praha16461.3000:13:46.15Diplom
1.D2_DM8Jonáš Vecka Atletika Človíček32871.3000:01:38.19Diplom
2.D4_DZ12Klára Petránková 32381.3000:03:12.110:00:06.33Diplom
2.D_M40Jiří Chyba Nutrend Specialized4931.3000:30:11.180:02:07.78Diplom
2.D2_DM8Filip Král Atletika Líbeznice 32012.2900:01:43.330:00:05.14Diplom
2.D5_DM14Ondřej Polášek 32412.2900:03:06.180:00:02.79Diplom
2.D1_DZ6Johana Vecková Atletika Človíček32882.2900:02:13.260:00:10.4Diplom
2.K_M1Jakub Šimek Morek.cz17781.3000:14:21.920:00:35.77Diplom
2.D3_DM10Adam Růžička Fk Ústí U1032481.3000:03:33.220:00:00.07Diplom
3.D2_DZ8Agáta Pašková NN202232371.3000:01:43.770:00:05.58Diplom
3.D3_DM10Pavel Jonák FK Ústí U1031982.2900:03:36.710:00:03.56Diplom
3.D_M30Jakub Šimek Morek.cz6912.2900:30:16.170:02:12.77Diplom
3.D1_DM6Daniel Podaný 9301.3000:02:16.790:00:13.93Diplom
3.D4_DZ12Tereza Rychtaříková 9202.2900:03:12.140:00:06.36Diplom
3.K_M1Václav Hladík Provodín15422.2900:14:29.890:00:43.74Diplom
3.D5_DZ14Karla Mudrová TJ VS Kadaň32261.3000:03:16.950:00:13.56Diplom
4.D5_DM14Toby Kopecky 31993.2800:03:24.140:00:20.75Diplom
4.D3_DZ10Tereza Nývltová AC Pardubice32302.2900:03:42.340:00:09.19Diplom
4.D1_DM6Alex Škopek 32732.2900:02:28.560:00:25.7Diplom
4.D4_DZ12Daniela Tellerová ASK Slavia Praha32773.2800:03:19.980:00:14.2Diplom
4.D2_DZ8Veronika Nývltová Nývlťáci32312.2900:01:49.760:00:11.57Diplom
4.K_M1Martin Pisar Team CykloTrener17133.2800:15:07.860:01:21.71Diplom
4.D_M30Miroslav Okluský 2BWINNER TEAM6083.2800:30:19.720:02:16.32Diplom
5.D1_DM6Daniel Zdvihal 9033.2800:02:28.860:00:26Diplom
5.D_M30Václav Hladík Provodín4724.2790:30:27.050:02:23.65Diplom
5.D4_DM12Adam Naxera Dukla přípravka32272.2900:03:22.620:00:16.84Diplom
5.D3_DM10Kryštof Světlík NN202232673.2800:03:45.560:00:12.41Diplom
5.D5_DM14Eliška Zdechovská 9014.2790:03:30.680:00:27.29Diplom
5.K_MJŠtěpán Socha Poko Running Team17572.2900:15:09.80:01:23.65Diplom
5.D2_DM8Tadeáš Bartoš Sněhuláčci31663.2800:01:53.710:00:15.52Diplom
6.D5_DZ14Nikola Podhradská SK Sokol Zlatníky32392.2900:03:32.860:00:29.47Diplom
6.D_M50Rudolf Jánošík Vlašim 5021.3000:31:12.130:03:08.73Diplom
6.D4_DM12Matyáš Holub 31843.2800:03:290:00:23.22Diplom
6.D3_DZ10Olga Hudcová SK Aktis31883.2800:03:54.210:00:21.06Diplom
6.D2_DM8Matěj Pavser 9154.2790:01:56.050:00:17.86Diplom
6.D1_DZ6Ema Bodečková 31683.2800:02:35.040:00:32.18Diplom
6.K_M2Robert Pepperný Středočeský kraj17071.3000:15:20.530:01:34.38Diplom
7.D4_DZ12Klára Čechalová SKP Nymburk31724.2790:03:29.510:00:23.73Diplom
7.D1_DZ6Natálie Steffalova 32624.2790:02:38.190:00:35.33Diplom
7.K_M2Petr Lochman 16382.2900:15:33.660:01:47.51Diplom
7.D5_DM14Matěj Lochman Lochnessky32165.2780:03:45.590:00:42.2Diplom
7.D_M30Lukas Seiler 6565.2780:31:29.180:03:25.78Diplom
7.D2_DM8Matěj Špaček 32745.2780:01:56.960:00:18.77Diplom
7.D3_DM10Lukáš Urban Desítky32794.2790:03:54.630:00:21.48Diplom
8.D5_DZ14Kateřinka Šebková 32703.2800:04:07.740:01:04.35Diplom
8.D1_DM6Tobiáš Pašek NN202232364.2790:02:40.450:00:37.59Diplom
8.D2_DZ8Klara Charvatova 31933.2800:01:59.080:00:20.89Diplom
8.D3_DM10Tomáš Forejt TJ Stodůlky Praha31785.2780:03:55.260:00:22.11Diplom
8.K_MJJan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 17993.2800:15:38.20:01:52.05Diplom
8.D_M40Petr Lochman 5682.2900:32:09.780:04:06.38Diplom
8.D4_DZ12Sára Vokrouhlecká Vokolopole32905.2780:03:30.910:00:25.13Diplom
9.D1_DM6Adam Stejskal 32645.2780:02:42.630:00:39.77Diplom
9.K_M1Radek Liška 16364.2790:16:09.710:02:23.56Diplom
9.D5_DM14Jakub Vrablic Prostě běž32946.2770:04:46.650:01:43.26Diplom
9.D2_DM8Oliver Hynek Hynkovi31896.2770:02:02.160:00:23.97Diplom
9.D4_DM12Jakub Zdechovský Sparta Praha9024.2790:03:32.560:00:26.78Diplom
9.D_M30Kamil Strojinský 7736.2770:32:21.520:04:18.12Diplom
9.D3_DZ10Evelína Hynková Hynkovi31904.2790:04:06.780:00:33.63Diplom
10.D_M50Marek Štěpán TJ Sokol Týn nad Bečvou7042.2900:32:25.630:04:22.23Diplom
10.D5_DM14Milan Zíbr 9197.2760:07:02.40:03:59.01Diplom
10.D4_DM12Jan Chlupsa 9245.2780:03:42.650:00:36.87Diplom
10.D3_DZ10Alexandra Kunová 9105.2780:04:06.810:00:33.66Diplom
10.D2_DM8Patrik Stejskal 32657.2760:02:03.770:00:25.58Diplom
10.D1_DM6Matyáš Malina NN202232186.2770:02:44.020:00:41.16Diplom
10.K_M2Otto Císař 14883.2800:16:22.070:02:35.92Diplom
11.D2_DM8Šimon Novotný Orasín9078.2750:02:04.650:00:26.46Diplom
11.D3_DZ10Karolína Puchmeltrová 9226.2770:04:10.330:00:37.18Diplom
11.D4_DM12Jakub Krail 9266.2770:03:50.250:00:44.47Diplom
11.K_M2Prchlik Jan Freerunners Nürnberg 15714.2790:16:23.590:02:37.44Diplom
11.D1_DZ6Barbora Zborníková 9005.2780:02:52.50:00:49.64Diplom
11.D5_DM14Matyáš Zíbr 9318.2750:07:03.460:04:00.07Diplom
11.D_M40Ondřej Čáp SK Dobruška4253.2800:32:31.40:04:28Diplom
12.D4_DZ12Andrea Tellerová ASK Slavia Praha32766.2770:03:50.970:00:45.19Diplom
12.D2_DZ8Magdaléna Smržová LoTři32574.2790:02:04.70:00:26.51Diplom
12.D1_DM6Marek Kukla STG Příbram 32087.2760:02:52.720:00:49.86Diplom
12.D3_DM10Vojtěch Volf FK Ústí U1032916.2770:04:11.040:00:37.89Diplom
12.K_Z1Markéta Kašná TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice15931.3000:16:28.320:02:42.17Diplom
12.D_M50František Sedlák 6543.2800:32:40.380:04:36.98Diplom
13.D4_DZ12Julie Kunštová Rozběháme Strakonice32117.2760:03:54.150:00:48.37Diplom
13.D3_DM10Vašík Zvoník FK Ústí U109057.2760:04:11.380:00:38.23Diplom
13.D1_DM6Jáchym Vyskočil 32978.2750:02:54.490:00:51.63Diplom
13.K_M1Jakub Lukavec T.J. Sokol Spořilov16435.2780:16:29.080:02:42.93Diplom
13.D2_DZ8Anna Marie Smržová LoTři32585.2780:02:04.920:00:26.73Diplom
13.D_M12Jan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 7091.3000:32:57.250:04:53.85Diplom
14.D_M12Vlastimil Sobotka Dobroběh Vysoké Mýto 6712.2900:33:03.730:05:00.33Diplom
14.D1_DZ6Klaudie Zachová Báječné ženy v běhu32996.2770:02:54.550:00:51.69Diplom
14.D2_DZ8Klarka Steflovicova 32636.2770:02:06.360:00:28.17Diplom
14.D4_DZ12Anna Rozálie Svobodová 32688.2750:04:09.130:01:03.35Diplom
14.K_Z2Ulrike Schwalbe ASC Marktrodach17441.3000:16:37.810:02:51.66Diplom
14.D3_DM10Nikolas Povejšil FK usti U1032438.2750:04:11.390:00:38.24Diplom
15.D_M12Martin Šilha 6903.2800:33:09.020:05:05.62Diplom
15.D2_DZ8Sofia Aliapuliu 31647.2760:02:07.150:00:28.96Diplom
15.K_Z1Michaela Lunáčková RUN4BEER Team18762.2900:16:44.340:02:58.19Diplom
15.D3_DZ10Andrea Čechalová SKP Nymburk31717.2760:04:19.270:00:46.12Diplom
15.D4_DM12David Scally 9297.2760:04:09.530:01:03.75Diplom
15.D1_DZ6Eliska Zigmundova 9047.2760:02:59.410:00:56.55Diplom
16.D_M30Tomáš Jirkal běžecký tým ZZS KVK5117.2760:33:31.190:05:27.79Diplom
16.D1_DZ6Ema Ptáčková 32468.2750:02:59.680:00:56.82Diplom
16.D4_DZ12Kateřina Polášková 32429.2740:04:16.840:01:11.06Diplom
16.D2_DM8Augustýn Vávrů TJ VTŽ Chomutov 32859.2740:02:12.420:00:34.23Diplom
16.D3_DZ10Ema Nováková Bellis dítě32298.2750:04:23.890:00:50.74Diplom
16.K_M1Filip Gantner 15276.2770:16:51.020:03:04.87Diplom
17.D4_DM12Michal Bodeček 31678.2750:04:21.830:01:16.05Diplom
17.D1_DM6Václav KŘÍŽ 32069.2740:03:02.650:00:59.79Diplom
17.D2_DM8Matěj Škodák 327110.2730:02:12.950:00:34.76Diplom
17.D_M12Josef Slanina 6674.2790:33:34.830:05:31.43Diplom
17.D3_DM10Daniel Vomočil 32939.2740:04:26.520:00:53.37Diplom
17.K_M2Martin Vrba Běhámespolu.cz18365.2780:16:59.60:03:13.45Diplom
18.D_M40Jáchym Homola Motor České Budějovice4774.2790:33:42.530:05:39.13Diplom
18.D3_DM10Mikuláš Potůček 92810.2730:04:27.870:00:54.72Diplom
18.D1_DM6Dominik Srb 325910.2730:03:05.070:01:02.21Diplom
18.K_M1Martin Nováček Rozběháme Ústí nad Labem16857.2760:17:02.380:03:16.23Diplom
18.D2_DM8Patrik Urbančík 328111.2720:02:14.890:00:36.7Diplom
18.D4_DZ12Jana Lukavcová TJ Sokol Spořilov91310.2730:04:25.850:01:20.07Diplom
19.D_M12Lukáš Czeleni Enko BC REBEL7615.2780:33:48.150:05:44.75Diplom
19.D1_DZ6Vanesa Gramelová Dark Side Workout9179.2740:03:08.730:01:05.87Diplom
19.D2_DZ8Izabela Hrušková Hrušáci31878.2750:02:17.660:00:39.47Diplom
19.D3_DZ10Tereza Lišková VINPR32149.2740:04:33.840:01:00.69Diplom
19.K_MJZLadislava Horáková 15521.3000:17:09.130:03:22.98Diplom
19.D4_DM12Filip Král Báječné ženy v běhu32009.2740:04:26.450:01:20.67Diplom
20.D3_DM10Mikuláš Smrž LoTři325611.2720:04:39.780:01:06.63Diplom
20.D2_DM8Jan Franc Dark Side Workout317912.2710:02:21.80:00:43.61Diplom
20.D_M30Patrik Fafek 4488.2750:34:30.550:06:27.15Diplom
20.K_MJZAdela Wegschmiedova Český běžecký klub 18402.2900:17:13.570:03:27.42Diplom
20.D4_DM12Dominik Lochman Lochnessky321510.2730:04:28.380:01:22.6Diplom
20.D1_DZ6Nina Šimsová 92110.2730:03:09.710:01:06.85Diplom
21.D3_DZ10Klára Volková 329210.2730:04:40.260:01:07.11Diplom
21.D1_DM6Dominik Urbančík 328011.2720:03:10.880:01:08.02Diplom
21.D2_DM8Jan Orlovič 323313.2700:02:24.510:00:46.32Diplom
21.D_M30Kamil Orgoník 6139.2740:34:49.760:06:46.36Diplom
21.D4_DZ12Zuzanka Šebková 326911.2720:04:29.840:01:24.06Diplom
21.K_MJJaroslav Vogel 18314.2790:17:15.920:03:29.77Diplom
22.D_Z30Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov7241.3000:34:55.920:06:52.52Diplom
22.D2_DZ8Veronika Čeloudová 31739.2740:02:24.990:00:46.8Diplom
22.D3_DZ10Natálie Gramelová Extreme Obstacle runners91611.2720:04:47.690:01:14.54Diplom
22.K_MJZMichaela Němcová 16793.2800:17:16.220:03:30.07Diplom
22.D1_DM6vojtěch tenkrát 327812.2710:03:13.170:01:10.31Diplom
22.D4_DZ12Barbora Škodáková 327212.2710:04:30.260:01:24.48Diplom
23.D_Z30Michaela Čípová Rozběháme Ústí nad Labem 4332.2900:35:12.470:07:09.07Diplom
23.K_M2Martin Novak AMCYKL Humpolec16866.2770:17:21.190:03:35.04Diplom
23.D4_DZ12Kateřina Zborníková Desítky330013.2700:04:46.10:01:40.32Diplom
23.D1_DM6Oliver Semorád 325413.2700:03:15.140:01:12.28Diplom
23.D3_DZ10Sofie Liernychová Slavia Praha91812.2710:04:47.70:01:14.55Diplom
23.D2_DM8Jakub Stoulil 326614.2690:02:33.460:00:55.27Diplom
24.D4_DM12Václav Veselý 328911.2720:04:55.960:01:50.18Diplom
24.D2_DM8Tomáš Buriánek Šneci v běhu316915.2680:02:52.050:01:13.86Diplom
24.D3_DZ10Silvie Sallerová 325213.2700:05:02.360:01:29.21Diplom
24.K_M2Michal Němec Vepřová16817.2760:17:27.120:03:40.97Diplom
24.D_M30Filip Purman 63710.2730:35:13.330:07:09.93Diplom
24.D1_DZ6Isabella Bandová 316511.2720:03:16.490:01:13.63Diplom
25.D3_DM10Milan Lukavec TJ Sokol Spořilov91412.2710:05:02.850:01:29.7Diplom
25.K_Z1Nikola Filková NN202215243.2800:17:30.60:03:44.45Diplom
25.D4_DZ12Viktorie Sallerová 325314.2690:04:59.710:01:53.93Diplom
25.D_M50Jan Jelínek Běh Kladno5064.2790:35:16.140:07:12.74Diplom
25.D1_DZ6Eliška Urbánkova 328312.2710:03:17.690:01:14.83Diplom
26.D4_DM12Matěj Kulhánek 320912.2710:05:03.970:01:58.19Diplom
26.D3_DZ10Tereza Králová Báječné ženy v běhu320214.2690:05:05.280:01:32.13Diplom
26.D_M40Martin Vrba Běhámespolu.cz7825.2780:35:23.490:07:20.09Diplom
26.D1_DM6Lucas Martin Rada 324714.2690:03:22.940:01:20.08Diplom
26.K_Z1Lenka Bunanová 18814.2790:17:33.440:03:47.29Diplom
27.D4_DZ12Agnes Hynková Hynkovi319115.2680:07:59.360:04:53.58Diplom
27.D3_DZ10Sára Hrušková Hrušáci318615.2680:05:07.730:01:34.58Diplom
27.D1_DZ6Tereza Urbankova 328213.2700:03:34.60:01:31.74Diplom
27.K_MJZJana Zdrubecká Night Run Team18494.2790:17:34.260:03:48.11Diplom
27.D_M30Lukáš Langenberger Běžecký klub Náchod78911.2720:35:25.860:07:22.46Diplom
28.D_M40Pavel Moravec Risk Team Kladno5896.2770:35:27.030:07:23.63Diplom
28.D3_DZ10Nela Charousková 319216.2670:05:22.610:01:49.46Diplom
28.D1_DM6Kryštof Cepák #DCKIY322815.2680:03:37.210:01:34.35Diplom
28.K_MJMichal Škvor Zelený mor17855.2780:17:35.050:03:48.9Diplom
29.D3_DZ10Emma Novotná Orasín90617.2660:05:47.740:02:14.59Diplom
29.K_M1Jan Charvát TJ Zaječov15648.2750:17:37.130:03:50.98Diplom
29.D_M30Michal Patlevič Triatlon Slaný61612.2710:35:27.870:07:24.47Diplom
29.D1_DZ6Eliška Matoulková 322114.2690:03:49.310:01:46.45Diplom
30.D1_DZ6Laura Marková 322015.2680:03:54.940:01:52.08Diplom
30.K_M1Jiří Špaček 17929.2740:17:39.120:03:52.97Diplom
30.D_M50Jan Vejběra Moje Kolo5295.2780:35:29.50:07:26.1Diplom
30.D3_DM10Tobík Juračka Šneci v běhu, prostě běž!91113.2700:05:49.940:02:16.79Diplom
31.D3_DZ10Sophie Čutíková 317418.2650:06:08.210:02:35.06Diplom
31.K_M2Kamil Hastík 18718.2750:17:52.450:04:06.3Diplom
31.D1_DM6Hynek Vyskočil 329616.2670:03:55.320:01:52.46Diplom
31.D_M30Jiří Špaček 70213.2700:35:54.080:07:50.68Diplom
32.K_Z2Jarmila Hastíková 15342.2900:17:53.020:04:06.87Diplom
32.D3_DZ10Miriam Cyrmonová 317019.2640:06:28.10:02:54.95Diplom
32.D1_DZ6Anna Orlovičová 323416.2670:04:01.180:01:58.32Diplom
32.D_Z30Nikola Filková NN20224513.2800:36:01.130:07:57.73Diplom
33.K_M1Pavel Šmárik Šneci v běhu179010.2730:17:59.060:04:12.91Diplom
33.D_M40Prchlik Jan Freerunners Nürnberg 4997.2760:36:05.590:08:02.19Diplom
33.D1_DZ6Eliška Orlovičová 323517.2660:04:01.360:01:58.5Diplom
34.K_M2Lubomír Bělík Rozběháme Neratovice14679.2740:18:09.30:04:23.15Diplom
34.D_M40Michal Němec Vepřová5998.2750:36:11.620:08:08.22Diplom
34.D1_DM6Eliot Srb Horoměřice326017.2660:04:37.140:02:34.28Diplom
35.D_Z40Ulrike Schwalbe ASC Marktrodach6621.3000:36:13.410:08:10.01Diplom
35.K_Z1Lenka Yonová TakaNoDan18425.2780:18:10.840:04:24.69Diplom
35.D1_DZ6Kristýna Mendlová 322318.2650:04:57.70:02:54.84Diplom
36.D_Z40Milena Baráková 3922.2900:36:30.240:08:26.84Diplom
36.D1_DM6Tomáš Mendl 322218.2650:04:57.930:02:55.07Diplom
36.K_Z1Eva Souhradová To jsou oni!17616.2770:18:16.090:04:29.94Diplom
37.D1_DZ6Liliana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 328619.2640:05:00.20:02:57.34Diplom
37.D_M30Jaroslav Chlup Fortex Ski49214.2690:36:39.450:08:36.05Diplom
37.K_MJLukáš Smetana Šneci v běhu17516.2770:18:18.830:04:32.68Diplom
38.D_M30Tomáš Kolařík Czech Flat Track racing53315.2680:36:40.40:08:37Diplom
38.K_M1Jiří Hanousek Road racing Podorlicko153211.2720:18:20.060:04:33.91Diplom
38.D1_DM6Elliot Goldmann 318019.2640:05:15.090:03:12.23Diplom
39.D_M50Petr Honka HCK4786.2770:36:45.690:08:42.29Diplom
39.K_Z2Blanka Lochmanová Lochnesky16403.2800:18:23.120:04:36.97Diplom
39.D1_DZ6Natálie Lincová 321320.2630:05:16.080:03:13.22Diplom
40.D_M30Pavel Kolii 53416.2670:36:47.670:08:44.27Diplom
40.K_M1Milan Koubík SDH Daměnice RCT160912.2710:18:27.980:04:41.83Diplom
40.D1_DM6Jáchym Malina NN2022321720.2630:05:19.980:03:17.12Diplom
41.K_Z1Dana Hrzalová SDH Hlubyně15597.2760:18:33.640:04:47.49Diplom
41.D1_DZ6Evička Dvorská 317721.2620:05:28.570:03:25.71Diplom
41.D_Z30Lenka Burianová Night Run Team7784.2790:36:50.620:08:47.22Diplom
42.D_M30Michael Tesař Mattoni FreeRun Liberec71017.2660:36:53.910:08:50.51Diplom
42.K_M1Lukáš Zedek Nigth Run Team185113.2700:18:40.310:04:54.16Diplom
42.D1_DZ6Dorota Chybová Praha91222.2610:05:47.770:03:44.91Diplom
43.K_Z1Elena Šeflová Motocross Park Krásný Dvůr17778.2750:18:48.580:05:02.43Diplom
43.D1_DZ6Stella Hostičková 318523.2600:05:52.710:03:49.85Diplom
43.D_M50Daniel Martl Atom Kids Praha7777.2760:36:54.610:08:51.21Diplom
44.K_Z2Kateřina Pirklová Šneci v běhu17114.2790:18:51.660:05:05.51Diplom
44.D_M40Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE4979.2740:36:55.340:08:51.94Diplom
45.D_M30Matěj Řezáč Rozběháme Ústí nad Labem62718.2650:36:55.480:08:52.08Diplom
45.K_M2Tomáš Kraus Branovský statek161510.2730:18:56.580:05:10.43Diplom
46.K_M1Alois Sečkár TJ Sokol Praha-Krč173614.2690:19:04.160:05:18.01Diplom
46.D_M40Michal Rychtařík 64710.2730:36:55.610:08:52.21Diplom
47.K_Z1Marcela Kažmierski 18629.2740:19:06.30:05:20.15Diplom
47.D_M40Aleš Šmíd 69811.2720:36:56.50:08:53.1Diplom
48.D_M30Martin Gardavský 46019.2640:37:03.490:09:00.09Diplom
48.K_MJZKateřina Štorcová 17975.2780:19:14.110:05:27.96Diplom
49.D_M30Jaroslav Turek OCR Čelákovice77920.2630:37:04.060:09:00.66Diplom
49.K_M1Jan Cingel 148715.2680:19:14.420:05:28.27Diplom
50.K_M2Petr Čechal SKP Nymburk149511.2720:19:21.730:05:35.58Diplom
50.D_Z12Adela Wegschmiedova Český běžecký klub 7441.3000:37:04.140:09:00.74Diplom
51.D_M40Martin Šmída Šneci v běhu69912.2710:37:06.770:09:03.37Diplom
51.K_Z1Alena Jonáková running_alca158410.2730:19:26.060:05:39.91Diplom
52.D_M40Josef Speta 67513.2700:37:16.880:09:13.48Diplom
52.K_Z1Kateřina Marvanová #navryzpatkynavrchol165611.2720:19:26.990:05:40.84Diplom
53.D_Z40Věra Urbanová 7203.2800:37:16.950:09:13.55Diplom
53.K_M1Aleš Vlk Šneci v běhu182816.2670:19:37.50:05:51.35Diplom
54.D_M30Vojtěch Marek NN202157621.2620:37:36.980:09:33.58Diplom
54.K_Z3Sylvia Hrádocká 15551.3000:19:40.750:05:54.6Diplom
55.K_Z1Tereza Šimková 178012.2710:19:49.10:06:02.95Diplom
55.D_M30Pavol Pučko 175rider63622.2610:37:52.210:09:48.81Diplom
56.K_M1Jan Doseděl 150717.2660:19:51.560:06:05.41Diplom
56.D_M30Alexandr Kašík DRB52423.2600:37:56.010:09:52.61Diplom
57.D_M30Václav Andr 38724.2590:37:56.830:09:53.43Diplom
57.K_Z2Kamila Barnetová Rozběháme Litoměřicko18665.2780:19:53.210:06:07.06Diplom
58.D_M50Jan Flaks Báječné ženy v běhu4548.2750:38:04.90:10:01.5Diplom
58.K_M1Ondřej Karnet Dexter Cycling Club159018.2650:19:55.510:06:09.36Diplom
59.D_M30Jan Navrátil #navryzpatkynavrchol59625.2580:38:08.780:10:05.38Diplom
59.K_MJZAdéla Spudilová 17636.2770:20:01.490:06:15.34Diplom
60.K_Z1Kateřina Emingerová Night Run Team151813.2700:20:03.180:06:17.03Diplom
60.D_Z12Michaela Němcová 5972.2900:38:09.880:10:06.48Diplom
61.D_M40Slavoj Zemánek Šneci v běhu77614.2690:38:20.550:10:17.15Diplom
61.K_Z2Martina Jindrová NN202215796.2770:20:10.960:06:24.81Diplom
62.D_Z30Blanka Poluhová 6305.2780:38:21.10:10:17.7Diplom
62.K_MJZKarla Mudrová TJ VS Kadaň16717.2760:20:11.530:06:25.38Diplom
63.K_Z1Dana Gurkova 152914.2690:20:12.660:06:26.51Diplom
63.D_M30Tomáš Veselý Rozběháme Mělník72726.2570:38:23.520:10:20.12Diplom
64.D_M40Ludvík Stoulil Šneci v běhu67915.2680:38:27.310:10:23.91Diplom
64.K_M1Tomáš SEDLÁČEK ACS 1893173719.2640:20:18.080:06:31.93Diplom
65.D_M12Milan Hladík BC REBEL7636.2770:38:33.570:10:30.17Diplom
65.K_Z1Iva Budkova Šneci v běhu 147915.2680:20:19.770:06:33.62Diplom
66.K_M1David Richtr 189020.2630:20:20.610:06:34.46Diplom
66.D_M50Jaroslav Kolín triatlon Mladá Boleslav5369.2740:38:40.480:10:37.08Diplom
67.K_M3Stanislav Pelán Triatlon Slaný17061.3000:20:21.910:06:35.76Diplom
67.D_Z30Eva Souhradová To jsou oni!6746.2770:38:41.440:10:38.04Diplom
68.D_M40Michal Vecka Báječné ženy v běhu72516.2670:38:44.080:10:40.68Diplom
68.K_M1Jiří Záruba HZS SŽ184521.2620:20:25.020:06:38.87Diplom
69.K_Z1Marie Zvárová 185516.2670:20:25.620:06:39.47Diplom
69.D_Z40Jana Bušová 4214.2790:38:45.230:10:41.83Diplom
70.D_Z30Vladimíra Vokůrková 4Vokurky7357.2760:38:55.070:10:51.67Diplom
70.K_Z1Adéla Cekulová Night Run Team148617.2660:20:27.960:06:41.81Diplom
71.D_M30Václav Šebesta Rozběháme Mělník68727.2560:38:55.180:10:51.78Diplom
71.K_M1Miroslav Marek 165222.2610:20:29.610:06:43.46Diplom
72.K_M3Tomáš Stařecký To jsou oni!17672.2900:20:31.070:06:44.92Diplom
72.D_Z40Kamila Vítová Šneci v běhu 7315.2780:38:56.990:10:53.59Diplom
73.K_Z2Marcela Najmanová Sokol Hradec Králové16737.2760:20:34.140:06:47.99Diplom
73.D_M40Jan Chalupa Fotrgym49117.2660:38:59.770:10:56.37Diplom
74.K_Z1Andrea Macáková 164418.2650:20:41.740:06:55.59Diplom
74.D_M30David Foglar 45528.2550:39:07.090:11:03.69Diplom
75.K_Z1Šárka Bartlova 146419.2640:20:44.380:06:58.23Diplom
75.D_M30Jakub Lenc Písečná Team56329.2540:39:10.230:11:06.83Diplom
76.D_M40Kamil Hastík 76818.2650:39:14.960:11:11.56Diplom
76.K_M1Miroslav Tauser 186823.2600:20:48.740:07:02.59Diplom
77.K_M2Martin Felcman 152012.2710:20:52.870:07:06.72Diplom
77.D_M30Tomáš Kunz 55430.2530:39:15.610:11:12.21Diplom
78.K_Z2Tereza Eliášová We love run.cz15168.2750:20:52.990:07:06.84Diplom
78.D_M30Karel Pilz JAKOBY TEAM62531.2520:39:19.170:11:15.77Diplom
79.K_M1Vítězslav Olšovský NN2022169924.2590:20:55.710:07:09.56Diplom
79.D_Z30Hana Langerová 5608.2750:39:22.530:11:19.13Diplom
80.D_M30Jiří Šedý 68932.2510:39:22.560:11:19.16Diplom
80.K_Z1Lucie Olšovská Jelínková NN2022169820.2630:20:56.180:07:10.03Diplom
81.D_M30Pavel Malec 57533.2500:39:26.130:11:22.73Diplom
81.K_Z2Barbara Šímová 17819.2740:21:03.70:07:17.55Diplom
82.D_M40Svatobor Joachymstál 51219.2640:39:27.60:11:24.2Diplom
82.K_M1Martin Hypša Rozběháme Mělník156125.2580:21:09.810:07:23.66Diplom
83.D_M30Petr Pikal šneci v běhu79734.2490:39:28.060:11:24.66Diplom
83.K_Z1Kristýna Šlosrová 178921.2620:21:12.840:07:26.69Diplom
84.D_M50Tomáš Provinský Prostě běž!63310.2730:39:28.790:11:25.39Diplom
84.K_Z1Martina Skořepová blondyny_v_behu174822.2610:21:13.260:07:27.11Diplom
85.K_M2Vlastimil Metelka Medvědi166213.2700:21:14.490:07:28.34Diplom
85.D_Z12Terezie Martinková 5803.2800:39:30.750:11:27.35Diplom
86.K_MJJaroslav Uher 18077.2760:21:14.590:07:28.44Diplom
86.D_M12Patrik Šťastný 7037.2760:39:32.240:11:28.84Diplom
87.K_M1Pavel Jelínek TJ Sokol Nový Bydžov157726.2570:21:14.890:07:28.74Diplom
87.D_M30Marek Jelínek ČZU78335.2480:39:33.430:11:30.03Diplom
88.D_M12Filip Nápravník Rozběháme Ústí nad Labem 5958.2750:39:45.450:11:42.05Diplom
88.K_M1Josef Čelikovský 149727.2560:21:16.690:07:30.54Diplom
89.K_Z1Janča Marková Marná snaha165423.2600:21:19.360:07:33.21Diplom
89.D_M40Hiroki Fujii Nitto Denko Czech s.r.o.45820.2630:39:46.870:11:43.47Diplom
90.D_M40Adam Tichý Hybrid Training77021.2620:39:53.380:11:49.98Diplom
90.K_M2Petr Čech Želvy149414.2690:21:19.390:07:33.24Diplom
91.K_Z1Kateřina Cepáková #DCKM168424.2590:21:19.470:07:33.32Diplom
91.D_Z30Ivana MOOSOVÁ DHL5879.2740:39:55.720:11:52.32Diplom
92.K_M2Miloslav Arnold Benda 147015.2680:21:21.610:07:35.46Diplom
92.D_M30Roman Chassang OCR Čelákovice78136.2470:39:59.560:11:56.16Diplom
93.D_M30Martin Grežo B&G Running Team46237.2460:40:00.820:11:57.42Diplom
93.K_M1David Welzig 184128.2550:21:23.540:07:37.39Diplom
94.K_Z1Michaela Hendrychova 153825.2580:21:23.980:07:37.83Diplom
94.D_M40Radek Hušek Run the World - Sportisimo hvězdy48622.2610:40:03.830:12:00.43Diplom
95.K_MJZNikola Kinclová SK Doubravan Újezd15978.2750:21:25.670:07:39.52Diplom
95.D_M30Adam Slezák 66938.2450:40:07.810:12:04.41Diplom
96.D_M30Marek Tošil 71539.2440:40:12.790:12:09.39Diplom
96.K_M2Tomáš Kamiš 158816.2670:21:28.70:07:42.55Diplom
97.D_M30Jan Babka 39140.2430:40:130:12:09.6Diplom
97.K_MJZMajda Hartlová Atom Kids Praha15339.2740:21:29.920:07:43.77Diplom
98.D_M30Petr Glettnik RUN RUN RUN76641.2420:40:21.950:12:18.55Diplom
98.K_Z1Lucie Sallerová Báječné ženy v běhu173426.2570:21:34.410:07:48.26Diplom
99.K_Z2Marie Kunstátová Šneci v běhu / Prostě běž55210.2730:21:38.710:07:52.56Diplom
99.D_M30Jiří Hanousek Road racing Podorlicko46542.2410:40:31.720:12:28.32Diplom
100.K_M3Petr Navratil Prostě běž!16763.2800:21:39.670:07:53.52Diplom
100.D_M30Martin Kunz 55543.2400:40:36.180:12:32.78Diplom
101.K_Z2Andrea Králová Báječné ženy v běhu186411.2720:21:42.080:07:55.93Diplom
101.D_Z30Kristýna Kuželová Boston aerodynamic55710.2730:40:38.720:12:35.32Diplom
102.K_M1Jan Czakoj 149229.2540:21:45.60:07:59.45Diplom
102.D_M30Herbert Seifert 65544.2390:40:39.20:12:35.8Diplom
103.D_Z30Alena Vintrová 72911.2720:40:39.550:12:36.15Diplom
103.K_Z1Monika Urbančíková Prostě běž 181027.2560:21:47.940:08:01.79Diplom
104.D_M40Michal Moka KRB Chrudim58623.2600:40:46.230:12:42.83Diplom
104.K_M2Jaroslav Uher 180617.2660:21:52.610:08:06.46Diplom
105.K_M2Daniel Vancl Pisek181718.2650:21:54.770:08:08.62Diplom
105.D_Z30Linda Michaličková 58412.2710:40:50.050:12:46.65Diplom
106.K_M1Milan Kocáb 160230.2530:21:55.310:08:09.16Diplom
106.D_M30Tomáš Frajman Rozběháme Mělník45745.2380:40:58.860:12:55.46Diplom
107.K_Z1Gábina Průšová prostě běž172028.2550:21:56.010:08:09.86Diplom
107.D_M40Martin Bursík Benešov41824.2590:41:16.060:13:12.66Diplom
108.D_M30Vadym Serediuk 65946.2370:41:16.630:13:13.23Diplom
108.K_Z3Monika Velebilová Děvče z Družce18232.2900:22:01.890:08:15.74Diplom
109.D_Z30Lucie Olšovská Jelínková NN202261013.2700:41:17.80:13:14.4Diplom
109.K_Z2Adriana Malinová 165112.2710:22:09.550:08:23.4Diplom
110.D_M30Jaroslav Pelich 61847.2360:41:26.680:13:23.28Diplom
110.K_Z1Pavla Kulíková Rozběháme Neratovice162329.2540:22:11.070:08:24.92Diplom
111.D_M30Jan Pelich 61948.2350:41:31.690:13:28.29Diplom
111.K_Z2Romana Černá Nepredbihej150013.2700:22:13.890:08:27.74Diplom
112.K_Z2Lenka Hejlová 153714.2690:22:15.150:08:29Diplom
112.D_Z30Šárka Bartlova 39314.2690:41:33.620:13:30.22Diplom
113.K_MJZLenka Panýrková AC Praha 1890170410.2730:22:15.910:08:29.76Diplom
113.D_M30Matěj Sprinzel 67749.2340:41:40.670:13:37.27Diplom
114.K_Z2Klára Minářová Báječné ženy v běhu166315.2680:22:17.490:08:31.34Diplom
114.D_M30Michal Janoš 50150.2330:41:42.830:13:39.43Diplom
115.D_M50Přemysl Jošek Šneci v běhu51311.2720:41:48.170:13:44.77Diplom
115.K_M1Martin Zavadil Šneci v běhu184731.2520:22:19.740:08:33.59Diplom
116.D_M30Milan Linc 56451.2320:41:54.770:13:51.37Diplom
116.K_M1Ilie Rudenco 172932.2510:22:22.280:08:36.13Diplom
117.K_M1Jiří Hypša 156033.2500:22:22.710:08:36.56Diplom
117.D_M30Lukáš Samec 65152.2310:41:55.070:13:51.67Diplom
118.K_Z1Petra Navarova Rozběháme Neratovice 167430.2530:22:28.930:08:42.78Diplom
118.D_M30Jaroslav Cepek Srtg Kolín 42353.2300:42:02.720:13:59.32Diplom
119.D_M40Roman Čeloud 42825.2580:42:09.760:14:06.36Diplom
119.K_MJZLilia Rudenco 173011.2720:22:33.770:08:47.62Diplom
120.D_M40Jan Mareš 79026.2570:42:10.110:14:06.71Diplom
120.K_Z1Aneta Vondrášková 183331.2520:22:37.480:08:51.33Diplom
121.K_M1Michal Jonáš 158534.2490:22:41.160:08:55.01Diplom
121.D_Z30Romana Vörösová 73815.2680:42:10.390:14:06.99Diplom
122.D_M40Martin Pokorný 62927.2560:42:13.320:14:09.92Diplom
122.K_M1Jan Vlník 182935.2480:22:41.390:08:55.24Diplom
123.K_Z1Zuzana Kňazková Mattoni freerun160032.2510:22:41.890:08:55.74Diplom
123.D_Z40Petra Dvořáčková Fremutky4456.2770:42:13.370:14:09.97Diplom
124.K_M2Radek Svetlik 177419.2640:22:43.970:08:57.82Diplom
124.D_M30Vojtěch Jiroušek 79654.2290:42:14.730:14:11.33Diplom
125.K_RTKryštof Světlík 19511.3000:22:44.050:08:57.9Diplom
125.D_M30Yuri Petrov 62055.2280:42:15.860:14:12.46Diplom
126.D_M30Karel Adamovský 38156.2270:42:20.720:14:17.32Diplom
126.K_M2Andrej Páleš 170220.2630:22:50.110:09:03.96Diplom
127.K_M2Jiří Kuník 162521.2620:22:53.220:09:07.07Diplom
127.D_Z30Klára Niedobová 60216.2670:42:20.870:14:17.47Diplom
128.D_Z12Sabina Korousová 5404.2790:42:39.750:14:36.35Diplom
128.K_MJZPetra Krobotová Night Run Team161712.2710:22:58.780:09:12.63Diplom
129.K_M2Vít Jirásek Šneci v běhu 158022.2610:23:00.460:09:14.31Diplom
129.D_Z30Petra Rainkeová Běhny51817.2660:42:41.050:14:37.65Diplom
130.D_Z30Petra Dufková 44318.2650:42:46.960:14:43.56Diplom
130.K_Z1Šárka Englártová 4km - ženy (24-39 let)151933.2500:23:04.360:09:18.21Diplom
131.K_Z2Eva Vejvodová Prostě běž!182216.2670:23:04.450:09:18.3Diplom
131.D_M30Pavol Lukács 56957.2260:42:49.840:14:46.44Diplom
132.D_M50Tomáš Stařecký To jsou oni!67812.2710:42:50.860:14:47.46Diplom
132.K_Z3Silvie Dědková Báječné ženy v běhu15063.2800:23:05.550:09:19.4Diplom
133.K_M2Martin Šteflovič 179423.2600:23:06.640:09:20.49Diplom
133.D_M30David Ondruš 61258.2250:42:51.840:14:48.44Diplom
134.D_M30Jaroslav Thraumb 71459.2240:42:55.20:14:51.8Diplom
134.K_Z2Petra Novotná 169217.2660:23:07.110:09:20.96Diplom
135.D_Z40Jiřka Švandová 7087.2760:42:56.180:14:52.78Diplom
135.K_Z2Eva Berná Báječné ženy v běhu147118.2650:23:07.520:09:21.37Diplom
136.D_Z50Barbora Jandikova 5001.3000:42:57.740:14:54.34Diplom
136.K_M2Tomáš Šmíd AC Praha 1890179124.2590:23:07.590:09:21.44Diplom
137.D_M40Vladimír Čermák Rozběháme Neratovice43028.2550:42:58.680:14:55.28Diplom
137.K_Z2Lenka Císařová 149019.2640:23:14.010:09:27.86Diplom
138.D_M30Dušan Knop 53060.2230:43:00.650:14:57.25Diplom
138.K_Z3Radoslava Janteková Báječné ženy v běhu15764.2790:23:16.330:09:30.18Diplom
139.D_M30Tomáš Kaufman 52561.2220:43:01.150:14:57.75Diplom
139.K_M1Jakub Petr 170936.2470:23:20.630:09:34.48Diplom
140.K_RTDavid Malina NN202219502.2900:23:22.420:09:36.27Diplom
140.D_M30Kamil Předota 63462.2210:43:01.350:14:57.95Diplom
141.K_Z1Hana Drahošová 150934.2490:23:22.520:09:36.37Diplom
141.D_M12Václav Sommer BC REBEL7729.2740:43:03.60:15:00.2Diplom
142.D_Z40Markéta Vlková 7328.2750:43:05.120:15:01.72Diplom
142.K_MJZZuzana Fialová 152113.2700:23:23.150:09:37Diplom
143.K_MJZAnna Rozálie Svobodová 177514.2690:23:25.630:09:39.48Diplom
143.D_M30Karel Petřina 62263.2200:43:07.060:15:03.66Diplom
144.K_Z2Lucie Svatošová 177320.2630:23:25.890:09:39.74Diplom
144.D_M30Ondřej Guniš Rozběháme Česko79164.2190:43:13.650:15:10.25Diplom
145.K_Z1Veronika Zborníková 184835.2480:23:30.150:09:44Diplom
145.D_M30Kamil Šedivý 68865.2180:43:15.490:15:12.09Diplom
146.D_Z50Tereza Kuklíková NN20215512.2900:43:15.750:15:12.35Diplom
146.K_Z1Michaela Knězů Knížová 160136.2470:23:32.340:09:46.19Diplom
147.D_M30Tomáš SEDLÁČEK ACS 189365366.2170:43:26.120:15:22.72Diplom
147.K_Z1Zuzana Blažková blondyny_v_behu147437.2460:23:34.220:09:48.07Diplom
148.D_M40Pavel Bureš A_MMM_P41629.2540:43:30.10:15:26.7Diplom
148.K_Z2Magdalena Orlovičová 170121.2620:23:35.390:09:49.24Diplom
149.K_Z3Xenie Kulovaná 16245.2780:23:37.150:09:51Diplom
149.D_M40Robert Rosenberg BC Rebel75830.2530:43:33.670:15:30.27Diplom
150.K_Z2Kateřina Čelikovská Prostě běž149622.2610:23:37.560:09:51.41Diplom
150.D_M50Luděk Vyskot 76013.2700:43:37.510:15:34.11Diplom
151.K_M1Jan Valenta Prostě běž!181437.2460:23:38.370:09:52.22Diplom
151.D_M40Peter Sokyra H.N.O.J.67231.2520:43:42.710:15:39.31Diplom
152.D_Z30Dana Pokorná Šneci v běhu62819.2640:43:44.860:15:41.46Diplom
152.K_Z1Zdeňka Ptáčková Olmík172138.2450:23:38.830:09:52.68Diplom
153.D_M40Jan Endler Čelákovice77532.2510:43:56.930:15:53.53Diplom
153.K_M2Vaclav Charousek 156325.2580:23:39.960:09:53.81Diplom
154.D_Z40Hana Růžková 6459.2740:43:57.580:15:54.18Diplom
154.K_RTSára Vokrouhlecká 19453.2800:23:40.850:09:54.7Diplom
155.K_RTMichaela Kolinova 19444.2790:23:41.880:09:55.73Diplom
155.D_Z50Jitka Zemanová Bakov nad Jizerou7503.2800:43:58.120:15:54.72Diplom
156.K_M2Vít Bumba 148126.2570:23:42.090:09:55.94Diplom
156.D_M30Edoardo Riga 64167.2160:44:01.510:15:58.11Diplom
157.K_MJZDenisa Vylítová SRTG Praha183815.2680:23:42.420:09:56.27Diplom
157.D_M50Richard Ryska Rozběháme Strakonice 64814.2690:44:02.530:15:59.13Diplom
158.K_Z1Michaela Veverková 182639.2440:23:42.480:09:56.33Diplom
158.D_Z40Marta Dlouhá BŽB78410.2730:44:07.540:16:04.14Diplom
159.K_M2Daniel Lavička Tatran Válec163327.2560:23:45.360:09:59.21Diplom
159.D_M40Tomas Felber MKTŠKT44933.2500:44:09.760:16:06.36Diplom
160.K_MJPatrik Ilaš 18938.2750:23:45.980:09:59.83Diplom
160.D_Z40Magdalena Šimonková 69411.2720:44:26.420:16:23.02Diplom
161.D_Z30Jitka Dvořáčková 44420.2630:44:32.040:16:28.64Diplom
161.K_Z2Dana Kubecová MC Český ráj162023.2600:23:46.130:09:59.98Diplom
162.K_Z1Věra Lukavcová TJ SOKOL Spořilov186140.2430:23:46.620:10:00.47Diplom
162.D_Z50Petra Bauerová B&G Running Team3984.2790:44:36.270:16:32.87Diplom
163.D_Z30Martina Vrbická Šneci v běhu74021.2620:44:45.710:16:42.31Diplom
163.K_RTMartin Bodeček 19375.2780:23:46.670:10:00.52Diplom
164.K_RTKarolina Bodečková 19366.2770:23:47.640:10:01.49Diplom
164.D_Z30Lucie Fuksíková 45922.2610:44:47.320:16:43.92Diplom
165.K_Z2Jiřina Podaná Prostě Běž!171424.2590:23:48.590:10:02.44Diplom
165.D_Z30Jana Dankaničová 43423.2600:44:50.150:16:46.75Diplom
166.D_Z40Mirka Drobníková 44212.2710:44:52.740:16:49.34Diplom
166.K_M1Martin Schejbal 174238.2450:23:48.70:10:02.55Diplom
167.K_Z2Michaela Kváčová Šneci v běhu / Prostě běž!163125.2580:23:50.070:10:03.92Diplom
167.D_Z30Mariia Kolii 53524.2590:44:52.90:16:49.5Diplom
168.K_Z1Alžběta Zyková 185641.2420:23:51.020:10:04.87Diplom
168.D_Z30Lucie Formánková 45625.2580:44:52.960:16:49.56Diplom
169.D_Z40Petra Maurová 78513.2700:44:53.010:16:49.61Diplom
169.K_Z2Ivana Škodáková 178226.2570:23:54.460:10:08.31Diplom
170.K_Z2Tereza Šlechtová 178627.2560:23:56.190:10:10.04Diplom
170.D_Z30Petra Červená 43226.2570:44:55.090:16:51.69Diplom
171.D_M30Marek Píše DHL62668.2150:44:55.770:16:52.37Diplom
171.K_M2Ondřej Sihelský 174628.2550:24:01.170:10:15.02Diplom
172.K_M2Václav Kresta Rozěháme Mělník188229.2540:24:02.410:10:16.26Diplom
172.D_M30Dandika Thanos 71369.2140:44:59.040:16:55.64Diplom
173.K_M1Lukáš Petrusek RunCzech team 171039.2440:24:02.570:10:16.42Diplom
173.D_M50Zdeněk Herian SDH Zíchov47115.2680:44:59.130:16:55.73Diplom
174.D_M30Ahmed Azzam Pharos 38970.2130:45:00.130:16:56.73Diplom
174.K_Z1Tereza Krestová Rozběháme Mělník161642.2410:24:03.010:10:16.86Diplom
175.D_M50Martin Bábek Šneci v běhu39016.2670:45:00.830:16:57.43Diplom
175.K_Z3Drahomíra Bašusová Adventní běhání14666.2770:24:05.40:10:19.25Diplom
176.D_Z30Kateřina Vyčichlo Báječné ženy v běhu74127.2560:45:02.070:16:58.67Diplom
176.K_M3Vratislav Zdrubecký Night Run Team18504.2790:24:06.950:10:20.8Diplom
177.K_Z3Hana Uibleinová 18097.2760:24:07.430:10:21.28Diplom
177.D_M40Lukáš Dostál Adoz Praha dopravní značení44034.2490:45:04.30:17:00.9Diplom
178.D_Z40Jana Wachtlová NapaBaby74214.2690:45:09.140:17:05.74Diplom
178.K_Z1Eva Borecká 147543.2400:24:10.420:10:24.27Diplom
179.D_Z40Kateřina Malá 57415.2680:45:09.870:17:06.47Diplom
179.K_Z2Gabriela Škrnová Prostě běž 178428.2550:24:12.730:10:26.58Diplom
180.K_M1Jan Vitha 182740.2430:24:14.150:10:28Diplom
180.D_Z30Zuzana Drahošová 44128.2550:45:10.410:17:07.01Diplom
181.D_Z40Klára Minářová Báječné ženy v běhu58516.2670:45:10.780:17:07.38Diplom
181.K_Z1Klára Steiner 177044.2390:24:14.270:10:28.12Diplom
182.D_Z30Alena Myšičková NN202159429.2540:45:14.450:17:11.05Diplom
182.K_M1Bronislav Richter Šneci v běhu172541.2420:24:19.060:10:32.91Diplom
183.K_M3Martin Buriánek Šneci v běhu14845.2780:24:19.070:10:32.92Diplom
183.D_Z40Olga Maturová Jiskra Raspenava58317.2660:45:15.390:17:11.99Diplom
184.K_Z2Jarmila Popovičová 171829.2540:24:19.250:10:33.1Diplom
184.D_M50Mike Bauer B&G Running Team39717.2660:45:20.890:17:17.49Diplom
185.D_Z30Iva Trnková Salming Praha Pankrác71730.2530:45:23.850:17:20.45Diplom
185.K_Z2Iveta Hladíková 154530.2530:24:19.90:10:33.75Diplom
186.D_Z40Markéta Bartoš Tautrmanová Sněhuláčci39418.2650:45:26.230:17:22.83Diplom
186.K_Z3Elena Rottová Prostě běž!17288.2750:24:20.680:10:34.53Diplom
187.K_Z1Markéta Krejzová 187245.2380:24:22.820:10:36.67Diplom
187.D_Z30Jana Birošíková Fialíci40431.2520:45:37.880:17:34.48Diplom
188.D_Z30Klára Benešová Rozběháme Neratovice39932.2510:45:41.030:17:37.63Diplom
188.K_M2Viktor Černík 187530.2530:24:23.170:10:37.02Diplom
189.D_Z30Adéla Bulínová USK BAV team41533.2500:45:47.550:17:44.15Diplom
189.K_Z2Lucie Strnadová SRTG Čelákovice177231.2520:24:26.510:10:40.36Diplom
190.K_Z1Klára Pešková 170846.2370:24:26.550:10:40.4Diplom
190.D_Z30Dana Gurkova 46334.2490:45:47.980:17:44.58Diplom
191.D_Z40Radka Velichová DHL72619.2640:45:54.360:17:50.96Diplom
191.K_Z1Lucie Lišková VINPR163747.2360:24:26.860:10:40.71Diplom
192.D_Z30Martina Neuhauselova 60135.2480:45:59.190:17:55.79Diplom
192.K_M3Evžen Tesařík Šneci v běhu18006.2770:24:28.540:10:42.39Diplom
193.D_Z30Adéla Cekulová Night Run Team42236.2470:46:02.30:17:58.9Diplom
193.K_Z1Radka Havlová 153548.2350:24:32.270:10:46.12Diplom
194.K_M2Michal Štepo Šneci v běhu 179631.2520:24:32.280:10:46.13Diplom
194.D_M30Michael Kohout Praha 3 - Žižkov53171.2120:46:04.560:18:01.16Diplom
195.K_Z2Svetlana Nuri NN2021169432.2510:24:32.830:10:46.68Diplom
195.D_Z40Marie Kunstátová Šneci v běhu / Prostě běž162720.2630:46:05.960:18:02.56Diplom
196.K_Z1Tereza Schybalová 187849.2340:24:35.870:10:49.72Diplom
196.D_M30Marek Jedlička 50572.2110:46:13.540:18:10.14Diplom
197.K_MJMilan Staněk 17659.2740:24:36.740:10:50.59Diplom
197.D_Z50Markéta Beranová Šneci v běhu4015.2780:46:15.860:18:12.46Diplom
198.D_M30Jaroslav Bochníček 40773.2100:46:22.750:18:19.35Diplom
198.K_Z2Mira Kratochvílová 161433.2500:24:39.220:10:53.07Diplom
199.D_Z40Tereza Eliášová We love run.cz44721.2620:46:27.330:18:23.93Diplom
199.K_MJMatěj Lorenc A_MMM_P164110.2730:24:43.120:10:56.97Diplom
200.K_M1Libor Ondřich 4km - muži (24-39 let)170042.2410:24:43.650:10:57.5Diplom
200.D_M30Marcel Ondruš NN202161174.2090:46:29.430:18:26.03Diplom
201.K_M3Jan Czakoj Prostě běž 14937.2760:24:46.140:10:59.99Diplom
201.D_M30Shawky Hassan 46775.2080:46:30.590:18:27.19Diplom
202.D_M30Tomáš Konečný 53776.2070:46:34.160:18:30.76Diplom
202.K_Z1Kamila Mitrovská 166450.2330:24:49.060:11:02.91Diplom
203.D_Z40Petra Černá AK Bílina (j)Elita43122.2610:46:35.650:18:32.25Diplom
203.K_Z2Markéta Felberová 188634.2490:24:55.850:11:09.7Diplom
204.D_Z40Monika Žáková Šneci v běhu60923.2600:46:39.420:18:36.02Diplom
204.K_Z3Helena Součková šneci v běhu17609.2740:24:56.530:11:10.38Diplom
205.K_Z2Jaroslava Kořínková Město Vysoké Veselí160535.2480:24:58.310:11:12.16Diplom
205.D_Z40Iveta Šlehůbr Šneci v běhu69724.2590:46:40.450:18:37.05Diplom
206.K_Z2Vlasta Bumbová 148236.2470:24:59.240:11:13.09Diplom
206.D_Z30Vendula Marková NN202157837.2460:46:52.390:18:48.99Diplom
207.D_M50Vratislav Zdrubecký Night Run Team74718.2650:46:54.350:18:50.95Diplom
207.K_MJZBerenika Šimková 177916.2670:25:02.050:11:15.9Diplom
208.D_Z30Anna Urbánková Rozběháme Mělník71938.2450:47:05.430:19:02.03Diplom
208.K_Z3Karolína Hovorková Báječné ženy v běhu155410.2730:25:03.620:11:17.47Diplom
209.D_M40Jiří Jaša 50435.2480:47:07.730:19:04.33Diplom
209.K_MJZKateřina Navarová Rozběháme Neratovice 167517.2660:25:06.330:11:20.18Diplom
210.D_Z40Michaela Škopková 69525.2580:47:15.060:19:11.66Diplom
210.K_Z2Věra Stránská Šneci v běhu177137.2460:25:07.60:11:21.45Diplom
211.D_Z30Štěpánka Potulková 75739.2440:47:17.140:19:13.74Diplom
211.K_Z1Tereza Novotná 189451.2320:25:07.90:11:21.75Diplom
212.K_Z1Pavla Nývltová 189252.2310:25:08.080:11:21.93Diplom
212.D_M30Radek David 43677.2060:47:17.160:19:13.76Diplom
213.K_Z3Veronika Jiroušková Báječné ženy v běhu158111.2720:25:08.440:11:22.29Diplom
213.D_M30Jiří Hypša 49078.2050:47:17.90:19:14.5Diplom
214.D_Z40Eva Berná Báječné ženy v běhu40226.2570:47:25.190:19:21.79Diplom
214.K_RTSophia Klimenko 18807.2760:25:12.640:11:26.49Diplom
215.D_M30Luděk Rýdlo 64679.2040:47:26.140:19:22.74Diplom
215.K_Z2Zdeňka Moravcová Prostě běž!166638.2450:25:13.390:11:27.24Diplom
216.K_RTAdam Lorenc 19478.2750:25:15.950:11:29.8Diplom
216.D_Z30Bára Bradáčová 41140.2430:47:29.130:19:25.73Diplom
217.D_M40Tomáš Hruška Hrušáci48336.2470:47:31.120:19:27.72Diplom
217.K_Z3Bohunka Kotenova SSC Otrokovice160812.2710:25:17.880:11:31.73Diplom
218.D_Z30Kateřina Slámová 66641.2420:47:34.940:19:31.54Diplom
218.K_Z3Andrea Mačková Prostě běž!167713.2700:25:24.320:11:38.17Diplom
219.K_Z3Alena Sekavcová 174114.2690:25:24.850:11:38.7Diplom
219.D_Z30Marina Papic 61542.2410:47:36.010:19:32.61Diplom
220.K_MJZZuzana Kratochvílová 161318.2650:25:25.980:11:39.83Diplom
220.D_Z50Darina Karásková Báječné ženy v běhu5216.2770:47:37.230:19:33.83Diplom
221.K_Z1Zuzana Zábranová Rozběháme Hostivice 184353.2300:25:27.560:11:41.41Diplom
221.D_Z50Monika Andělová Olympia Spartan training Kutná Hora3867.2760:47:39.80:19:36.4Diplom
222.K_Z2Kateřina Maršálková P6 Zadnice u radnice188839.2440:25:27.830:11:41.68Diplom
222.D_Z30Jana Krejčí 54743.2400:47:42.510:19:39.11Diplom
223.K_MJZVeronika Váňová 182019.2640:25:28.150:11:42Diplom
223.D_M50Petr Jakl Střely od Hlubaku49819.2640:47:44.750:19:41.35Diplom
224.D_Z30Lucie Bosáková Šneci v běhu40944.2390:47:44.980:19:41.58Diplom
224.K_M3Martin Žárský NN202118578.2750:25:30.980:11:44.83Diplom
225.D_M40Ladislav Šamulka Šneci v běhu68637.2460:47:47.730:19:44.33Diplom
225.K_Z2Marina Skokanová Zadnice u Radnice188940.2430:25:31.670:11:45.52Diplom
226.D_M40Igor Prokeš 63238.2450:47:55.570:19:52.17Diplom
226.K_Z1Michaela Kosaková 160654.2290:25:33.180:11:47.03Diplom
227.D_Z30Kamila Dočkalová 43745.2380:47:57.880:19:54.48Diplom
227.K_Z1Michaela Hrkalová 155755.2280:25:36.70:11:50.55Diplom
228.K_Z1Pavlína Inemanová 157056.2270:25:40.680:11:54.53Diplom
228.D_Z30Michaela Buschová Mikayla42046.2370:47:59.960:19:56.56Diplom
229.D_M30Adam Karas 51980.2030:48:00.030:19:56.63Diplom
229.K_M1Michal Stehlík 176943.2400:25:41.110:11:54.96Diplom
230.D_M30Zdeněk Schlibener 78781.2020:48:04.730:20:01.33Diplom
230.K_MJZKateřina Doubková Šneci v běhu186020.2630:25:43.450:11:57.3Diplom
231.D_M40Miloš Hutira Louka u Mariánských Lázní48739.2440:48:08.240:20:04.84Diplom
231.K_Z3Stanislava Sábová ÚMČ Praha 1173315.2680:25:44.950:11:58.8Diplom
232.K_Z1Eva Machová 164757.2260:25:47.140:12:00.99Diplom
232.D_Z50Gabriela Hájková 4648.2750:48:09.630:20:06.23Diplom
233.D_Z12Anna Zlobina REBEL GYM7595.2780:48:10.980:20:07.58Diplom
233.K_Z3Hana Kašková NN2021159216.2670:25:47.40:12:01.25Diplom
234.D_Z12Lucie Malá 5726.2770:48:12.280:20:08.88Diplom
234.K_Z1Jana Chlupsová 156758.2250:25:49.190:12:03.04Diplom
235.D_M30Lukáš Petrusek RunCzech team 62182.2010:48:13.890:20:10.49Diplom
235.K_M2Jan Chlupsa 156632.2510:25:49.220:12:03.07Diplom
236.D_Z30Kristýna Součková 67347.2360:48:16.10:20:12.7Diplom
236.K_Z2Petra Vodrážková 183041.2420:25:49.440:12:03.29Diplom
237.D_Z50Eva Bohuslavová NN20214069.2740:48:17.840:20:14.44Diplom
237.K_Z2Iva Skřipcová 175042.2410:25:51.520:12:05.37Diplom
238.K_Z3Radka Franková 152617.2660:25:51.570:12:05.42Diplom
238.D_Z40Olga Potužáková Hlavičky63127.2560:48:18.670:20:15.27Diplom
239.K_Z1Kamila Bartíková 146359.2240:25:53.260:12:07.11Diplom
239.D_M40Martin Hlava HlavaTeam47440.2430:48:19.380:20:15.98Diplom
240.K_M3jiří valenta letňany18159.2740:25:59.370:12:13.22Diplom
240.D_Z40Jája Košťálová Burák Family54328.2550:48:400:20:36.6Diplom
241.K_Z3Alena Chladová 156518.2650:26:01.640:12:15.49Diplom
241.D_M50milan Karas 52020.2630:48:48.550:20:45.15Diplom
242.K_Z2Bohu Červená 150443.2400:26:03.120:12:16.97Diplom
242.D_Z30Michaela Kosaková 54248.2350:48:49.290:20:45.89Diplom
243.D_M30Karel Hruška 48283.2000:48:49.930:20:46.53Diplom
243.K_Z2Alena Morovicsová Šneci v běhu166944.2390:26:06.830:12:20.68Diplom
244.K_Z1Eva Němečková 168360.2230:26:09.20:12:23.05Diplom
244.D_Z40Hana Endlerová 77429.2540:48:55.620:20:52.22Diplom
245.D_M30Mário Michal BC REBEL78084.1990:48:570:20:53.6Diplom
245.K_Z1Jana Nahodilová 167261.2220:26:09.780:12:23.63Diplom
246.K_M3Josef Černý Hematologie Ústí nad Labem150310.2730:26:10.280:12:24.13Diplom
246.D_M12Rostyslav B... BC REBEL76210.2730:49:00.010:20:56.61Diplom
247.D_Z40Lenka Suchankova NN202268130.2530:49:01.170:20:57.77Diplom
247.K_Z1Ludmila Nováková 168862.2210:26:12.250:12:26.1Diplom
248.D_Z30Šárka Čechurová 42749.2340:49:03.860:21:00.46Diplom
248.K_Z1Markéta Dosedělová 150863.2200:26:22.70:12:36.55Diplom
249.D_Z30Eva Borecká 40850.2330:49:05.770:21:02.37Diplom
249.K_Z3Otakara Kutičková 163019.2640:26:23.590:12:37.44Diplom
250.D_Z30Veronika Mikešková 77151.2320:49:13.920:21:10.52Diplom
250.K_Z1Kateřina Lučná 164264.2190:26:23.740:12:37.59Diplom
251.D_Z30Barbora Volšická Atom kids Praha73652.2310:49:18.730:21:15.33Diplom
251.K_Z3Pavla Inemanova 156920.2630:26:23.890:12:37.74Diplom
252.D_Z40Olga Hrušková Hrušáci48431.2520:49:21.650:21:18.25Diplom
252.K_Z1Martina Vajdova 181365.2180:26:24.730:12:38.58Diplom
253.K_Z2Alena Fišerová Fialíci188445.2380:26:28.110:12:41.96Diplom
253.D_M30Jan Brejcha Sokolovna Březová41285.1980:49:27.880:21:24.48Diplom
254.D_Z40Barbora Jelínková Rozběháme Česko 50832.2510:49:35.130:21:31.73Diplom
254.K_Z2Kateřina Fialová Fialíci152246.2370:26:28.40:12:42.25Diplom
255.D_M50Christian Ahn 38221.2620:49:38.290:21:34.89Diplom
255.K_MJZMichaela Šlosrová 178821.2620:26:37.720:12:51.57Diplom
256.K_Z2Marie Smetaníková 175247.2360:26:41.380:12:55.23Diplom
256.D_Z30Růžena Burýšková Rozběháme Ústí nad Labem41953.2300:49:39.730:21:36.33Diplom
257.K_M3Václav Krouský 161811.2720:26:41.810:12:55.66Diplom
257.D_M30Martin Nováček Rozběháme Ústí nad Labem60486.1970:49:39.890:21:36.49Diplom
258.K_Z2Petra Joachymstálová 158248.2350:26:41.810:12:55.66Diplom
258.D_M40Radek Beníšek 40041.2420:49:46.210:21:42.81Diplom
259.D_M40Premysl Blažek Vlasim šneci v běhu40542.2410:49:46.850:21:43.45Diplom
259.K_Z2Monika Žáková Šneci v běhu169749.2340:26:45.050:12:58.9Diplom
260.K_Z1Kristýna Zemanová 185466.2170:26:45.540:12:59.39Diplom
260.D_Z30Johana Rochl BC REBEL76554.2290:49:49.550:21:46.15Diplom
261.K_RTShuma Usami 19579.2740:26:51.560:13:05.41Diplom
261.D_M30Jan Valenta Prostě běž!72287.1960:49:55.790:21:52.39Diplom
262.D_M40Pavel Slunečko F.O.T.R.GYM67043.2400:50:06.980:22:03.58Diplom
262.K_MJZElla Kuniková 162622.2610:26:52.360:13:06.21Diplom
263.D_Z40Petra Nová 60333.2500:50:08.520:22:05.12Diplom
263.K_RTMasaki Usami 195610.2730:26:52.380:13:06.23Diplom
264.K_Z1Petra Černucká 150167.2160:27:00.350:13:14.2Diplom
264.D_M40Bohumil Novák 60544.2390:50:08.620:22:05.22Diplom
265.D_Z40Iveta Hladíková 47334.2490:50:10.950:22:07.55Diplom
265.K_Z2Hana Kašparová Prostě běž!159450.2330:27:05.810:13:19.66Diplom
266.K_Z2Halyna Janoušková 157551.2320:27:08.520:13:22.37Diplom
266.D_Z30Renata Kučerová 54955.2280:50:13.690:22:10.29Diplom
267.D_M30David Svatý 68488.1950:50:16.110:22:12.71Diplom
267.K_MJZKristýna Janoušková Janouškovic holky157423.2600:27:09.160:13:23.01Diplom
268.K_MJZOlga Maturová 165924.2590:27:12.060:13:25.91Diplom
268.D_Z30Veronika Zachařová 74656.2270:50:18.710:22:15.31Diplom
269.K_Z2Jiřina Němcová HASIČKY Raspenava168052.2310:27:12.370:13:26.22Diplom
269.D_Z50Renata Bílková Šneci v běhu40310.2730:50:25.20:22:21.8Diplom
270.K_RTMartin Baláček 193411.2720:27:13.40:13:27.25Diplom
270.D_Z30Michala Hynková Hynkovi48957.2260:50:30.80:22:27.4Diplom
271.D_M40Milan Hynek Hynkovi48845.2380:50:33.130:22:29.73Diplom
271.K_MJZNela Smetaníková 175325.2580:27:14.580:13:28.43Diplom
272.K_Z1Tereza Hrdinová 155668.2150:27:15.10:13:28.95Diplom
272.D_Z40Kamila Holdova Šneci v běhu47635.2480:50:36.30:22:32.9Diplom
273.D_Z30Petra Novotná Šneci v běhu 60758.2250:50:41.10:22:37.7Diplom
273.K_Z1Kateřina Benaglia 146969.2140:27:23.180:13:37.03Diplom
274.K_Z1Barbara Janglová Šneci v běhu157370.2130:27:24.680:13:38.53Diplom
274.D_Z40Miroslava Malíková 45236.2470:50:42.10:22:38.7Diplom
275.D_Z40Martina Sekowská 65737.2460:50:43.610:22:40.21Diplom
275.K_Z1Romana Bromová Prostě běž 147771.2120:27:26.240:13:40.09Diplom
276.K_Z2Petra Velebová Prostě běž!182453.2300:27:26.920:13:40.77Diplom
276.D_Z40Zuzana Dvořáková Šneci v běhu44638.2450:50:55.740:22:52.34Diplom
277.D_M40Aleš Šlehůbr Šneci v běhu69646.2370:50:55.750:22:52.35Diplom
277.K_Z1Dagmar Malásková 187772.2110:27:28.660:13:42.51Diplom
278.K_Z3Radka Dvořáková 151321.2620:27:29.260:13:43.11Diplom
278.D_Z40Jana Urxová 72139.2440:50:56.670:22:53.27Diplom
279.K_M1Tomáš Kalina 158644.2390:27:29.450:13:43.3Diplom
279.D_Z50Jana Slavikova 66811.2720:51:08.440:23:05.04Diplom
280.K_Z1Jitka Kalinová 158773.2100:27:29.980:13:43.83Diplom
280.D_Z30Kristyna Jureckova 51459.2240:51:11.290:23:07.89Diplom
281.D_Z30Míša Kopáčová A_MMM_P53960.2230:51:15.160:23:11.76Diplom
281.K_MJZ Karolína Císařová 148926.2570:27:33.720:13:47.57Diplom
282.D_Z30Diana Piecyk 62361.2220:51:16.050:23:12.65Diplom
282.K_Z1Kateřina Vernerová 182574.2090:27:38.450:13:52.3Diplom
283.K_M1Petr Valeš 181645.2380:27:38.460:13:52.31Diplom
283.D_Z30Zuzana Mošnová Běhny59162.2210:51:19.650:23:16.25Diplom
284.D_M30Ondřej Il’aš Adoz Praha dopravní značení 49589.1940:51:23.620:23:20.22Diplom
284.K_Z1Marketa Secka 173575.2080:27:44.640:13:58.49Diplom
285.D_Z40Věra Stránská Šneci v běhu68040.2430:51:25.140:23:21.74Diplom
285.K_Z2Jana Vrablicová 183554.2290:27:47.020:14:00.87Diplom
286.D_Z12Veronika Vorlová 7377.2760:51:26.690:23:23.29Diplom
286.K_Z1Nikola Vyhnalova 183776.2070:27:49.810:14:03.66Diplom
287.K_Z3Gabriela Kuklová Šneci v běhu, prostě běž!189122.2610:27:57.020:14:10.87Diplom
287.D_Z40Jitka Moulisova 59241.2420:51:29.910:23:26.51Diplom
288.D_Z12Petra Krobotová Night Run Team5488.2750:51:35.250:23:31.85Diplom
288.K_Z1Veronika Mendlová Šneci v běhu166177.2060:28:02.120:14:15.97Diplom
289.K_Z1Petra Novotná 169178.2050:28:03.520:14:17.37Diplom
289.D_M40Franklin Miguel Salazar Costas 65047.2360:51:44.870:23:41.47Diplom
290.K_Z2Olga Nováková Bellis168955.2280:28:07.870:14:21.72Diplom
290.D_Z40Jaroslava Kořínková Město Vysoké Veselí54142.2410:52:09.190:24:05.79Diplom
291.K_Z2Katka Marvanová 165756.2270:28:08.430:14:22.28Diplom
291.D_Z30Adéla Malá Šneci v běhu57363.2200:52:10.070:24:06.67Diplom
292.D_Z40Michaela Karbanova Šneci v běhu52243.2400:52:10.170:24:06.77Diplom
292.K_M3Josef Holub 154912.2710:28:08.730:14:22.58Diplom
293.K_Z1Barbora Karlovcová NN2021158979.2040:28:12.110:14:25.96Diplom
293.D_M12Radim Toula Šneci v běhu71611.2720:52:12.370:24:08.97Diplom
294.K_Z1Pavlína Tkadlecová 180180.2030:28:12.130:14:25.98Diplom
294.D_Z30olga Pelichová 79564.2190:52:18.590:24:15.19Diplom
295.D_Z40Marketa Aranjo 38844.2390:52:22.780:24:19.38Diplom
295.K_RTAmalia Grýgerová 193912.2710:28:160:14:29.85Diplom
296.K_RTKateřina Grýgerová 193813.2700:28:16.110:14:29.96Diplom
296.D_M40Josef Walter 74348.2350:52:22.850:24:19.45Diplom
297.D_Z40Alena Morovicsová Šneci v běhu59045.2380:52:31.130:24:27.73Diplom
297.K_Z1Lucue Hofrichterová 154881.2020:28:16.770:14:30.62Diplom
298.D_Z30Kateřina Barvičová 39665.2180:52:34.890:24:31.49Diplom
298.K_Z2Olga Hořtová 155357.2260:28:22.520:14:36.37Diplom
299.K_Z2Kýnová Učíková Magdaléna Šneci v běhu164558.2250:28:22.680:14:36.53Diplom
299.D_Z30Zuzana Zábranová Rozběháme Hostivice 74566.2170:52:42.160:24:38.76Diplom
300.D_Z40Iva Skřipcová 66446.2370:52:42.820:24:39.42Diplom
300.K_Z2Hana Vecková Báječné ženy v běhu182159.2240:28:24.310:14:38.16Diplom
301.D_Z30Lenka Podjoklová OCR Čelákovice79367.2160:52:48.610:24:45.21Diplom
301.K_Z2Petra Šrejmová Běhámespolu.cz, Prostě běž!179360.2230:28:29.060:14:42.91Diplom
302.K_Z3Štěpánka Hajníková Prostě běž!153023.2600:28:29.140:14:42.99Diplom
302.D_Z30Natalie Boušková 41068.2150:52:50.470:24:47.07Diplom
303.K_MJZTereza Svobodová 177627.2560:28:29.80:14:43.65Diplom
303.D_Z50Martina Sihelská Český rozhlas Plzeň66312.2710:52:51.990:24:48.59Diplom
304.D_M40Milan Dauda Táborníci pod Lupou43549.2340:52:52.460:24:49.06Diplom
304.K_Z3Eva Povolná 171924.2590:28:33.690:14:47.54Diplom
305.K_Z2Lenka Elmerová 151761.2220:28:35.980:14:49.83Diplom
305.D_Z30Mgr. Markéta Koudelková 54469.2140:53:08.210:25:04.81Diplom
306.K_Z2Hana Smrzova 175662.2210:28:39.740:14:53.59Diplom
306.D_Z30Zuzana Žáčková 75370.2130:53:09.760:25:06.36Diplom
307.K_M1Marek Iglauer 156846.2370:28:39.740:14:53.59Diplom
307.D_Z40Petra Sušerová 68247.2360:53:11.720:25:08.32Diplom
308.K_Z2Michaela Hofmanová 154763.2200:28:43.270:14:57.12Diplom
308.D_Z30Jana Valová Invisible women72371.2120:53:18.710:25:15.31Diplom
309.K_Z2Kateřina Bartošová 187464.2190:28:55.930:15:09.78Diplom
309.D_M50Evžen Tesařík Šneci v běhu71122.2610:53:31.410:25:28.01Diplom
310.D_Z50Eva Kliková Šneci v běhu 52813.2700:53:32.120:25:28.72Diplom
310.K_RTMartina Puchmeltrová Králíčci195214.2690:28:56.360:15:10.21Diplom
311.D_M50Martin Buriánek Šneci v běhu41723.2600:53:39.110:25:35.71Diplom
311.K_Z2Jitka Staňková 176665.2180:28:56.530:15:10.38Diplom
312.K_RTVeronika Rysková 195515.2680:28:59.670:15:13.52Diplom
312.D_Z40Jana Havlíčková 46848.2350:53:39.160:25:35.76Diplom
313.D_Z40Michaela Havlíčková DOZP Kovářská46949.2340:53:40.640:25:37.24Diplom
313.K_Z3Renata Bartošová Yeti146525.2580:29:01.110:15:14.96Diplom
314.K_Z1Martina Kolasová 188782.2010:29:01.420:15:15.27Diplom
314.D_Z30Michaela Kafková Prostě běž ! 51772.2110:53:43.670:25:40.27Diplom
315.D_Z50Monika Tesaříková Šneci v běhu71214.2690:53:43.680:25:40.28Diplom
315.K_Z1Veronika Martínková 165583.2000:29:02.410:15:16.26Diplom
316.K_MJZNatálie Mikésková 187328.2550:29:03.90:15:17.75Diplom
316.D_Z30Linda Labašová 55973.2100:53:46.570:25:43.17Diplom
317.D_Z30Markéta Šimková 69274.2090:53:46.580:25:43.18Diplom
317.K_Z2Jana Morochovičová 166866.2170:29:05.660:15:19.51Diplom
318.K_Z1Lucie Sieberová NN2020174584.1990:29:06.160:15:20.01Diplom
318.D_Z40Pavlína Kadlecová 76750.2330:53:52.770:25:49.37Diplom
319.K_Z1Denisa Ráblová nemám172285.1980:29:11.710:15:25.56Diplom
319.D_Z30Kristýna Zelená Šneci v běhu 74875.2080:53:54.540:25:51.14Diplom
320.D_M30Viktor Veselý Campus#479290.1930:53:54.560:25:51.16Diplom
320.K_Z1Miluše Hladíková 154386.1970:29:13.180:15:27.03Diplom
321.K_MJJan Kunšta Rozběháme Strakonice162911.2720:29:19.370:15:33.22Diplom
321.D_Z30Kristýna Bodnárová BC REBEL Gym79476.2070:53:57.60:25:54.2Diplom
322.D_Z50Veronika Panáčková 61415.2680:53:59.630:25:56.23Diplom
322.K_Z1Nikola Lencsesova 163487.1960:29:21.230:15:35.08Diplom
323.K_Z2Marta Krupičková Lígrová Team ADAM161967.2160:29:22.660:15:36.51Diplom
323.D_Z50Libuše Kartáková 52316.2670:54:02.860:25:59.46Diplom
324.K_Z2Lucie Bradáčová 147668.2150:29:23.550:15:37.4Diplom
324.D_M30David Kadeřábek 51591.1920:54:12.560:26:09.16Diplom
325.D_Z50Jana Březinová Prostě běž!41417.2660:54:15.410:26:12.01Diplom
325.K_Z1Veronika Skružná 174988.1950:29:26.960:15:40.81Diplom
326.K_Z1Jana Mladá 166589.1940:29:30.280:15:44.13Diplom
326.D_Z40Jitka Hofmanová Prostě běž47551.2320:54:15.640:26:12.24Diplom
327.D_Z30Filipa Reis Pisečná64077.2060:54:26.460:26:23.06Diplom
327.K_MJZVeronika Novotná 169029.2540:29:30.770:15:44.62Diplom
328.D_Z40Lucie Speváková Báječné ženy v běhu67652.2310:54:29.640:26:26.24Diplom
328.K_Z1Karolína Smolová Perly Mozambiku175590.1930:29:33.80:15:47.65Diplom
329.K_Z2Lucie Bížová Běžec+147369.2140:29:37.440:15:51.29Diplom
329.D_M50marc macaspac Lazy and Hungover Runners57124.2590:54:46.210:26:42.81Diplom
330.D_M40Karel Veselý 72850.2330:54:50.010:26:46.61Diplom
330.K_Z1Petra Koreckova 160491.1920:29:41.340:15:55.19Diplom
331.D_M50Martin Jelínek 50725.2580:55:01.970:26:58.57Diplom
331.K_Z2Sylva Effenbergerová Prostě běž! - Zářivky 2019151470.2130:29:41.870:15:55.72Diplom
332.D_M40Michal Štepo Šneci v běhu 70551.2320:55:02.240:26:58.84Diplom
332.K_Z1Simona Tylová 180592.1910:29:42.490:15:56.34Diplom
333.K_Z2Anna Švarcová 179871.2120:29:45.180:15:59.03Diplom
333.D_Z50Alena Ihmová 49418.2650:55:11.380:27:07.98Diplom
334.D_Z30Barbora Martínková Nohy z vody58278.2050:55:19.150:27:15.75Diplom
334.K_Z1Tereza Vaníčková 605265344186393.1900:29:51.870:16:05.72Diplom
335.K_Z1Adéla Srbová 176494.1890:29:57.80:16:11.65Diplom
335.D_Z50Bohumila Žáčková 75419.2640:55:39.340:27:35.94Diplom
336.D_Z40Kateřina Finfasová 45353.2300:55:42.510:27:39.11Diplom
336.K_M2Pavel Seidl 173933.2500:30:05.580:16:19.43Diplom
337.D_M40Jiří Skydánek 66552.2310:55:45.980:27:42.58Diplom
337.K_Z2Vladimíra Seidlová 174072.2110:30:05.880:16:19.73Diplom
338.D_Z30Marcela Vokounová Šneci73479.2040:56:01.90:27:58.5Diplom
338.K_MJZTereza Pokorná 171630.2530:30:18.20:16:32.05Diplom
339.D_Z40Ivana Ivancová 49654.2290:56:08.220:28:04.82Diplom
339.K_RTHana Jelínková Jeleni194216.2670:30:19.040:16:32.89Diplom
340.D_M30Jan Šulc 70692.1910:56:31.010:28:27.61Diplom
340.K_MJJakub Pokorný 171712.2710:30:19.890:16:33.74Diplom
341.K_Z1Andrea Dvorská 151295.1880:30:31.960:16:45.81Diplom
341.D_Z50Irena Moosová 58820.2630:56:33.040:28:29.64Diplom
342.D_Z12Valentýna Martínková Nohy z vody5819.2740:56:40.060:28:36.66Diplom
342.K_MJZŠárka Kuklová 162231.2520:30:34.520:16:48.37Diplom
343.K_Z1Zuzana Lincová 163596.1870:30:35.140:16:48.99Diplom
343.D_M40Jan Lipavský Rozběháme Strakonice56753.2300:56:43.480:28:40.08Diplom
344.K_Z2Dáša Hlaváčková A_MMM_P154673.2100:30:42.490:16:56.34Diplom
344.D_Z30Kateřina Kunštová Rozběháme Strakonice55380.2030:56:43.670:28:40.27Diplom
345.D_Z40Tereza Šnajdrová Prostě běž!70055.2280:56:53.720:28:50.32Diplom
345.K_Z2Petra Bělová 146874.2090:30:51.450:17:05.3Diplom
346.K_Z2Ivana Kejmarová 159575.2080:30:51.750:17:05.6Diplom
346.D_Z30Monika Svatá 68381.2020:57:07.40:29:04Diplom
347.D_M12Adam Zemek 75112.2710:57:27.520:29:24.12Diplom
347.K_Z2Helena Bulířová Prostě běž! 148076.2070:30:55.830:17:09.68Diplom
348.K_Z2Alča Ďuranová NN2021151177.2060:30:56.720:17:10.57Diplom
348.D_Z30Lenka Kupcová 55682.2010:57:38.920:29:35.52Diplom
349.D_Z30Martina Rutová 64383.2000:57:48.090:29:44.69Diplom
349.K_Z2Hana Kejvalova Prostě běž159678.2050:30:57.440:17:11.29Diplom
350.K_M1Tomáš Franc 186947.2360:30:59.140:17:12.99Diplom
350.D_Z50Eva Klepetková Prostě běž Praha 52721.2620:58:530:30:49.6Diplom
351.D_Z40Jana Vrablicová 73956.2270:58:53.110:30:49.71Diplom
351.K_M1Michal Dynebýr 187048.2350:30:59.180:17:13.03Diplom
352.K_Z2Petra Konrádová REBEL GYM186779.2040:31:17.190:17:31.04Diplom
352.D_Z40Eva Ranglova PROSTĚ BĚŽ!63957.2260:58:53.120:30:49.72Diplom
353.D_Z40Tereza Šnajdrová 78858.2250:58:53.150:30:49.75Diplom
353.K_M2Robert Rosenberg BC Rebel186534.2490:31:17.510:17:31.36Diplom
354.K_Z3Jana Zachova Báječné ženy v běhu184426.2570:31:17.950:17:31.8Diplom
354.D_Z30Marketa Secka 65284.1990:58:53.160:30:49.76Diplom
355.D_M50Tomáš Martínek Nohy z vody57926.2570:59:15.460:31:12.06Diplom
355.K_MJTomáš Sornas 175813.2700:31:22.250:17:36.1Diplom
356.D_Z30Gabriela Fummelová BC REBEL76485.1980:59:51.190:31:47.79Diplom
356.K_Z2Jana Sornasová 175980.2030:31:24.10:17:37.95Diplom
357.D_Z30Lenka Vodna Innerfight73386.1971:00:55.420:32:52.02Diplom
357.K_M1Michal Novotný Orasín169349.2340:31:26.640:17:40.49Diplom
358.K_M2Jaroslav Matoulek 165835.2480:31:29.890:17:43.74Diplom
358.D_M30Adolf Horváth 47993.1901:01:15.830:33:12.43Diplom
359.K_Z2Alice Hiršlová 154081.2020:31:30.240:17:44.09Diplom
359.D_Z12Sofie Horváthová 48010.2731:01:15.850:33:12.45Diplom
360.K_Z2Martina Hladíková Prostě běž!154482.2010:31:30.660:17:44.51Diplom
360.D_M50František Vítek 73027.2561:01:36.790:33:33.39Diplom
361.K_Z1Veronika Nedvěd 167897.1860:31:38.550:17:52.4Diplom
361.D_Z40Romana Alblová 38459.2241:01:36.850:33:33.45Diplom
362.K_M1Jan Horák 155150.2330:31:39.150:17:53Diplom
362.D_M40Václav Albl 38354.2291:01:370:33:33.6Diplom
363.D_Z30Lenka Šaňková 78687.1961:02:21.080:34:17.68Diplom
363.K_M2Aleš Ženíšek Žádný185836.2470:31:39.920:17:53.77Diplom
364.K_Z1Zuzana Pal´ová 170398.1850:31:40.280:17:54.13Diplom
364.D_Z30Dominika Kadeřábková NN202151688.1951:02:26.360:34:22.96Diplom
365.K_Z1Inge Hendrychová 153999.1840:31:51.710:18:05.56Diplom
365.D_Z12Sára Zemková 75211.2721:02:42.740:34:39.34Diplom
366.K_Z1Nela Cyrmon Theerová 1491100.1830:31:52.040:18:05.89Diplom
366.D_Z30Martina Kindlová 52689.1941:02:43.080:34:39.68Diplom
367.D_Z12Michaela Lipavská LaMa ?56612.2711:03:40.20:35:36.8Diplom
367.K_Z1Eva Steflovicova 1768101.1820:31:57.380:18:11.23Diplom
368.K_M1Jakub Pirny 171251.2320:32:06.040:18:19.89Diplom
368.D_Z30Kateřina Částková 42690.1931:03:40.290:35:36.89Diplom
369.D_M30Marek Lukeš LaMa ?57094.1891:03:40.490:35:37.09Diplom
369.K_Z3Romana Černucká 150227.2560:32:14.680:18:28.53Diplom
370.K_Z2Bára Vacková 181183.2000:32:19.270:18:33.12Diplom
370.D_Z40Jana Roztočilová Prostě běž64260.2231:03:57.190:35:53.79Diplom
371.D_M30Jiří Lipár Join the Dark Side Running Team56595.1881:03:57.880:35:54.48Diplom
371.K_Z3Irena Jandová Kočička - Turnov157228.2550:32:21.390:18:35.24Diplom
372.K_MJZSára Alblová Alblíci146032.2510:32:24.830:18:38.68Diplom
373.K_MJZSabina Alblová Alblíci145933.2500:32:29.760:18:43.61Diplom
374.K_Z1Ivana Horáčkova OCR Čelákovice1550102.1810:32:45.90:18:59.75Diplom
375.K_Z3Renata Dundrová Holky v běhu151029.2540:32:54.460:19:08.31Diplom
376.K_Z1Tereza Černá Holky v běhu1499103.1800:32:55.040:19:08.89Diplom
377.K_Z1Tereza Wagner 1839104.1790:32:55.260:19:09.11Diplom
378.K_Z3Soňa Radilová 172330.2530:32:55.280:19:09.13Diplom
379.K_Z1Marie Tykalová 1883105.1780:33:11.490:19:25.34Diplom
380.K_Z1Jana Růžičková 1731106.1770:33:19.620:19:33.47Diplom
381.K_Z2Věra Fialová 152384.1990:33:20.270:19:34.12Diplom
382.K_Z1Anežka Škopová 1783107.1760:33:20.720:19:34.57Diplom
383.K_M3Jiří Mann 187913.2700:33:24.910:19:38.76Diplom
384.K_Z2Lucie Vaňková Šneci v běhu 181885.1980:33:27.470:19:41.32Diplom
385.K_M2Ondřej Calek Šneci v běhu148537.2460:33:29.60:19:43.45Diplom
386.K_Z2Alena Tovarová Šneci v běhu185986.1970:33:33.10:19:46.95Diplom
387.K_M3Ivan Hladeček 154114.2690:33:38.730:19:52.58Diplom
388.K_M1Jan Kunšta Rozběháme Strakonice162852.2310:33:48.020:20:01.87Diplom
389.K_Z1Sára Kozel Tomíková Prostě běž!1611108.1750:34:01.610:20:15.46Diplom
390.K_Z3Monika Heinbergerova 153631.2520:34:12.620:20:26.47Diplom
391.K_Z1Nikola Brtvová Báječné ženy v běhu (BŽB)1478109.1740:34:21.110:20:34.96Diplom
392.K_MJZŠárka Štěpanová 188534.2490:34:38.50:20:52.35Diplom
393.K_Z3Ivana Štěpánová 179532.2510:34:38.720:20:52.57Diplom
394.K_MJZMichaela Soukupová 176235.2480:34:49.180:21:03.03Diplom
395.K_Z2Michaela Šlemrová Ottová Prostě běž!178787.1960:34:55.870:21:09.72Diplom
396.K_RTTadeáš Zdeněk Hrubý 194117.2660:35:03.550:21:17.4Diplom
397.K_Z2Danuše Rendlová 172488.1950:35:04.820:21:18.67Diplom
398.K_M1Jakub Haken 153153.2300:35:05.680:21:19.53Diplom
399.K_RTRenata Hruba 194018.2650:35:10.330:21:24.18Diplom
400.K_M2Karel Koschin NN2022160738.2450:35:31.450:21:45.3Diplom
401.K_Z1Květa Odehnalová NN20221696110.1730:35:31.550:21:45.4Diplom
402.K_Z2Dagmar Zelenková 185289.1940:35:32.390:21:46.24Diplom
403.K_RTMartina Lorencová A_MMM_P194619.2640:35:33.130:21:46.98Diplom
404.K_Z1Kateřina Uhrová 1808111.1720:35:33.410:21:47.26Diplom
405.K_M1Josef Vajc 181254.2290:35:34.060:21:47.91Diplom
406.K_Z2Veronika Tokolyová 180290.1930:35:52.280:22:06.13Diplom
407.K_RTDagmar Rysková 195420.2630:35:52.670:22:06.52Diplom
408.K_Z1Eliška Zátopková Perly Mozambiku1846112.1710:36:31.330:22:45.18Diplom
409.K_Z3Mária Lochmanová Babi v běhu163933.2500:36:47.650:23:01.5Diplom
410.K_Z1Lucie Eliasova 1515113.1700:37:12.240:23:26.09Diplom
411.K_Z1Jana Tržilová Běžci1804114.1690:37:12.430:23:26.28Diplom
412.K_Z2Renata Rosendorfová 172791.1920:39:09.250:25:23.1Diplom
413.K_MJZLenka Jelínková Jeleni157836.2470:39:46.870:26:00.72Diplom
414.K_RTLucie Jelínková 194321.2620:39:47.40:26:01.25Diplom
415.K_Z3Kateřina Chalupecká 156234.2490:39:50.610:26:04.46Diplom
416.K_MJZAnna Machusová 164937.2460:40:37.350:26:51.2Diplom
417.K_RTEma Bockova 194922.2610:41:42.030:27:55.88Diplom
418.K_Z2Alena Bernklau Šimpíci147292.1910:41:42.280:27:56.13Diplom
419.K_RTZuzana Luskova Šimpíci194823.2600:42:16.180:28:30.03Diplom
420.K_Z1Lucie Obermajerová Šneci v běhu 1695115.1680:44:45.20:30:59.05Diplom
421.K_Z3Gabriela Kuklova Šneci v běhu162135.2480:50:22.920:36:36.77Diplom
Kudy z nudy

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři