• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Výsledky 2020

Série

2020, Olomouc
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKBody za závodRealtimeČasZtráta
1.A3_DM10Denis Kupka Night Run Team53421.3000:03:21.6Diplom
1.D_M30Marek Malček ŠK Trian UMB Banská Bystrica 7081.3000:29:50.5Diplom
1.K_M1Miroslav Burian Night Run Team24921.3000:13:54.96Diplom
1.A1_DZ6Eliška Valová TJ Uničov53801.3000:02:09.57Diplom
1.A4_DM12Jakub Langer 53441.3000:03:05.13Diplom
1.A2_DZ8Eli Anna Milfait DUKLA PRAHA53941.3000:01:37.98Diplom
1.A5_DM14Daniel Řezníček SDH Moravský Beroun 53701.3000:03:22.89Diplom
2.A4_DZ12Jana Zdrubecká 53911.3000:03:12.380:00:07.25Diplom
2.A5_DZ14Natálie Lehocká Night Run Team53451.3000:03:35.620:00:12.73Diplom
2.A2_DM8Martin Hajduch 53961.3000:01:44.170:00:06.19Diplom
2.A3_DM10Samuel Řezníček SDH Moravský Beroun 53692.2900:03:33.220:00:11.62Diplom
2.A1_DZ6Elen Peňašková 53552.2900:02:15.10:00:05.53Diplom
2.K_MJErik Machů Tj Dukla Praha26571.3000:13:57.030:00:02.07Diplom
2.D_M30Miroslav Burian Night Run Team5852.2900:30:32.480:00:41.98Diplom
3.K_M1Ivan Pavlík AK Spartak Dubnican24582.2900:14:36.550:00:41.59Diplom
3.A2_DZ8Šárka Menclová Tj Sokol Hradec Králové53502.2900:01:48.510:00:10.53Diplom
3.A5_DZ14Kateřina Roudná 53652.2900:04:34.20:01:11.31Diplom
3.A3_DM10Josef Grec Orel Vyškov53163.2800:03:37.020:00:15.42Diplom
3.A4_DZ12Pavla Reichlová 53602.2900:03:22.190:00:17.06Diplom
3.D_Z30Petra Vašinová Nutrend Team8301.3000:31:21.750:01:31.25Diplom
3.A1_DM6Daniel Zdrubecký 53921.3000:02:23.080:00:13.51Diplom
4.A2_DZ8ŠÁRKA TRNEČKOVÁ TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 53783.2800:01:50.290:00:12.31Diplom
4.K_M1Martin Pisar Team CykloTrener26993.2800:15:05.780:01:10.82Diplom
4.A4_DM12Dominik Kupka Night Run Team53432.2900:03:26.840:00:21.71Diplom
4.A3_DZ10Anna Krňávková AK Olomouc53401.3000:03:38.830:00:17.23Diplom
4.A1_DM6Tobias Axmann 53082.2900:02:23.670:00:14.1Diplom
4.D_M40Petr Lochman Lochnesky7041.3000:31:24.450:01:33.95Diplom
5.A4_DM12Matyáš Fiala 53143.2800:03:330:00:27.87Diplom
5.A1_DM6Kryštof Princ 53573.2800:02:44.070:00:34.5Diplom
5.K_M1Jan Miškev 26664.2790:15:11.010:01:16.05Diplom
5.D_M40Marek Štěpán TJ Sokol Týn nad Bečvou8072.2900:31:57.90:02:07.4Diplom
5.A3_DZ10Nelly Jordánová 53292.2900:03:40.610:00:19.01Diplom
5.A2_DZ8Vanessa Bortlová Rebelky53114.2790:01:50.580:00:12.6Diplom
6.A3_DM10Tadeáš Řezníček SDH Moravský Beroun 53684.2790:03:51.550:00:29.95Diplom
6.K_M1Jan Lněnička Rozběháme Hradec Králové27395.2780:15:38.830:01:43.87Diplom
6.A4_DM12Filip Šando 53754.2790:03:33.550:00:28.42Diplom
6.A2_DZ8Adéla Vyroubalová 53875.2780:01:51.440:00:13.46Diplom
6.A1_DM6Lukáš Navrátil 53534.2790:02:45.680:00:36.11Diplom
6.D_M30Roman Procházka 7683.2800:33:23.310:03:32.81Diplom
7.A3_DZ10Michaela Roudná 53643.2800:03:58.650:00:37.05Diplom
7.D_M30Jarmil Vepřek Šneci v běhu8334.2790:33:31.090:03:40.59Diplom
7.A1_DZ6Johana Grec Orel Vyškov53173.2800:02:46.060:00:36.49Diplom
7.A4_DM12Roman Mohyla 53185.2780:03:34.230:00:29.1Diplom
7.A2_DZ8Karla Cholastová Otrokovice53256.2770:01:52.460:00:14.48Diplom
7.K_MJDavid Politzer SDH Srubec27072.2900:15:47.670:01:52.71Diplom
8.A4_DZ12Lucie Reichlová 53593.2800:03:35.050:00:29.92Diplom
8.D_M30Michal Sklárčik 8665.2780:33:33.30:03:42.8Diplom
8.A2_DM8Jan Zapletal Atletika Uničov 53882.2900:01:52.860:00:14.88Diplom
8.A3_DM10Marek Kováč T.J. Sokol Náměšť na Hané53395.2780:04:06.110:00:44.51Diplom
8.A1_DZ6Renata Holá 53214.2790:02:47.170:00:37.6Diplom
8.K_M1Marek Lettava Mattoni Freerun Olomouc26506.2770:15:52.010:01:57.05Diplom
9.A1_DZ6Eliška Volková 53865.2780:02:48.730:00:39.16Diplom
9.A3_DZ10Adéla Mateřánková 53484.2790:04:11.170:00:49.57Diplom
9.A2_DM8Jakub Junaštík 53303.2800:01:55.430:00:17.45Diplom
9.K_M1Jan Orság 26827.2760:15:53.810:01:58.85Diplom
9.A4_DM12Matyáš Řehák 53676.2770:03:37.570:00:32.44Diplom
9.D_M30Michal Šafránek 7956.2770:33:47.830:03:57.33Diplom
10.A2_DM8Jakub Šmíd 53764.2790:02:02.030:00:24.05Diplom
10.D_M40Tomáš Hrubý 6463.2800:33:53.740:04:03.24Diplom
10.A1_DZ6Sára Petrová 53566.2770:02:50.770:00:41.2Diplom
10.K_M2Zdeněk Jahoda BK Běkodo Teplice25181.3000:16:01.410:02:06.45Diplom
10.A3_DM10Dominik Drábek 53136.2770:04:11.410:00:49.81Diplom
10.A4_DZ12Vendula Vágnerová Turbošneci53794.2790:03:39.490:00:34.36Diplom
11.A1_DZ6Gabriela Holá 53227.2760:02:51.70:00:42.13Diplom
11.D_Z30Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov8312.2900:33:55.860:04:05.36Diplom
11.A4_DZ12Kristýna Bačáková Turbošneci53095.2780:04:25.20:01:20.07Diplom
11.K_M2Miroslav Chemčuk Samorost25422.2900:16:02.290:02:07.33Diplom
11.A2_DM8Štěpán Koudelka 53385.2780:02:02.240:00:24.26Diplom
11.A3_DM10Dominik Jordán 53287.2760:04:19.180:00:57.58Diplom
12.A4_DZ12Melissa Bortlová Rebelky53106.2770:04:29.760:01:24.63Diplom
12.K_MJJan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 27633.2800:16:10.250:02:15.29Diplom
12.A2_DZ8Anna Lukovská 53477.2760:02:11.940:00:33.96Diplom
12.A3_DM10Ondřej Růžička 53668.2750:04:21.740:01:00.14Diplom
12.D_M40David Navrátil MK Prostějov 7354.2790:33:58.690:04:08.19Diplom
12.A1_DM6Matyáš Mikeš šneci v běhu53515.2780:02:52.70:00:43.13Diplom
13.D_M50Miroslav Švec Night run team8101.3000:34:04.150:04:13.65Diplom
13.A2_DM8Matyáš Knaus 53356.2770:02:15.390:00:37.41Diplom
13.K_M1Richard Bednář Night run team, CEPro team 24788.2750:16:10.330:02:15.37Diplom
13.A4_DZ12Gabriela Vincenencová Rebelky53847.2760:04:30.250:01:25.12Diplom
13.A3_DM10Adam Czernek 53129.2740:04:29.240:01:07.64Diplom
13.A1_DM6Augustýn Vávrů 53816.2770:02:58.250:00:48.68Diplom
14.A2_DZ8Eva Hýblová 53248.2750:02:19.150:00:41.17Diplom
14.A3_DM10Kryštof Křížek 534110.2730:04:36.230:01:14.63Diplom
14.D_M30Jan Kudela Beroun6987.2760:34:16.20:04:25.7Diplom
14.K_Z1Lenka Burianová Night Run Team24931.3000:16:27.040:02:32.08Diplom
14.A4_DZ12Julie Velecká 53828.2750:04:35.060:01:29.93Diplom
14.A1_DM6Miroslav Řezníček SDH Moravský Beroun 53717.2760:03:000:00:50.43Diplom
15.D_M30Andrej Drobný Šumperští divočáci6098.2750:34:31.470:04:40.97Diplom
15.A3_DZ10Erika Režňáková 53615.2780:05:04.530:01:42.93Diplom
15.K_M1Lukáš Čermák NN201925009.2740:16:36.20:02:41.24Diplom
15.A1_DZ6Adélka Knausová 53368.2750:03:27.760:01:18.19Diplom
15.A4_DM12Štěpán Hejda Ladermon Team53197.2760:04:36.210:01:31.08Diplom
15.A2_DZ8Anna Plucnarová Krnov53639.2740:02:22.480:00:44.5Diplom
16.A2_DM8Karel Volek 53857.2760:02:23.060:00:45.08Diplom
16.K_M1Jiří Balihar Balini FSC247310.2730:16:37.130:02:42.17Diplom
16.A4_DZ12Eliška Režňáková 53629.2740:04:36.730:01:31.6Diplom
16.D_Z30Lenka Burianová Night Run Team5863.2800:34:50.190:04:59.69Diplom
16.A1_DZ6Lili Lišková 53469.2740:03:29.180:01:19.61Diplom
17.D_M30Michal Fišer 6149.2740:35:00.260:05:09.76Diplom
17.A2_DM8Jakub Princ 53588.2750:02:23.70:00:45.72Diplom
17.A1_DZ6Claudie Sentivani 537210.2730:03:38.680:01:29.11Diplom
17.K_MJDaniel Kupka Night Run Team25944.2790:16:40.410:02:45.45Diplom
17.A4_DM12Patrik Svátek 53748.2750:04:43.60:01:38.47Diplom
18.A1_DM6David Navrátil 53528.2750:03:45.490:01:35.92Diplom
18.A2_DZ8Ema Gregorová Holky Gregorovy533310.2730:02:24.290:00:46.31Diplom
18.A4_DZ12Šárka Mazalová 534910.2730:04:49.060:01:43.93Diplom
18.D_M40Rostislav Hypl hybaj.cz6515.2780:35:04.770:05:14.27Diplom
18.K_Z1Hanka Jakubíčková PSK Olymp25492.2900:16:45.270:02:50.31Diplom
19.A1_DZ6Klára Ošťádalová 535411.2720:03:50.780:01:41.21Diplom
19.D_Z30Aneta Navrátilová 7364.2790:35:07.350:05:16.85Diplom
19.K_MJZdrubecký Mikuláš 26655.2780:16:56.130:03:01.17Diplom
19.A4_DZ12Anežka Hejdová Ladermon Team532011.2720:05:06.70:02:01.57Diplom
19.A2_DZ8Rozálie Bibi Zavadilová 539011.2720:02:25.080:00:47.1Diplom
20.A1_DZ6Eliška Zigmundová 533112.2710:04:59.40:02:49.83Diplom
20.D_M30Martin Halenka 62510.2730:35:19.440:05:28.94Diplom
20.A4_DM12Jan Knaus 53349.2740:05:12.690:02:07.56Diplom
20.K_M1Ondřej Mynář 267311.2720:16:59.430:03:04.47Diplom
20.A2_DM8Ondřej Fiala 53159.2740:02:26.860:00:48.88Diplom
21.A1_DZ6Viktorie Zítková 539313.2700:06:04.880:03:55.31Diplom
21.D_M40Vojtěch Štolpa STG Olomouc8486.2770:35:23.730:05:33.23Diplom
21.K_M1Michal Ličko Štefko Running Team265212.2710:17:02.360:03:07.4Diplom
21.A2_DZ8Rebeka Anna Kalinová 533212.2710:02:35.730:00:57.75Diplom
22.D_M30Lukáš Mazák TJ Sokol Hrabenov71811.2720:35:30.750:05:40.25Diplom
22.A1_DM6David Jindřišek 53279.2740:06:06.190:03:56.62Diplom
22.K_M1Lukáš Zedek Nigth Run Team279313.2700:17:08.990:03:14.03Diplom
22.A2_DZ8Sofie Sentivani 537313.2700:02:59.20:01:21.22Diplom
23.K_M2Roman Krňávek Runners Olomouc25793.2800:17:13.250:03:18.29Diplom
23.A2_DZ8Marie Velecká 538314.2690:05:45.560:04:07.58Diplom
23.D_M40Pavel Čepán Vyškov5957.2760:35:36.930:05:46.43Diplom
24.K_M1Jiří Hanousek Road racing Podorlicko252314.2690:17:13.680:03:18.72Diplom
24.D_Z40Blanka Lochmanová Lochnesky7051.3000:35:47.150:05:56.65Diplom
25.D_M50František Šmíd STF Šumperk8042.2900:35:52.180:06:01.68Diplom
25.K_Z1Markéta Kašná BK Ludgeřovice25643.2800:17:16.950:03:21.99Diplom
26.K_M2David Korgo FÉNIX sport Blansko25754.2790:17:36.930:03:41.97Diplom
26.D_Z30Ivana Pelcová 7575.2780:35:52.470:06:01.97Diplom
27.K_Z1Kateřina Bednářová Müllerová Night run team 24794.2790:17:44.960:03:50Diplom
27.D_M40Radek Látal Látalíci7018.2750:36:00.330:06:09.83Diplom
28.D_M30Vojtěch Marek SK Svěrák71312.2710:36:15.660:06:25.16Diplom
28.K_MJAlexandr Jordán 25576.2770:17:52.70:03:57.74Diplom
29.D_M30Petr Zlámal 85213.2700:36:53.310:07:02.81Diplom
29.K_M2Miroslav Veverka Veverky27785.2780:18:02.370:04:07.41Diplom
30.K_M1Martin Janota Šneci v běhu255315.2680:18:12.470:04:17.51Diplom
30.D_M30Jan Petrásek 76114.2690:37:12.60:07:22.1Diplom
31.D_M30Jan Steiner 78715.2680:37:15.340:07:24.84Diplom
31.K_M1Michal Částečka 249916.2670:18:14.090:04:19.13Diplom
32.D_M30unai kareaga Gernika67116.2670:37:20.270:07:29.77Diplom
32.K_RTRadim Hampl Leopoldi28381.3000:18:20.410:04:25.45Diplom
33.K_Z1Vanessa Švárová Magazín Radar27625.2780:18:22.780:04:27.82Diplom
33.D_M30Jan Sklenář 78517.2660:37:27.160:07:36.66Diplom
34.D_M40Rostislav Stieranka ŠKK Dolný Kubín8659.2740:37:39.610:07:49.11Diplom
34.K_RTJan Heřman Heřmíci28402.2900:18:27.630:04:32.67Diplom
35.K_Z1Šárka Tomečková NUTREND27666.2770:18:28.710:04:33.75Diplom
35.D_M30Michal Černý 59618.2650:37:48.760:07:58.26Diplom
36.D_M40Michal Cygánek MK Prostějov59210.2730:37:58.130:08:07.63Diplom
36.K_Z1Andrea Stoklasová Štefko Running Team27427.2760:18:29.110:04:34.15Diplom
37.K_M1Alois Sečkár TJ Sokol Praha-Krč272817.2660:18:39.910:04:44.95Diplom
37.D_M40Jiří Nesvadba 73911.2720:38:02.160:08:11.66Diplom
38.D_M40Ondřej Bílek 58212.2710:38:11.210:08:20.71Diplom
38.K_M1Petr Kopečný 257418.2650:18:46.930:04:51.97Diplom
39.D_M30Matteo Dal Ben 59819.2640:38:150:08:24.5Diplom
39.K_M1Daniel Kryl 258019.2640:18:47.750:04:52.79Diplom
40.D_Z30Michaela Šenkýřová 8016.2770:38:16.170:08:25.67Diplom
40.K_M2Petr Lukáš 24536.2770:18:55.050:05:00.09Diplom
41.K_M1Miroslav Pauser Rodina Pauser269220.2630:19:00.040:05:05.08Diplom
41.D_M30Lukáš Man Přerov71020.2630:38:18.050:08:27.55Diplom
42.K_M2Tomáš Pavel NIGHT RUN24577.2760:19:01.670:05:06.71Diplom
42.D_M30Petr Šafář 79421.2620:38:19.370:08:28.87Diplom
43.D_M30Petr Liščinský 70322.2610:38:21.250:08:30.75Diplom
43.K_MJadam Šperlich OCR Runners Šumperk 27577.2760:19:01.750:05:06.79Diplom
44.K_M1Miroslav Oprštěný 268121.2620:19:16.980:05:22.02Diplom
44.D_M30Michael Míšelnický 72523.2600:38:24.060:08:33.56Diplom
45.K_M1Jiří Kolín 257022.2610:19:25.90:05:30.94Diplom
45.D_M30Lukáš Fejt 61324.2590:38:27.30:08:36.8Diplom
46.D_M30Jiří Hanousek Road racing Podorlicko62825.2580:38:43.310:08:52.81Diplom
46.K_M1Michal Špunda 276023.2600:19:29.510:05:34.55Diplom
47.D_M30Ondřej Kousal 68526.2570:38:43.350:08:52.85Diplom
47.K_Z2Markéta Šnoblová 24551.3000:19:34.140:05:39.18Diplom
48.K_M2Milan Červenka 25048.2750:19:36.260:05:41.3Diplom
48.D_M30Oto Petr 76027.2560:38:59.320:09:08.82Diplom
49.D_M40Martin Kozel Zlín86113.2700:39:02.020:09:11.52Diplom
49.K_Z2Markéta Zmeškalová 27972.2900:19:39.570:05:44.61Diplom
50.K_M2Antonín Novák 26799.2740:19:39.870:05:44.91Diplom
50.D_M30Ondřej Grätz Ústí nad Orlicí61928.2550:39:03.320:09:12.82Diplom
51.D_M30Jakub Beránek J-Elita Ostrava58029.2540:39:04.790:09:14.29Diplom
51.K_Z1Martina Otčenášková 26878.2750:19:44.150:05:49.19Diplom
52.K_MJMatěj Hanák 25228.2750:19:46.40:05:51.44Diplom
52.D_Z40Lenka Doubravova 6082.2900:39:06.810:09:16.31Diplom
53.K_RTAndrea Pavlů 28563.2800:19:51.820:05:56.86Diplom
53.D_Z40Martina Hanousková 6303.2800:39:07.950:09:17.45Diplom
54.D_M40Jan Gazdík 61714.2690:39:16.690:09:26.19Diplom
54.K_MJJakub Ujfaluši 27739.2740:19:53.560:05:58.6Diplom
55.D_M30Michal Janota 65830.2530:39:20.880:09:30.38Diplom
55.K_Z2Lada Rusková 27233.2800:19:55.480:06:00.52Diplom
56.K_Z1Veronika Jandzíková Magazín Radar24529.2740:19:55.70:06:00.74Diplom
56.D_M40Pavel Šudřich MCO80915.2680:39:21.560:09:31.06Diplom
57.K_Z1Eva Hibová 252710.2730:19:58.830:06:03.87Diplom
57.D_Z30Petra Zemčíková 8517.2760:39:32.790:09:42.29Diplom
58.D_M30Tomáš Král 69031.2520:39:36.810:09:46.31Diplom
58.K_M2Richard Wíttek Rájec-Jestřebí279110.2730:20:00.410:06:05.45Diplom
59.K_M1Petr Skalil 273624.2590:20:11.050:06:16.09Diplom
59.D_M30František Doležal 60332.2510:39:54.830:10:04.33Diplom
60.K_M1Miloš Mencl 266225.2580:20:12.720:06:17.76Diplom
60.D_M40Miroslav Veverka Veverky83416.2670:39:55.280:10:04.78Diplom
61.D_M30Michal Mudrončík Mattoni FreeRun Olomouc73233.2500:39:58.440:10:07.94Diplom
61.K_M2Zdenek Řehák 272611.2720:20:13.870:06:18.91Diplom
62.K_M1Michael Muller Panda team 267126.2570:20:19.950:06:24.99Diplom
62.D_M30Jiří Střecha 78934.2490:39:59.080:10:08.58Diplom
63.D_M30Radek Masař 71635.2480:39:59.770:10:09.27Diplom
63.K_RTPavel Churavý Hrabišín28504.2790:20:20.70:06:25.74Diplom
64.K_RTPetr Churavý 28515.2780:20:21.430:06:26.47Diplom
64.D_M30Lubomír Kořínek 68236.2470:40:08.390:10:17.89Diplom
65.D_M30Radovan Chebeň Decathlon Olomouc65237.2460:40:12.340:10:21.84Diplom
65.K_M1Vavřinec Divácký 250727.2560:20:24.020:06:29.06Diplom
66.D_M50Petr Velecký 8323.2800:40:15.270:10:24.77Diplom
66.K_MJŠtěpán Tylšar 277010.2730:20:26.730:06:31.77Diplom
67.K_Z1Hana Hrbková Letim palicu253611.2720:20:28.220:06:33.26Diplom
67.D_M50Marek Dostál 6074.2790:40:17.420:10:26.92Diplom
68.K_Z1Veronika Peterková 269612.2710:20:29.040:06:34.08Diplom
68.D_M40Radim Pazdera 75517.2660:40:21.960:10:31.46Diplom
69.K_M2Vlastimil Metelka 266312.2710:20:37.340:06:42.38Diplom
69.D_M30Josef Voráček 83838.2450:40:24.070:10:33.57Diplom
70.D_M30David Malec Žabáci70939.2440:40:30.870:10:40.37Diplom
70.K_M2vlastimil Štencl Turbošneci276113.2700:20:38.790:06:43.83Diplom
71.D_Z30Zuzana Václavíková 8278.2750:40:32.120:10:41.62Diplom
71.K_M2Martin Felcman 251514.2690:20:39.560:06:44.6Diplom
72.K_Z2Petra Benešová Šneci v běhu26804.2790:20:39.820:06:44.86Diplom
72.D_M30Filip Dembický 60040.2430:40:32.70:10:42.2Diplom
73.K_Z2Jana Nejezchlebová Turbošneci26785.2780:20:40.370:06:45.41Diplom
73.D_M40Karel Cholasta 3K OE85518.2650:40:39.790:10:49.29Diplom
74.K_RTKarolína Církvová 28336.2770:20:42.540:06:47.58Diplom
74.D_M30Jaroslav Jarmer 66041.2420:40:45.530:10:55.03Diplom
75.K_RTTomáš Církva 28327.2760:20:42.540:06:47.58Diplom
75.D_M40Martin Vodička 83619.2640:40:45.580:10:55.08Diplom
76.D_M40Miroslav Wachtl 84020.2630:40:48.920:10:58.42Diplom
76.K_Z1Martina Dittrichová 250613.2700:20:45.950:06:50.99Diplom
77.K_Z1Tereza Smyčková 273714.2690:20:55.120:07:00.16Diplom
77.D_Z40Gabriela Mateřánková BKČS7174.2790:40:49.540:10:59.04Diplom
78.D_M30Jan Koplík 68042.2410:40:56.080:11:05.58Diplom
78.K_Z1Veronika Ivanová 254815.2680:20:55.150:07:00.19Diplom
79.K_RTSofie Vytásková 28538.2750:21:01.590:07:06.63Diplom
79.D_M30Pavel Pařízek Workout Lomnice75143.2400:40:58.120:11:07.62Diplom
80.D_M30Jan Kalas 66844.2390:41:01.310:11:10.81Diplom
80.K_MJRadek Vytásek 279011.2720:21:02.520:07:07.56Diplom
81.K_Z2Jaroslava Pokorová AK Škoda Plzeň27036.2770:21:03.440:07:08.48Diplom
81.D_M50Miroslav Hanousek 6295.2780:41:03.180:11:12.68Diplom
82.D_Z30Šárka Medková 7199.2740:41:03.890:11:13.39Diplom
82.K_RTKateřina Pavlů 28579.2740:21:09.040:07:14.08Diplom
83.D_M30Bohuslav Vondruška TJ Sokol Hrabenov83745.2380:41:09.840:11:19.34Diplom
83.K_Z2Jana Křistková 25827.2760:21:11.690:07:16.73Diplom
84.D_M30Kuba Rolinc Šneci v běhu77646.2370:41:15.890:11:25.39Diplom
84.K_M1Tomáš Vychodil 278828.2550:21:21.630:07:26.67Diplom
85.D_M50Zdenek Petřek Sokol Bohuňovice7626.2770:41:19.440:11:28.94Diplom
85.K_M2Miloslav Tylšar 276915.2680:21:22.310:07:27.35Diplom
86.K_Z1Pavlína Jordanova PSK Přerov255816.2670:21:29.780:07:34.82Diplom
86.D_Z30Wercis Janeckova 65710.2730:41:22.240:11:31.74Diplom
87.D_M50Miroslav Dostál 6067.2760:41:22.830:11:32.33Diplom
87.K_Z2Monika Foltova 25178.2750:21:31.090:07:36.13Diplom
88.K_Z2Petra Mikešová 26649.2740:21:32.90:07:37.94Diplom
88.D_Z50Jiřina Holková 6411.3000:41:27.710:11:37.21Diplom
89.K_M1Kamil Burns 249429.2540:21:35.180:07:40.22Diplom
89.D_M30Petr Buk Eldorado58447.2360:41:32.720:11:42.22Diplom
90.D_M30Nikola Putnik Serbia86448.2350:41:33.910:11:43.41Diplom
90.K_RTFilip Šando 286510.2730:21:45.10:07:50.14Diplom
91.D_M30Michal Špunda 80649.2340:41:37.950:11:47.45Diplom
91.K_Z1Michaela Hrnčířová Ještěď Skyrace team245617.2660:21:49.370:07:54.41Diplom
92.K_RTBarbora Humhejová 284711.2720:21:49.990:07:55.03Diplom
92.D_Z30Andrea Kezniklová 66611.2720:41:40.760:11:50.26Diplom
93.K_RTIvan Humhej 284612.2710:21:50.140:07:55.18Diplom
93.D_Z40Markéta Šnoblová 8595.2780:41:42.020:11:51.52Diplom
94.K_RTKateřina Hamplová 283913.2700:21:50.470:07:55.51Diplom
94.D_M30Jan Kalina 66950.2330:41:49.480:11:58.98Diplom
95.K_RTPetra Šandová Atletika Holešov286414.2690:21:50.90:07:55.94Diplom
95.D_M30Pavel Jemelka 66351.2320:41:50.720:12:00.22Diplom
96.K_Z1Andrea Ježková 255518.2650:21:57.020:08:02.06Diplom
96.D_M40David Jordanov Znavené pohorky Soběchleby66521.2620:41:54.370:12:03.87Diplom
97.K_M2Stanislav Pavlíček 269316.2670:22:01.660:08:06.7Diplom
97.D_M30Martin Lukáš 70652.2310:41:55.40:12:04.9Diplom
98.K_M1Matěj Kubíček 258530.2530:22:05.940:08:10.98Diplom
98.D_M30Daniel Travnicek 81953.2300:41:55.450:12:04.95Diplom
99.K_M2Roman Ujfaluši 277217.2660:22:06.480:08:11.52Diplom
99.D_M30Pavel Sedláček 78154.2290:41:58.230:12:07.73Diplom
100.D_M40Jiří Horák 64322.2610:42:00.720:12:10.22Diplom
100.K_Z2Radka Šperová mydvě275810.2730:22:08.940:08:13.98Diplom
101.K_Z2Kateřina Nedvídková mydvě267611.2720:22:08.960:08:14Diplom
101.D_M40Viktor Sitek 78423.2600:42:03.080:12:12.58Diplom
102.K_M2Martin Hajduch 245118.2650:22:09.880:08:14.92Diplom
102.D_Z30Veronika Hamplová 62712.2710:42:11.190:12:20.69Diplom
103.K_MJJaroslav Machálek 265612.2710:22:12.680:08:17.72Diplom
103.D_Z40Gabriela Jedlicková 6626.2770:42:16.420:12:25.92Diplom
104.D_M40Tomáš Kouřil 68424.2590:42:18.180:12:27.68Diplom
104.K_Z1Petra Princová 271019.2640:22:13.370:08:18.41Diplom
105.K_M2Petr Kumr GAPP System-Cabtech259119.2640:22:13.70:08:18.74Diplom
105.D_M40Aleš Uher 82525.2580:42:19.790:12:29.29Diplom
106.K_Z2Lenka Staňková 274112.2710:22:21.640:08:26.68Diplom
106.D_M40Tomáš Opletal 74626.2570:42:23.690:12:33.19Diplom
107.K_MJZKristýna Abendrothová 24711.3000:22:29.130:08:34.17Diplom
107.D_Z30Šárka Svrčinová CS Víno Karabina79313.2700:42:25.210:12:34.71Diplom
108.K_Z2Kateřina Lukášová 732343468245413.2700:22:30.010:08:35.05Diplom
108.D_M40Aleš Tománek 81627.2560:42:35.240:12:44.74Diplom
109.K_Z1Lenka Gregorová Holky Gregorovy252020.2630:22:30.670:08:35.71Diplom
109.D_Z30Hana Horvathová 64514.2690:42:36.30:12:45.8Diplom
110.D_Z30Lenka Chromčáková 65515.2680:42:42.30:12:51.8Diplom
110.K_M1Pavel Beneš 248031.2520:22:33.140:08:38.18Diplom
111.K_M1Jiří Vágner Turbošneci277632.2510:22:36.930:08:41.97Diplom
111.D_M30Miroslav Adam 56555.2280:42:42.450:12:51.95Diplom
112.K_M1Daniel Hoffmann 252933.2500:22:48.570:08:53.61Diplom
112.D_M40Stanislav Bílek PMI Czech republic58128.2550:42:45.180:12:54.68Diplom
113.D_M30Jan Linhart Ňuňáci70256.2270:42:51.590:13:01.09Diplom
113.K_Z1Iva Hoffmannova 253021.2620:22:48.920:08:53.96Diplom
114.K_MJZNatálie Lehocká Night Run Team26472.2900:22:51.740:08:56.78Diplom
114.D_Z40Kateřina Vyroubalová 8397.2760:42:51.730:13:01.23Diplom
115.K_MJZJulie Charvátová 25413.2800:22:51.740:08:56.78Diplom
115.D_M40Radek Holý 64229.2540:42:53.390:13:02.89Diplom
116.K_Z1Adéla Cekulová Night Run Team249522.2610:22:52.150:08:57.19Diplom
116.D_Z40Lada Rusková 7788.2750:43:01.110:13:10.61Diplom
117.D_M30Tomáš Halfar 62657.2260:43:03.790:13:13.29Diplom
117.K_Z2Andrea Barochovská NN2019247514.2690:22:52.560:08:57.6Diplom
118.K_M1Milan Strnadel 274334.2490:23:00.860:09:05.9Diplom
118.D_M40Jaromír Kala 66730.2530:43:04.980:13:14.48Diplom
119.D_Z30Lucie Slobodianová 78616.2670:43:05.350:13:14.85Diplom
119.K_Z2Bohunka Kotenova SSC Otrokovice257715.2680:23:01.750:09:06.79Diplom
120.D_M30Miroslav Dočár Trenčín60158.2250:43:06.260:13:15.76Diplom
120.K_M2Martin Bříštěla M2M249120.2630:23:02.620:09:07.66Diplom
121.K_MJZMichaela Kuchařová Pajka tým25904.2790:23:06.230:09:11.27Diplom
121.D_Z40Hana Olenočinová Šneci v běhu7459.2740:43:08.210:13:17.71Diplom
122.D_M30Patrik Šalata BK Skřipov79659.2240:43:12.020:13:21.52Diplom
122.K_Z1Denisa Knapíková 256623.2600:23:07.010:09:12.05Diplom
123.D_Z40Katka Tovarkova 81810.2730:43:24.180:13:33.68Diplom
123.K_M1Michal Cileček 249735.2480:23:15.050:09:20.09Diplom
124.K_Z2Lucie Dopitová Turbošneci251316.2670:23:17.810:09:22.85Diplom
124.D_Z30Zuzana Schmidtová EXTRA Brno78217.2660:43:26.560:13:36.06Diplom
125.K_M1Tomáš Kopecký 257336.2470:23:18.660:09:23.7Diplom
125.D_Z30Veronika Němečková Ňuňáci73718.2650:43:53.920:14:03.42Diplom
126.K_M1Marcel Kupka NIGHT RUN Team 259337.2460:23:20.250:09:25.29Diplom
126.D_M30Matěj Dostál 60560.2230:43:55.180:14:04.68Diplom
127.K_RTJakub Heřman 284115.2680:23:23.150:09:28.19Diplom
127.D_Z40Jana Wachtlová NapaBaby84111.2720:43:55.330:14:04.83Diplom
128.K_Z1Daniela Podolova Sneci v běhu, STG Holešov, SDH Zahnasovice270124.2590:23:29.240:09:34.28Diplom
128.D_M30David Kutálek 69961.2220:43:58.90:14:08.4Diplom
129.D_Z30Lenka Špičková 80519.2640:44:16.180:14:25.68Diplom
129.K_Z2Iva Černá 250217.2660:23:36.030:09:41.07Diplom
130.K_M2Aleš Kubát 258321.2620:23:37.30:09:42.34Diplom
130.D_Z40Soňa Nováčková DENTAComfort74012.2710:44:22.460:14:31.96Diplom
131.K_M2Pavel Suška 274722.2610:23:39.520:09:44.56Diplom
131.D_M30Radim Zatloukal 84562.2210:44:24.440:14:33.94Diplom
132.K_Z1Zlata Ptáčková 271525.2580:23:42.160:09:47.2Diplom
132.D_M30Jakub Vánský 82963.2200:44:24.550:14:34.05Diplom
133.D_M30Michal Pavčo 75364.2190:44:27.770:14:37.27Diplom
133.K_Z2Soňa Mohylová 253818.2650:23:44.060:09:49.1Diplom
134.K_M2Jaroslav Levek 265123.2600:23:45.40:09:50.44Diplom
134.D_M30Roman Hubinec J-Elita Ostrava64865.2180:44:28.650:14:38.15Diplom
135.K_Z1Ivana Křenovská 258126.2570:23:48.190:09:53.23Diplom
135.D_M50Roman Pavelka 7548.2750:44:31.260:14:40.76Diplom
136.K_Z2sylva formánková 251919.2640:23:48.640:09:53.68Diplom
136.D_M40Martin Šando Atletika Holešov79731.2520:44:36.860:14:46.36Diplom
137.D_M30Martin Miklánek 72466.2170:44:37.760:14:47.26Diplom
137.K_Z1Marta Mazalova 266127.2560:23:55.870:10:00.91Diplom
138.K_MJZBeáta Suriaková 27465.2780:23:58.920:10:03.96Diplom
138.D_Z30Michaela Hejná 63520.2630:44:37.830:14:47.33Diplom
139.D_Z30Michaela Kosaková 68321.2620:44:39.50:14:49Diplom
139.K_Z1Marie Jarmerová 255428.2550:24:05.50:10:10.54Diplom
140.K_Z1Zdeňka Junaštíková 255929.2540:24:11.880:10:16.92Diplom
140.D_M30Tomáš Motloch 72767.2160:44:40.840:14:50.34Diplom
141.D_Z40Jarmila Machálková 70713.2700:44:41.30:14:50.8Diplom
141.K_Z2Michaela Kohoutová Černovírské babky256920.2630:24:12.90:10:17.94Diplom
142.K_M2Pavel Procházka 271224.2590:24:130:10:18.04Diplom
142.D_M40Miroslav Šebek 79932.2510:44:43.240:14:52.74Diplom
143.D_Z50Iveta Ruprechtová 8572.2900:44:44.110:14:53.61Diplom
143.K_Z1Alena Kuchařová 255130.2530:24:14.440:10:19.48Diplom
144.D_M40Miroslav Rak 77433.2500:44:45.260:14:54.76Diplom
144.K_Z1Patricie Kudrnova 258931.2520:24:17.540:10:22.58Diplom
145.K_MJZKlára INDRÁKOVÁ 25466.2770:24:20.010:10:25.05Diplom
145.D_Z30Veronika Kozlovská 68822.2610:44:51.520:15:01.02Diplom
146.D_Z40Petra Pazderová DENTAComfort75614.2690:44:52.420:15:01.92Diplom
146.K_M1Erik Hošek 253438.2450:24:22.250:10:27.29Diplom
147.K_Z1Kristýna Brůžová 248932.2510:24:24.010:10:29.05Diplom
147.D_Z30Veronika Mendlová Šneci v běhu72023.2600:44:56.410:15:05.91Diplom
148.D_Z40Veronika Ubrová Fitnesscentrum Body Care Brno85815.2680:44:57.730:15:07.23Diplom
148.K_Z2Eva Berná BŽB248221.2620:24:25.080:10:30.12Diplom
149.K_Z1Veronika Květoňová 259733.2500:24:280:10:33.04Diplom
149.D_Z30Monika Hausnerová 63224.2590:45:19.290:15:28.79Diplom
150.K_MJZNikola Humplíková 25397.2760:24:28.110:10:33.15Diplom
150.D_M40Roman Michna 72234.2490:45:20.750:15:30.25Diplom
151.D_Z40Lenka Jašková 66116.2670:45:22.770:15:32.27Diplom
151.K_Z1Oldřiška Mrázková 267034.2490:24:29.630:10:34.67Diplom
152.D_Z30Anna Šimoniová 80325.2580:45:22.770:15:32.27Diplom
152.K_Z1Martina Mrázková 266935.2480:24:29.770:10:34.81Diplom
153.K_M2Roman Malík 265825.2580:24:30.570:10:35.61Diplom
153.D_Z30Tereza Maršalíková 71526.2570:45:23.750:15:33.25Diplom
154.K_Z1Lenka Poláková 270536.2470:24:31.070:10:36.11Diplom
154.D_M30Martin Podhorný 76768.2150:45:24.090:15:33.59Diplom
155.D_Z40Petra Benešová Šneci v běhu57817.2660:45:33.560:15:43.06Diplom
155.K_Z1Monika Teufelová 276537.2460:24:36.170:10:41.21Diplom
156.D_M30Filip Krajčír 85669.2140:45:36.680:15:46.18Diplom
156.K_M1Jakub Hrnčíř 279239.2440:24:37.60:10:42.64Diplom
157.D_M40Jiří Albrecht innogy TEAM56635.2480:45:46.320:15:55.82Diplom
157.K_M2Jan Stuchlík 274526.2570:24:38.20:10:43.24Diplom
158.D_M30Igor Magaz 86070.2130:46:03.40:16:12.9Diplom
158.K_MJZSylva Pašková 26918.2750:24:400:10:45.04Diplom
159.K_MJZPetra Ševčíková 27539.2740:24:40.970:10:46.01Diplom
159.D_M30Václav Řežucha 78071.2120:46:05.490:16:14.99Diplom
160.D_M30Dzmitry Dashkevich 59972.2110:46:07.090:16:16.59Diplom
160.K_M1Dominik Janáček B&2W255040.2430:24:44.340:10:49.38Diplom
161.D_M50Vladimír Dočkal TJ Liga 100 Olomouc6029.2740:46:07.270:16:16.77Diplom
161.K_Z1Radka Šefrová 275238.2450:24:50.80:10:55.84Diplom
162.K_Z1Markéta Trávníčková 276739.2440:24:53.90:10:58.94Diplom
162.D_Z30Petra Tichá 81327.2560:46:08.920:16:18.42Diplom
163.D_Z40Petra Šandová Atletika Holešov79818.2650:46:14.280:16:23.78Diplom
163.K_Z1Agáta Bednárová Ženy v běhu 247740.2430:24:56.870:11:01.91Diplom
164.K_Z1sakki Jochcová 255641.2420:24:570:11:02.04Diplom
164.D_Z40Dana Šubová Prostě běž80819.2640:46:17.880:16:27.38Diplom
165.D_Z30Lucie Koutská 68728.2550:46:34.170:16:43.67Diplom
165.K_Z1Lenka Kupkova Night Run Team259542.2410:24:58.430:11:03.47Diplom
166.D_M30Jiří Tvrz 82473.2100:46:48.330:16:57.83Diplom
166.K_Z2Pavla Vybíralová Hasičky Oplocany278722.2610:24:59.070:11:04.11Diplom
167.K_Z1Pavla Rostova TYGŘICE272243.2400:25:00.630:11:05.67Diplom
167.D_M30Petr Rajnoha Rejsci77374.2090:46:56.510:17:06.01Diplom
168.D_M30Reinis Gruduls Varaklani62175.2080:46:57.20:17:06.7Diplom
168.K_Z2Jana Polášková Krnov275623.2600:25:05.450:11:10.49Diplom
169.D_Z30Alexandra Přibylová 77029.2540:47:00.110:17:09.61Diplom
169.K_Z2Jana Svobodová 278524.2590:25:05.460:11:10.5Diplom
170.K_M2Marek Horáček 253527.2560:25:07.320:11:12.36Diplom
170.D_Z30Eva Kopičková Rejsci67930.2530:47:13.610:17:23.11Diplom
171.K_RTNina Kopajova 283516.2670:25:09.590:11:14.63Diplom
171.D_M30Michal Jiříček 66476.2070:47:19.30:17:28.8Diplom
172.K_M1Michal Selecký 273241.2420:25:10.010:11:15.05Diplom
172.D_M30Michal Přikryl 77177.2060:47:27.030:17:36.53Diplom
173.K_RTMartin Čačaný 283417.2660:25:160:11:21.04Diplom
173.D_Z30Zuzana Ambrožová Innogy56831.2520:47:28.610:17:38.11Diplom
174.K_M1JAN SEGIŇ 273042.2410:25:19.660:11:24.7Diplom
174.D_M40Michal Bensch Division Schlesien57936.2470:47:36.910:17:46.41Diplom
175.D_M40Martin Czernek 59337.2460:47:460:17:55.5Diplom
175.K_M1Tomáš Cíleček 249643.2400:25:25.410:11:30.45Diplom
176.K_Z1Martina Kalinová 256344.2390:25:26.960:11:32Diplom
176.D_Z30Philippa Roberts 77532.2510:47:49.920:17:59.42Diplom
177.D_M30Zdeněk Začal 84278.2050:47:58.870:18:08.37Diplom
177.K_Z2Lucie Indráková Šneci v běhu254725.2580:25:34.30:11:39.34Diplom
178.K_Z2Ivana Kolouchová 257126.2570:25:35.980:11:41.02Diplom
178.D_Z30Martina Marková 71433.2500:48:00.950:18:10.45Diplom
179.K_M1Mirvald Polach 270444.2390:25:38.340:11:43.38Diplom
179.D_M40Pavel Thin 81238.2450:48:09.840:18:19.34Diplom
180.K_Z2Jana Sekyrová 273127.2560:25:42.120:11:47.16Diplom
180.D_Z30Dana Hermanová 63634.2490:48:13.730:18:23.23Diplom
181.K_Z2Radka Sedláčková šternberk272928.2550:25:46.140:11:51.18Diplom
181.D_Z30Simona Kubová 69435.2480:48:17.250:18:26.75Diplom
182.K_Z1Nikol Lichá 265345.2380:25:48.280:11:53.32Diplom
182.D_Z30Marie Zemanová 85036.2470:48:17.540:18:27.04Diplom
183.D_Z30Marketa Ďurechová Trenčín61037.2460:48:180:18:27.5Diplom
183.K_M2Daniel Staněk 274028.2550:25:55.10:12:00.14Diplom
184.K_MJMartin Brückner 248613.2700:25:55.450:12:00.49Diplom
184.D_Z40Andrea Barochovská NN201957320.2630:48:19.490:18:28.99Diplom
185.D_Z30Lenka Šebelová 80038.2450:48:22.130:18:31.63Diplom
185.K_Z2Eva Režňáková 272129.2540:25:56.170:12:01.21Diplom
186.D_Z30Lucie Muselikova 73439.2440:48:22.720:18:32.22Diplom
186.K_Z1Anna Veismane 277746.2370:26:06.830:12:11.87Diplom
187.K_M1Jan Pecháček 269445.2380:26:070:12:12.04Diplom
187.D_Z30Marketa Holíková 64040.2430:48:24.490:18:33.99Diplom
188.K_MJZKristýna Černá 250110.2730:26:07.520:12:12.56Diplom
188.D_M50Patrik Hrubý 64710.2730:48:27.140:18:36.64Diplom
189.K_Z1NATALLIA KIRYLIUK 256547.2360:26:07.650:12:12.69Diplom
189.D_Z40Hana Muselíková 73321.2620:48:28.840:18:38.34Diplom
190.K_Z2Miroslava Kumrova 259230.2530:26:08.480:12:13.52Diplom
190.D_Z30Soňa Kubíková RBK69341.2420:48:29.050:18:38.55Diplom
191.K_Z1Veronika Trojková 276848.2350:26:09.20:12:14.24Diplom
191.D_Z30Michaela Mandysová Žabáci71142.2410:48:31.450:18:40.95Diplom
192.K_MJZRenata Otahalova 268511.2720:26:09.680:12:14.72Diplom
192.D_M50Jiří Hladík GYM Ladies Studio Olomouc63811.2720:48:36.120:18:45.62Diplom
193.D_M40Ivan Humhej 64939.2440:48:39.670:18:49.17Diplom
193.K_Z1Markéta Hanzlíková 252449.2340:26:10.610:12:15.65Diplom
194.D_Z40Lenka Třísková Alpinning team82122.2610:48:41.40:18:50.9Diplom
194.K_Z1Kamila Pohlová 270250.2330:26:10.820:12:15.86Diplom
195.K_Z2Karin Nechanická 267731.2520:26:18.680:12:23.72Diplom
195.D_M30Martin Hladík 63779.2040:48:54.90:19:04.4Diplom
196.D_Z40Sylva Tománková 81723.2600:48:57.810:19:07.31Diplom
196.K_MJZŠárka Otáhalová STG Kroměříž268612.2710:26:21.910:12:26.95Diplom
197.K_Z2Jana Zlínská 279632.2510:26:22.290:12:27.33Diplom
197.D_Z30Vendula Kobertová 67543.2400:48:59.570:19:09.07Diplom
198.D_Z30Ivana Křenovská 69144.2390:49:23.650:19:33.15Diplom
198.K_Z1Tereza Horáková 253351.2320:26:23.940:12:28.98Diplom
199.D_Z30Kateřina Klimešová 67445.2380:49:30.190:19:39.69Diplom
199.K_MJZKristýna Režňáková Pozdní sběr Radějov272013.2700:26:25.210:12:30.25Diplom
200.D_M50Radomír Piterka RAPER76512.2710:49:35.970:19:45.47Diplom
200.K_Z2Ing. Michaela Mullerova Panda team 267233.2500:26:27.980:12:33.02Diplom
201.K_RTJana Plachá 286718.2650:26:28.190:12:33.23Diplom
201.D_Z40Veronika Gieslova Flamingos61824.2590:49:36.10:19:45.6Diplom
202.K_RTEva Vykydalová TYGŘICE286619.2640:26:28.340:12:33.38Diplom
202.D_Z50Sylva Turková Prostě běž !8233.2800:49:47.470:19:56.97Diplom
203.K_MJZMarkéta Divišová 250814.2690:26:30.370:12:35.41Diplom
203.D_Z40Radmila Vlčíková Prostě běž!83525.2580:50:00.920:20:10.42Diplom
204.K_Z2Jaroslava Kubátová 258434.2490:26:30.410:12:35.45Diplom
204.D_M30Antonin Haas 62380.2030:50:09.330:20:18.83Diplom
205.K_M2Petr Šafařík 275129.2540:26:30.650:12:35.69Diplom
205.D_M40Radim Novotný Šneci v běhu74340.2430:50:25.020:20:34.52Diplom
206.D_M40Pavel Mikeš šneci v běhu72341.2420:50:28.590:20:38.09Diplom
206.K_Z2Alice Kvochová AlPa259935.2480:26:31.430:12:36.47Diplom
207.K_M2Pavel Kvoch AlPa259830.2530:26:31.880:12:36.92Diplom
207.D_Z30Veronika Havlickova 63346.2370:50:28.60:20:38.1Diplom
208.D_Z50Božena Koutná RUN magazine team 6864.2790:50:37.520:20:47.02Diplom
208.K_RTJakub Hodúr 284520.2630:26:32.580:12:37.62Diplom
209.D_Z50Jiřina Sušková 7915.2780:50:41.630:20:51.13Diplom
209.K_RTLucie Hodúrová Prostě běž284421.2620:26:33.60:12:38.64Diplom
210.K_Z1Iveta Svobodová 274952.2310:26:39.030:12:44.07Diplom
210.D_Z30Klára Papoušková 74947.2360:50:41.810:20:51.31Diplom
211.D_M40Martin Bábek Moravany56942.2410:50:49.970:20:59.47Diplom
211.K_Z1Pavla Tesařová Pajka team276453.2300:26:39.050:12:44.09Diplom
212.D_Z40Hana Kočí 67626.2570:50:50.030:20:59.53Diplom
212.K_M2Marián Lehocký Night Run Team264831.2520:26:42.850:12:47.89Diplom
213.K_M1Karel Jung Jugoši256046.2370:27:00.730:13:05.77Diplom
213.D_Z30Tereza Plachá Tygřice76648.2350:50:58.320:21:07.82Diplom
214.K_Z1Jana Jungová 256154.2290:27:00.860:13:05.9Diplom
214.D_Z30Kateřina Mešťánková Tygřice72149.2340:50:58.520:21:08.02Diplom
215.D_Z30Oldřiška Mrázková 72950.2330:50:59.110:21:08.61Diplom
215.K_MJZAdéla Kocourková 256715.2680:27:03.570:13:08.61Diplom
216.K_Z2Veronika Kocourková 256836.2470:27:04.740:13:09.78Diplom
216.D_Z30Martina Mrázková 73051.2320:51:01.550:21:11.05Diplom
217.D_Z30Petra Nováková 74152.2310:51:07.310:21:16.81Diplom
217.K_Z1Iveta Honyšová Prostě běž! 253155.2280:27:06.070:13:11.11Diplom
218.D_Z30Veronika Partschová 75053.2300:51:11.730:21:21.23Diplom
218.K_Z2Václava Honyšová Prostě běž! 253237.2460:27:06.270:13:11.31Diplom
219.K_M1Tibor Dobeš 250947.2360:27:12.930:13:17.97Diplom
219.D_Z40Gabriela Tichá Flamingos team81427.2560:51:13.40:21:22.9Diplom
220.D_Z30Veronika Síbrová 78354.2290:51:23.160:21:32.66Diplom
220.K_Z1Kateřina Vokšayová 278356.2270:27:13.680:13:18.72Diplom
221.D_Z30Nikola Běhalová 57555.2280:51:25.480:21:34.98Diplom
221.K_M2Josef Černý Hematologie Ústí nad Labem250332.2510:27:13.790:13:18.83Diplom
222.K_RTZuzana Mišovičová 285422.2610:27:17.60:13:22.64Diplom
222.D_M30Zdeněk Panský Prostě běž!74881.2020:51:270:21:36.5Diplom
223.K_RTAndrea Čermáková 285523.2600:27:17.690:13:22.73Diplom
223.D_Z30Šárka Koníčková 67856.2270:51:43.390:21:52.89Diplom
224.D_Z40Andrea Bendová Prostě běž57728.2550:51:45.330:21:54.83Diplom
224.K_Z2Olga Kalendová 256238.2450:27:22.990:13:28.03Diplom
225.K_Z1Marie Mozgvová 266857.2260:27:27.210:13:32.25Diplom
225.D_Z40Simona Bozděchová Prostě běž58329.2540:51:56.30:22:05.8Diplom
226.K_Z1Petra Hlobilová 252858.2250:27:33.570:13:38.61Diplom
226.D_Z30Petra Klapková 67357.2260:51:56.760:22:06.26Diplom
227.K_Z1Šárka Moudrá 266759.2240:27:37.080:13:42.12Diplom
227.D_Z50Marie Formánková 6166.2770:52:00.330:22:09.83Diplom
228.K_M1Roman Procházka 271148.2350:27:37.210:13:42.25Diplom
228.D_Z40Pavlína Kebisová Prostě běž!67230.2530:52:02.110:22:11.61Diplom
229.K_Z1Petra Zemčíková 279560.2230:27:37.250:13:42.29Diplom
229.D_Z30Zdeňka Zlámalová 85358.2250:52:14.790:22:24.29Diplom
230.K_Z1Martina Procházková 271361.2220:27:37.590:13:42.63Diplom
230.D_Z30Kateřina Straková 78859.2240:52:17.660:22:27.16Diplom
231.D_M30Radim Bartošek 57482.2010:52:17.840:22:27.34Diplom
231.K_Z1Lucie Laníková 264662.2210:27:37.630:13:42.67Diplom
232.D_M40Tomáš Köchrt 67743.2400:52:26.260:22:35.76Diplom
232.K_Z2Anna Kucejová 258739.2440:27:39.230:13:44.27Diplom
233.D_Z40Jana Bušinová PROSTĚ BĚŽ58831.2520:52:31.410:22:40.91Diplom
233.K_RTPetra Kucejová 285224.2590:27:39.360:13:44.4Diplom
234.D_Z40Petra Albrechtová RONNY TEAM56732.2510:52:31.820:22:41.32Diplom
234.K_Z1Zlatka Navrátilová 267563.2200:27:41.140:13:46.18Diplom
235.D_Z30Michaela Slavíková 86360.2230:52:41.550:22:51.05Diplom
235.K_Z1Michaela Hartlová Panda252564.2190:27:42.190:13:47.23Diplom
236.K_Z1Lucie Körnerová 257665.2180:27:42.330:13:47.37Diplom
236.D_M30Jiří Petřek 76383.2000:52:43.240:22:52.74Diplom
237.D_Z30Tereza Janotová Šneci v běhu65961.2220:52:43.740:22:53.24Diplom
237.K_Z1Adéla Janků 255266.2170:27:45.660:13:50.7Diplom
238.K_MJPetr Vybíral 278614.2690:27:55.190:14:00.23Diplom
238.D_Z30Jana Chromá 65362.2210:53:38.180:23:47.68Diplom
239.D_M40David Chromý 65644.2390:53:38.180:23:47.68Diplom
239.K_RTNatálie Postuwková 286125.2580:27:56.40:14:01.44Diplom
240.K_Z2Eva Malindová 266040.2430:27:57.920:14:02.96Diplom
240.D_Z30Adéla Cekulová Night Run Team58963.2200:53:43.510:23:53.01Diplom
241.K_Z1Michaela Rajnohová 271667.2160:28:02.470:14:07.51Diplom
241.D_M40Pavel Kucik 69545.2380:53:44.630:23:54.13Diplom
242.K_RTDaniela Humhejová 284826.2570:28:04.650:14:09.69Diplom
242.D_Z50Hana Kuciková 6967.2760:53:44.840:23:54.34Diplom
243.K_RTVeronika Humhejová 284927.2560:28:04.680:14:09.72Diplom
243.D_Z40Jitka Čubová 59733.2500:53:52.040:24:01.54Diplom
244.D_Z30Markéta Trávníčková 82064.2190:54:02.850:24:12.35Diplom
244.K_Z1Veronika Badalová 247268.2150:28:15.80:14:20.84Diplom
245.D_Z30Erika Zálešáková 84365.2180:54:06.790:24:16.29Diplom
245.K_MJZVeronika Malindová 265916.2670:28:15.820:14:20.86Diplom
246.D_Z30Šárka Obšilová 74466.2170:54:22.770:24:32.27Diplom
246.K_MJTomáš Brückner 248715.2680:28:18.040:14:23.08Diplom
247.K_MJRadek Kyas 260016.2670:28:22.570:14:27.61Diplom
247.D_Z30Adéla Možíšová 72867.2160:54:22.880:24:32.38Diplom
248.D_Z40Martina Grygarová 62234.2490:54:26.330:24:35.83Diplom
248.K_Z2Jaroslava Baranová 247441.2420:28:35.630:14:40.67Diplom
249.D_Z30Monika Procházková Majkyho sudičky Boskovice76968.2150:54:33.40:24:42.9Diplom
249.K_Z1Dagmar Ryšavá 272569.2140:28:36.990:14:42.03Diplom
250.K_M2Jiří Přivřel Silný team Uničov271433.2500:28:44.720:14:49.76Diplom
250.D_Z30Markéta Foltýnová #GLADIATORRACETEAM61569.2140:54:47.050:24:56.55Diplom
251.D_Z40Zuzana Burianová ICE team / ŠNECI V BĚHU58735.2480:54:550:25:04.5Diplom
251.K_Z2Martina Pospíšilová 270942.2410:28:55.890:15:00.93Diplom
252.D_Z30Dominika Perekstová Šneci v běhu 75870.2130:55:15.360:25:24.86Diplom
252.K_Z2Helena Rychtářová 272443.2400:28:56.190:15:01.23Diplom
253.K_RTPavel Hilšer 284228.2550:28:57.160:15:02.2Diplom
253.D_Z40Andrea Tichá kpzd81536.2470:55:32.110:25:41.61Diplom
254.D_Z40Jana HAJDUCHOVa Melouňáci62437.2460:55:41.980:25:51.48Diplom
254.K_RTAmálie Hilšerová 284329.2540:28:57.170:15:02.21Diplom
255.D_M40Pavel Fajnor 61146.2370:55:42.050:25:51.55Diplom
255.K_RTHana Popelkova 285830.2530:29:01.640:15:06.68Diplom
256.K_RTAneta Popelkova 285931.2520:29:01.690:15:06.73Diplom
256.D_Z30Jana Bahúlová 57171.2120:55:47.390:25:56.89Diplom
257.D_Z30Michaela Bahúlová 57272.2110:55:47.730:25:57.23Diplom
257.K_Z2Ivana Píštěk 270044.2390:29:07.110:15:12.15Diplom
258.K_Z2Hana Hájková 252145.2380:29:07.230:15:12.27Diplom
258.D_Z50Hana Tučková TJ Liga 100 Olomouc8228.2750:56:05.480:26:14.98Diplom
259.K_Z1Tereza Letfusová 264970.2130:29:12.450:15:17.49Diplom
259.D_Z40Daniela Humhejová 65038.2450:56:11.770:26:21.27Diplom
260.D_Z30Tereza Hlisnikovská 63973.2100:56:23.410:26:32.91Diplom
260.K_Z1Miroslava Pospíšilová Běžec+270871.2120:29:12.790:15:17.83Diplom
261.D_Z30MONIKA RAJDLOVÁ 77274.2090:56:23.480:26:32.98Diplom
261.K_Z2Gabriela Vlčková BEŽEC TEAM278046.2370:29:12.860:15:17.9Diplom
262.D_Z30Michaela Kutálková 70075.2080:56:28.770:26:38.27Diplom
262.K_M2Karel Vraga 278434.2490:29:16.080:15:21.12Diplom
263.K_M2Zdeněk Doležel 251135.2480:29:17.230:15:22.27Diplom
263.D_Z40Jana Růžičková My team86239.2440:56:34.440:26:43.94Diplom
264.D_Z30Radana Kučová Holešov69776.2070:56:59.650:27:09.15Diplom
264.K_Z2Markéta Doleželová 251247.2360:29:17.270:15:22.31Diplom
265.D_Z30Pavlína Čápková 59477.2060:57:04.030:27:13.53Diplom
265.K_Z2Dana Brücknerová 248848.2350:29:26.060:15:31.1Diplom
266.K_Z2Ivana Poláková 270649.2340:29:26.250:15:31.29Diplom
266.D_Z40Renata Hanzalová 63140.2430:57:41.80:27:51.3Diplom
267.D_Z40Lenka Doneberková 60441.2420:58:16.320:28:25.82Diplom
267.K_Z2Renata Kubová 258650.2330:29:30.030:15:35.07Diplom
268.K_Z2Magda Nadymáčková 267451.2320:29:30.110:15:35.15Diplom
268.D_Z40Andrea Marejkova 71242.2410:58:16.770:28:26.27Diplom
269.K_Z2Helena Berčáková 248152.2310:29:30.980:15:36.02Diplom
269.D_Z30Kateřina Roudná Prostě běž!77778.2050:58:36.660:28:46.16Diplom
270.D_Z30Pavlína Zatloukalová 84679.2040:58:36.930:28:46.43Diplom
270.K_M1Michal Schneider 273449.2340:29:35.420:15:40.46Diplom
271.K_Z2Margaréta Scherhauferová 273353.2300:29:39.250:15:44.29Diplom
271.D_Z30Radana Opletalová 74780.2030:58:46.030:28:55.53Diplom
272.D_Z40Lenka Zuščíková Ženy v běhu85443.2400:58:48.950:28:58.45Diplom
272.K_M1Lukáš Liška 265450.2330:29:40.630:15:45.67Diplom
273.K_Z1Kristýna Schneiderová 273572.2110:29:42.580:15:47.62Diplom
273.D_Z40Regina Korchová Ženy v běhu68144.2390:58:49.040:28:58.54Diplom
274.K_Z1Lucie Dvořáková 251473.2100:29:44.170:15:49.21Diplom
274.D_Z30Veronika Badalová 57081.2021:00:25.570:30:35.07Diplom
275.D_Z30Lucie Šimková 80282.2011:00:47.970:30:57.47Diplom
275.K_Z1Andrea Svačina 274874.2090:30:06.070:16:11.11Diplom
276.D_Z30barbora pašková 75283.2001:00:48.380:30:57.88Diplom
276.K_Z1Nicol Urbanová 277575.2080:30:07.640:16:12.68Diplom
277.D_M40Vratislav Zdrubecký 84747.2361:01:10.610:31:20.11Diplom
277.K_Z2Simona Urbanová 277454.2290:30:07.70:16:12.74Diplom
278.K_Z1Marie Kučerová Želvy v běhu258876.2070:30:10.880:16:15.92Diplom
278.D_Z30Gabriela Heinzová 63484.1991:01:25.540:31:35.04Diplom
279.D_Z30Lenka Chromčáková Krutopřísní hustodémoni65485.1981:01:28.070:31:37.57Diplom
279.K_Z2Monika Ficková Želvy v běhu251655.2280:30:11.370:16:16.41Diplom
280.K_Z1Petra Konšelová 257277.2060:30:15.290:16:20.33Diplom
280.D_Z30Pavla Horká OCR Runners Šumperk64486.1971:02:06.720:32:16.22Diplom
281.D_Z30Barbora Taťáková 81187.1961:02:17.480:32:26.98Diplom
281.K_M1Jiří Petřek 269751.2320:30:20.80:16:25.84Diplom
282.K_Z1Jarmila Petřeková Šneci v běhu 269878.2050:30:21.060:16:26.1Diplom
282.D_Z30Kateřina Peterek Dědková Šneci v běhu75988.1951:02:43.780:32:53.28Diplom
283.K_Z2Šárka Chudějová Prostě běž!!!254556.2270:30:29.80:16:34.84Diplom
283.D_Z40Petra Grofková Team z Ananasu62045.2381:02:44.550:32:54.05Diplom
284.K_Z2Terezie Hejdová Ladermon Team252657.2260:30:51.030:16:56.07Diplom
284.D_Z30Jarmila Petřeková Šneci v běhu 76489.1941:04:52.970:35:02.47Diplom
285.K_Z1Sandra Bitalová 248379.2040:31:05.240:17:10.28Diplom
286.K_Z2Danica Uhliarová 277158.2250:31:09.940:17:14.98Diplom
287.K_Z1Petra Sakařová Night Run Team272780.2030:31:14.950:17:19.99Diplom
288.K_Z1Zdeňka Peňák Benešová šneci v běhu269581.2020:31:16.490:17:21.53Diplom
289.K_Z1Ester Kuželová 259682.2010:31:48.690:17:53.73Diplom
290.K_Z2Jana Reichová Flamingos team271959.2240:31:56.260:18:01.3Diplom
291.K_Z2Anna Zmrzlíková 279860.2230:32:01.110:18:06.15Diplom
292.K_M2Miroslav Charvát 254036.2470:32:06.220:18:11.26Diplom
293.K_Z1Tereza Virglová 277983.2000:32:39.20:18:44.24Diplom
294.K_Z1Nikola Šidlíková 275484.1990:32:39.570:18:44.61Diplom
295.K_M2Roman Osladil 268337.2460:32:43.440:18:48.48Diplom
296.K_Z1Hana Chromčáková 254485.1980:33:22.050:19:27.09Diplom
297.K_Z1Martina Vobořilová 278186.1970:33:49.880:19:54.92Diplom
298.K_Z1Kristýna Hrňová Černé Kočky 253787.1960:33:53.170:19:58.21Diplom
299.K_MJAdam Parnahaj 269017.2660:34:08.770:20:13.81Diplom
300.K_Z1Hana Králová 257888.1950:34:10.090:20:15.13Diplom
301.K_RTMartina Sliacka 286032.2510:34:35.940:20:40.98Diplom
302.K_RTViktorie . 286333.2500:34:44.710:20:49.75Diplom
303.K_RTPetra Svojanovská 286234.2490:34:45.150:20:50.19Diplom
304.K_Z2Pavlína Osladilová Bílá Prostě běž!268461.2220:34:47.490:20:52.53Diplom
305.K_Z2Mária Lochmanová Babi v běhu265562.2210:34:52.280:20:57.32Diplom
306.K_Z1Kateřina Šilarová Šneci v běhu275589.1940:34:52.490:20:57.53Diplom
307.K_Z1Eva Rédrová 271890.1930:35:27.350:21:32.39Diplom
308.K_M1Zdeněk Panský Prostě běž!268952.2310:37:57.820:24:02.86Diplom
309.K_Z2Lenka Panská Prostě běž268863.2200:37:58.20:24:03.24Diplom
310.K_Z2Jana Bitalová Hasičky Oplocany248464.2190:39:04.660:25:09.7Diplom
311.K_Z1Tereza Dohnalová 251091.1920:39:42.690:25:47.73Diplom
312.K_M2Stanislav Špok NIGHT RUN TEAM275938.2450:44:450:30:50.04Diplom
Kudy z nudy

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři