• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Výsledky 2019

Série

2019
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKBody za závodRealtimeČasZtráta
1.D_M30Jan Macoun Atletika Sokol ČB3081.3000:27:42.37Diplom
2.D_M30Hynek Frauenberg 322.2900:28:40.390:00:58.02Diplom
3.D_M30Milan Krejčík Sportisimo Hvězdy773.2800:29:15.290:01:32.92Diplom
4.D_Z30Valerie Soukupová SK Studenec1491.3000:29:37.30:01:54.93Diplom
5.D_M30Michal Jarolím 554.2790:29:39.340:01:56.97Diplom
6.D_M30Petr Vinický 1935.2780:29:40.640:01:58.27Diplom
7.D_M30Jaroslav Říha Orel Kuřim1386.2770:30:13.420:02:31.05Diplom
8.D_M30Josef Bečvář Plzeň3127.2760:30:45.830:03:03.46Diplom
9.D_M40Petr Lochman Lochnesky951.3000:31:12.090:03:29.72Diplom
10.D_M30Tomáš Slezáček Fitness Bikers Team1468.2750:31:26.740:03:44.37Diplom
11.D_M30Ivan Ivanov 509.2740:31:28.720:03:46.35Diplom
12.D_M40Miloš Liška STRC Č.Budějovice942.2900:31:43.720:04:01.35Diplom
13.D_M30Filip Kotek 7410.2730:31:54.630:04:12.26Diplom
14.D_M30Martin Pekař Lesní panovníci30911.2720:31:54.640:04:12.27Diplom
15.D_Z30Petra Augstenová Jiskra Třeboň12.2900:32:12.420:04:30.05Diplom
16.D_M40Michal Lavička 893.2800:32:13.450:04:31.08Diplom
17.D_M40Pavel Skalka CBC TEAM3264.2790:32:15.950:04:33.58Diplom
18.D_M50Erik Svoboda Atletika Písek1521.3000:32:22.980:04:40.61Diplom
19.D_M30Richard Bednář Night run team712.2710:32:42.790:05:00.42Diplom
20.D_M40Petr Zeman 2115.2780:32:47.520:05:05.15Diplom
21.D_Z30Lucie Horelicová Běžím pro centrum Bazalka3173.2800:32:48.940:05:06.57Diplom
22.D_M40Michael Vaněček 3166.2770:32:51.170:05:08.8Diplom
23.D_M30Xavier Demangeon Faurecia2013.2700:32:57.550:05:15.18Diplom
24.D_M40Jiří Diviš CBC TEAM3217.2760:33:00.270:05:17.9Diplom
25.D_M30Pavel Vojč 19714.2690:33:06.740:05:24.37Diplom
26.D_M30Marek Lettava Mattoni Freerun Olomouc9115.2680:33:21.310:05:38.94Diplom
27.D_M30Petr Vrlík 20316.2670:33:24.940:05:42.57Diplom
28.D_M30Jan Smrčka Eurofoam Sport Team14717.2660:33:58.120:06:15.75Diplom
29.D_M40Jiří Synek Uranové doly Hamr 19721538.2750:34:23.930:06:41.56Diplom
30.D_M50Roman Pech SKI Vimperk3312.2900:34:32.090:06:49.72Diplom
31.D_M30Jan Kaprál Klenovice31918.2650:34:34.850:06:52.48Diplom
32.D_M30Michal Korábik Tábor7219.2640:34:39.420:06:57.05Diplom
33.D_M30Josef Bartyzal 420.2630:34:44.520:07:02.15Diplom
34.D_M40Roman Dubský 269.2740:34:46.110:07:03.74Diplom
35.D_M30Pavel Krejcar 7621.2620:34:50.990:07:08.62Diplom
36.D_M40Vaclav Stejskal 15010.2730:34:53.590:07:11.22Diplom
37.D_M40Zdeněk Dostál Velosport Valenta Scott team Pelhřimov2411.2720:34:57.60:07:15.23Diplom
38.D_M30Tomáš Máca 30622.2610:35:02.390:07:20.02Diplom
39.D_M30Pavel Matouš SDH Srubec 10423.2600:35:03.10:07:20.73Diplom
40.D_M40Jan Langhans 8812.2710:35:05.250:07:22.88Diplom
41.D_M30Petr Nosál 11124.2590:35:07.530:07:25.16Diplom
42.D_M40Petr Šafránek TJ Sokol Bavorov15513.2700:35:280:07:45.63Diplom
43.D_M40Pavel Špachman #DCKM16414.2690:35:31.310:07:48.94Diplom
44.D_M30Jan Peterka 12225.2580:35:34.530:07:52.16Diplom
45.D_M40David Valenta Velosport Valenta Scott team Pelhřimov18515.2680:35:38.670:07:56.3Diplom
46.D_M60Ivan Januška Šanov541.3000:35:39.290:07:56.92Diplom
47.D_Z40Blanka Lochmanová Lochnesky961.3000:35:43.460:08:01.09Diplom
48.D_M30Miloš Marek Pelhřimov10026.2570:35:51.760:08:09.39Diplom
49.D_M30Jan Kůta 8627.2560:35:54.820:08:12.45Diplom
50.D_M30Martin Petrů Veselí nad Lužnicí31528.2550:35:59.730:08:17.36Diplom
51.D_M30Marek Rudolf Havlík 3729.2540:36:08.620:08:26.25Diplom
52.D_M50Jaroslav Jakl SK Slatiny3133.2800:36:09.730:08:27.36Diplom
53.D_M40Jaroslav Hrubý 32516.2670:36:14.970:08:32.6Diplom
54.D_M40Petr Šrámek #DCKM16617.2660:36:21.950:08:39.58Diplom
55.D_M30Jan Macho 9930.2530:36:32.440:08:50.07Diplom
56.D_M30Radek Pavlik 11731.2520:36:40.860:08:58.49Diplom
57.D_M30Jan Houdek 4332.2510:36:42.540:09:00.17Diplom
58.D_M30Jindřich Šmíd PSP Klub Koloběhu Plzeň16233.2500:36:45.240:09:02.87Diplom
59.D_Z30Kateřina Bednářová Müllerová Night run team 84.2790:36:46.630:09:04.26Diplom
60.D_M30Jan Princ APEX Bike - klub Tábor32934.2490:36:51.760:09:09.39Diplom
61.D_M30Tomáš Souček Rabbits Znojmo7835.2480:36:51.90:09:09.53Diplom
62.D_Z40Lenka Šináglová TT ASTRA Benešov 1572.2900:36:56.930:09:14.56Diplom
63.D_M30Adrien Masson Faurecia10336.2470:37:03.390:09:21.02Diplom
64.D_M40Daniel Pelíšek BěžímPro.cz Centrum Bazalka12018.2650:37:15.170:09:32.8Diplom
65.D_Z40Jitka Dušková Tábor273.2800:37:30.70:09:48.33Diplom
66.D_M30Jaroslav Šitera Šity16037.2460:37:33.780:09:51.41Diplom
67.D_M50Miroslav Vavreček BK Bechyně1904.2790:37:38.310:09:55.94Diplom
68.D_M30Marek Herrman Praha3938.2450:37:39.330:09:56.96Diplom
69.D_M30Martin Luštický 9839.2440:37:54.380:10:12.01Diplom
70.D_M30Sébastien Schaetzel Faurecia14240.2430:37:59.370:10:17Diplom
71.D_Z30Kerstin Schmidt 1435.2780:38:01.140:10:18.77Diplom
72.D_M40Hubert Kamut Yulo Rum Team Siedlce33019.2640:38:11.540:10:29.17Diplom
73.D_M30Ondřej Cimburek VR4G Tábor32841.2420:38:28.060:10:45.69Diplom
74.D_M40Alexandr Rypl 13720.2630:38:31.250:10:48.88Diplom
75.D_M60Stanislav Švec 1752.2900:38:37.120:10:54.75Diplom
76.D_Z40Petra Kincová Triathlon team Tábor654.2790:38:38.60:10:56.23Diplom
77.D_M30Vlastimil Kordík SRTG Praha7342.2410:38:44.890:11:02.52Diplom
78.D_M30Marek Pitoňák 12543.2400:39:06.470:11:24.1Diplom
79.D_M30Vladimír Prošek Faurecia13244.2390:39:07.280:11:24.91Diplom
80.D_M30Jan Šítal 15945.2380:39:09.780:11:27.41Diplom
81.D_M40Jan Václavík Hitnon České Budějovice18321.2620:39:13.40:11:31.03Diplom
82.D_M30Josef Houdek 4446.2370:39:18.990:11:36.62Diplom
83.D_M30Jan Paluška 11447.2360:39:34.80:11:52.43Diplom
84.D_M30Lukáš Vyleta Rozběháme Česko20548.2350:39:360:11:53.63Diplom
85.D_Z30Kateřina Zelenková Rozběháme Česko2106.2770:39:36.320:11:53.95Diplom
86.D_Z30Veronika Macháčová CBC Team3187.2760:39:46.530:12:04.16Diplom
87.D_M40David Szabo SK Nové Zámky15422.2610:39:47.240:12:04.87Diplom
88.D_M30Petr Pňáček 12649.2340:39:50.60:12:08.23Diplom
89.D_Z30Moria Robinson 1358.2750:39:53.910:12:11.54Diplom
90.D_M30Michal Kopačka 6950.2330:39:58.210:12:15.84Diplom
91.D_M60František Zákostelecký SOBSA Mokré2063.2800:40:05.70:12:23.33Diplom
92.D_M50Mirek Polena 1305.2780:40:06.080:12:23.71Diplom
93.D_M40Petr Šimon 31023.2600:40:08.080:12:25.71Diplom
94.D_M40Jiří Doležal 2224.2590:40:22.110:12:39.74Diplom
95.D_M30Martin Rozsypal 30451.2320:40:26.830:12:44.46Diplom
96.D_M30Milan Kuneš 8452.2310:40:28.450:12:46.08Diplom
97.D_M30Štěpán Haškovec 31153.2300:40:31.130:12:48.76Diplom
98.D_M40Miroslav Čada SRTG Praha1625.2580:40:32.260:12:49.89Diplom
99.D_M40Filip Voráček 20026.2570:40:36.820:12:54.45Diplom
100.D_M30Lukáš Bindr 1154.2290:40:53.650:13:11.28Diplom
101.D_M30Vladislav Joska 5955.2280:40:54.070:13:11.7Diplom
102.D_M30Michal Jílek 5756.2270:40:54.770:13:12.4Diplom
103.D_M50Michal Šneider Innogy1636.2770:40:57.930:13:15.56Diplom
104.D_Z50Polenová Květa 871.3000:41:02.050:13:19.68Diplom
105.D_Z30Dominika Fenclová 839.2740:41:05.980:13:23.61Diplom
106.D_Z30Nela Feiglová 32710.2730:41:07.120:13:24.75Diplom
107.D_M30Jiří Seifert Faurecia14057.2260:41:09.970:13:27.6Diplom
108.D_M40Ondřej Nádvorník PIDI TEAM10927.2560:41:21.790:13:39.42Diplom
109.D_Z30Lucie Štrbáková PIDI TEAM17311.2720:41:22.050:13:39.68Diplom
110.D_M30Bartosz Roszak Faurecia13658.2250:41:23.360:13:40.99Diplom
111.D_M30Petr Kolář 6759.2240:41:23.510:13:41.14Diplom
112.D_Z30Ivana Burkoňová Faurecia1412.2710:41:26.840:13:44.47Diplom
113.D_M50Pavel Žahour OOBP2157.2760:41:38.430:13:56.06Diplom
114.D_M30Jakub Vlček 19560.2230:41:42.530:14:00.16Diplom
115.D_M30Filip Erben AR BOYS2861.2220:41:46.580:14:04.21Diplom
116.D_M30David Havelec Faurecia3662.2210:41:54.070:14:11.7Diplom
117.D_Z30Jana Marková SRTG České Budějovice 10113.2700:41:55.160:14:12.79Diplom
118.D_Z30Nela Pávová 11814.2690:41:55.310:14:12.94Diplom
119.D_M50Petr Bečka Becor68.2750:41:59.450:14:17.08Diplom
120.D_Z30Žaneta Marouňková 30515.2680:42:01.660:14:19.29Diplom
121.D_M50Ivo Moravec 1079.2740:42:01.930:14:19.56Diplom
122.D_M30Kamil Peterka Faurecia12163.2200:42:08.060:14:25.69Diplom
123.D_Z30Barbora Rintová 13416.2670:42:13.080:14:30.71Diplom
124.D_M30Jiří Borovka 1364.2190:42:14.310:14:31.94Diplom
125.D_M30Rostislav Kučera 7965.2180:42:25.950:14:43.58Diplom
126.D_Z40Pavla Talířová 3015.2780:42:30.790:14:48.42Diplom
127.D_M30Martin Novotny 11366.2170:42:50.560:15:08.19Diplom
128.D_M50Pavel Polena 13110.2730:42:53.050:15:10.68Diplom
129.D_M50Jiří Mysliveček 10811.2720:42:54.240:15:11.87Diplom
130.D_M40Petr Slabák Faurecia14528.2550:43:02.040:15:19.67Diplom
131.D_Z30Kateřina Šuríková Faurecia Písek17417.2660:43:02.350:15:19.98Diplom
132.D_M50Pavel Dopita Street Workout Vrahovice2312.2710:43:08.520:15:26.15Diplom
133.D_M60Karel Šamberger Gerlov1564.2790:43:16.480:15:34.11Diplom
134.D_M30Lukáš Janda 5267.2160:43:20.230:15:37.86Diplom
135.D_M30Tomas Balko 268.2150:43:20.250:15:37.88Diplom
136.D_M40Jiří Pokorný ČBK12729.2540:43:27.960:15:45.59Diplom
137.D_M30Marek Volf 19969.2140:43:31.980:15:49.61Diplom
138.D_M40Miroslav Urban 18030.2530:43:360:15:53.63Diplom
139.D_Z30Petra Kalinová 6118.2650:43:49.780:16:07.41Diplom
140.D_Z30Mélanie Thierry 17619.2640:43:56.810:16:14.44Diplom
141.D_Z30Eva Jindrová 5820.2630:44:02.560:16:20.19Diplom
142.D_Z30Lenka Škulavíková 16121.2620:44:15.230:16:32.86Diplom
143.D_M40Martin Koukal 7531.2520:44:16.750:16:34.38Diplom
144.D_M30Jan Punčochář 13370.2130:44:17.110:16:34.74Diplom
145.D_Z40Barbora Vařejková 1896.2770:44:20.350:16:37.98Diplom
146.D_M30Alexandr Pilipenko Faurecia12371.2120:44:21.230:16:38.86Diplom
147.D_M30Joévin Pinceau Faurecia12472.2110:44:21.240:16:38.87Diplom
148.D_M40David Vošahlík 20132.2510:44:22.090:16:39.72Diplom
149.D_Z30Jana Kollarikova Běžecký klub Bechyně6822.2610:44:22.870:16:40.5Diplom
150.D_M50Miroslav Votava 20213.2700:44:26.130:16:43.76Diplom
151.D_Z30Kamila Bodláková 8223.2600:44:54.570:17:12.2Diplom
152.D_M30Petr Zemánek 21273.2100:44:55.510:17:13.14Diplom
153.D_Z30Kristýna Kempfová 6324.2590:44:57.250:17:14.88Diplom
154.D_Z40Lenka Floriánová 317.2760:45:010:17:18.63Diplom
155.D_Z30Miroslava Vávrová 19125.2580:45:04.780:17:22.41Diplom
156.D_Z30Jana Novotna 11226.2570:45:36.640:17:54.27Diplom
157.D_M30Tadeáš Ušiak 18274.2090:45:49.720:18:07.35Diplom
158.D_Z30Lucie Huďová 4827.2560:45:49.820:18:07.45Diplom
159.D_M30Jakub Fiala 2975.2080:45:49.830:18:07.46Diplom
160.D_M30Lukáš Petrů 31476.2070:45:50.280:18:07.91Diplom
161.D_M30Martin Kandl Fakt Třeboň 6277.2060:45:51.250:18:08.88Diplom
162.D_M40Jefferson Gomes Faurecia3433.2500:46:03.960:18:21.59Diplom
163.D_Z50Marcela Linhartová 922.2900:46:04.630:18:22.26Diplom
164.D_Z30Inga Freiberga Turaco3328.2550:46:20.460:18:38.09Diplom
165.D_Z30Blanka Demangeon Faurecia2129.2540:46:23.680:18:41.31Diplom
166.D_M30Sylvain Delabye Turaco1978.2050:46:30.490:18:48.12Diplom
167.D_Z30Marcela Baselová Kralupy nad Vltavou530.2530:46:41.380:18:59.01Diplom
168.D_Z30Michaela Valentová 18631.2520:46:45.260:19:02.89Diplom
169.D_Z30Petra Herzigová STG Strakonice4032.2510:47:03.050:19:20.68Diplom
170.D_Z30Zuzana Marková 10233.2500:47:03.110:19:20.74Diplom
171.D_Z40Jana Tůmová 1798.2750:47:16.40:19:34.03Diplom
172.D_Z30Hana Zavadilová 20934.2490:47:20.580:19:38.21Diplom
173.D_M30Karel Bartoň 379.2040:47:23.790:19:41.42Diplom
174.D_Z30Květa Papoušková 11535.2480:47:59.050:20:16.68Diplom
175.D_Z30Veronika Hüttnerová 4936.2470:48:08.440:20:26.07Diplom
176.D_Z50Jana Hrubá 463.2800:48:09.660:20:27.29Diplom
177.D_M30Tomáš Hubinger 4780.2030:48:10.870:20:28.5Diplom
178.D_Z40Hana Hrnečková Šneci v běhu459.2740:48:12.80:20:30.43Diplom
179.D_Z30Klára Viršíková SRTG Lišov19437.2460:48:16.780:20:34.41Diplom
180.D_Z30Kateřina Homolková ICOS o.p.s.4238.2450:48:16.890:20:34.52Diplom
181.D_M30Petr Hejníček 3881.2020:48:41.670:20:59.3Diplom
182.D_Z50Věra Zákoucká 2074.2790:48:59.930:21:17.56Diplom
183.D_M60Pavel Zákoucký 2085.2780:49:01.030:21:18.66Diplom
184.D_Z30Simona Lorencová 9739.2440:49:04.310:21:21.94Diplom
185.D_M30Tomáš Hankovec 32282.2010:49:10.680:21:28.31Diplom
186.D_Z30Lenka Koningerová 32340.2430:49:10.950:21:28.58Diplom
187.D_Z30Tereza Poláčková 12941.2420:49:11.70:21:29.33Diplom
188.D_M30Pavel Poláček 12883.2000:49:11.810:21:29.44Diplom
189.D_M40Roman Kavský SVVAT30034.2490:49:13.020:21:30.65Diplom
190.D_M30Martin Štěpánek 16984.1990:49:15.350:21:32.98Diplom
191.D_Z30Lucie Vlčková 19642.2410:49:15.670:21:33.3Diplom
192.D_M30Daniel Jakoubek 5185.1980:49:18.580:21:36.21Diplom
193.D_Z30Kateřina Suchánková 15143.2400:49:18.640:21:36.27Diplom
194.D_Z30Jana Kinclová 6444.2390:49:24.50:21:42.13Diplom
195.D_Z30Eva Kalinová 6045.2380:49:29.420:21:47.05Diplom
196.D_Z30Kristýna Hájková 3546.2370:49:39.10:21:56.73Diplom
197.D_Z30Nikola Vydrová 20447.2360:49:39.50:21:57.13Diplom
198.D_Z30Aneta Camrdová 1548.2350:49:39.620:21:57.25Diplom
199.D_M40Gustav Sysel 32035.2480:49:50.40:22:08.03Diplom
200.D_Z30Jana Štěpková 17149.2340:50:19.640:22:37.27Diplom
201.D_M30Otto Vaněk 18886.1970:50:19.810:22:37.44Diplom
202.D_Z30Lucie Jandová 5350.2330:50:21.330:22:38.96Diplom
203.D_M40Miroslav Mühlbock Delfín30236.2470:50:27.370:22:45Diplom
204.D_Z30Zuzana Sachrová 13951.2320:50:43.80:23:01.43Diplom
205.D_Z30Lenka Němečková 11052.2310:51:00.690:23:18.32Diplom
206.D_Z40Gabriela Kišová NIV33310.2730:51:02.760:23:20.39Diplom
207.D_Z40Andrea Barochovská NN Team33211.2720:51:02.920:23:20.55Diplom
208.D_M30Martin Šíp šnečí procházka15887.1960:51:59.950:24:17.58Diplom
209.D_M30Tomáš Mikuška Faurecia10688.1950:52:00.70:24:18.33Diplom
210.D_Z40Pavlína Fabiánová STRG ČB30712.2710:52:03.020:24:20.65Diplom
211.D_Z30Tereza Štefflová Only Crazy Runners16753.2300:52:13.50:24:31.13Diplom
212.D_M30Lukáš Drábek Only Crazy Runners2589.1940:52:13.840:24:31.47Diplom
213.D_Z30Jana Čurdová 1854.2290:52:23.20:24:40.83Diplom
214.D_M30Ondřej Liška 9390.1930:52:23.630:24:41.26Diplom
215.D_Z30Martina Bendová 955.2280:52:33.260:24:50.89Diplom
216.D_Z30Petra Klecanová 6656.2270:52:33.290:24:50.92Diplom
217.D_Z30Anna Voleníková Butterflykillers19857.2260:52:34.620:24:52.25Diplom
218.D_Z30Martina Flegrová Butterflykillers3058.2250:52:34.830:24:52.46Diplom
219.D_Z30Štěpánka Štindlová 17259.2240:52:37.460:24:55.09Diplom
220.D_Z50Irena Vrlíková 3035.2780:52:40.090:24:57.72Diplom
221.D_Z30Jaroslava Pecušíková 11960.2230:52:43.670:25:01.3Diplom
222.D_M30Rudolf Koraba 7191.1920:53:13.790:25:31.42Diplom
223.D_Z30Marie Kučerová 8161.2220:53:13.870:25:31.5Diplom
224.D_Z30Veronika Mendlová Báječné žeby v běhu 10562.2210:53:29.620:25:47.25Diplom
225.D_M30Petr Valach 18492.1910:54:32.540:26:50.17Diplom
226.D_Z30Helena Tichá 17763.2200:54:54.760:27:12.39Diplom
227.D_Z30Kateřina Kunštová STG Strakonice8564.2190:55:56.570:28:14.2Diplom
228.D_M40Martin Berky 1037.2460:56:12.220:28:29.85Diplom
229.D_M30Daniel Vancl Pisek18793.1900:56:12.430:28:30.06Diplom
230.D_Z30Lucie Bednářová SRTG České Budějovice32465.2181:22:00.090:54:17.72Diplom
231.D_M60Stanislav Špok NIGHT RUN TEAM1656.2771:24:24.060:56:41.69Diplom
Kudy z nudy

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři